Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוטוס סופר-סבן

בידר
שימו לב! השרשור הזה בן 7742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי עניין רב מאוד בלוטוס וקייטרהאם סופר-סבן, ואני אשמח אם מישהו יוכל לקשר אותי למישהו שהוא בעל סופר-סבן בארץ.

אני רוצה לעשות רשימה של המספרי שילדות שיש בארץ, ועוד כל מיני דברים נחמדים אחרים.

בנוסף, אני בקשר הדוק עם יצרני הסופר-סבן, קייטרהאם, ואם מישהו זקוק לאיזשהי עזרה, בין אם זה חלקים או משהו אחר, אשמח לעזור.

אני אשמח על כל עזרה שאוכל לקבל.

בהוקרה,

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן בידר.

לפי מיטב ידיעתי יש בישראל 3 סופר סבן.

אני מתייחס כמובן למכוניות שראיתי ולא מיתוסים ושמועות.

יש שחורה ברמה"ש-מנוע אלאן BIG VALVE. סגורה בחניון של בית פרטי. שייכת לאדם מבוגר שמחזיק גם אימפרזה.

יש אדומה שמוכרת לכל מי שהיה במועדון ה5.

ו....יש ירוקה.לירוקה יש NOSE CONE צהוב (כמו בסידרת הטלויזיה) והיא נמצאת בחיפה.

2 הראשונות מתוחזקות ללא דופי. השלישית מתוחזקת גרוע .את ה2 הראשונות ראיתי השנה.את השלישית ראיתי לפני כ3 שנים-וכבר אז היא היתה במצב טרמינאלי. אין לי מספרי שלדות וטלפונים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן תומר,

תודה על המידע.

את השחורה ראיתי, ברמה"ש-מחזה מדהים!

את האדומה אני מכיר, גם בעל מכונית זו מרמה"ש.

השלישית, עם ה- NOSE CONE הצהוב.

הסדרת הטלוויזיה שאתה מדבר עליה, האם זה Prisoners?

האם היא שודרה בישראל?

אני רק שמעתי עליה מפי דירקטור קייטרהאם, לא ראיתי אותה בעצמי.

הוא אמר לי שהיא נקנתה ע"י בעל המכונית ישירות מלוטוס.

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...