Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמשה נסדקה בסיאט לאון 2015 - היכן מחליפים?

dahuky
שימו לב! השרשור הזה בן 3039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בטוח שזה תקף גם לשמשות.

אם יש בשמשה חישני גשם, אורות או סינוור יכול להיות שתהיה חייב לקבל שמשה מקורית.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מקרים כאלה צריך מצלמת דרך, מבאס לאללה אבל שאלו יהיו הצרות שלנו

אתה מתכוון שהוא היה יכול לתבוע את בעל הרכב שממנו עפה האבן? אני לא חושב שיש קייס למשהו שנגרם שלא באמשת הנהג הפוגע לכאורה ובטח שלא בשליטתו. באותה מידה הוא יכול לתבוע את מע"צ שלא ניקו את הכביש מאבניחם. בשני המקרים הוא לא יזכה. אבל מצלמת דרך היא אכן דבר חיוני בלי קשר.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקבל שמשה חלופית מה ביטוח גם אם האוטו בן שבוע. מניסיון. תוכל להוסיף כסף לחלק מקורי. תתכונן להוסיף כמה אלפים, אם זה שווה את הכסף? זה שיקול שלך. בפולו 2015 החליפו שמשה אחרי שבוע וחצי ופחות מ1000 קילומטר הוחלט ללכת על שמשה חלופית שאני נכנסתי לרכב לא הרגשתי בהבדל.

קח בחשבון שאם יש לך מקיף החלפת שמשה קדמית מורידה מערך הרכב ( זה מה שהבנתי מהחבר עם הפולו) 5 או 7 אחוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא יהיה להם בכלל שמשות חילופיות לדגם הזה.

כמו שנאמר,החוק אומר שבשנתיים הראשונות יוחלפו רק חלפים מקוריים וחדשים.

תוודא שיידעו שמדובר בקופרה,לא בכל הדגמים יש חיישן גשם[שמשה שונה}.

הם ינסו בשיטת מצליח לחרטט אותך לגבי שמשה חליפית/מקורית,אם יש לך בעיה תפנה לסוכן הביטוח שלך,בשביל זה יש סוכן{אני מקווה}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המסמך הזה ירידת הערך היא 0.5%, מופיע בעמוד 8.

אני לא שמאי אבל 7% ירידת ערך לחלק שניתן לפרק מהרכב נשמע הרבה מדי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המסמך הזה ירידת הערך היא 0.5%, מופיע בעמוד 8.

אני לא שמאי אבל 7% ירידת ערך לחלק שניתן לפרק מהרכב נשמע הרבה מדי.

האם זה המסמך האחרון והעדכני או שיש עדכני יותר?

איפה אפשר למצוא עוד מידע על ירידות ערך שמאות וכדו'?

English cake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את זה? מה זה שמשה עפה? יש זמן ייבוש עד שהשמשה יציבה. (עניין של לילה אחד)

שמשה אחורית אכן יכולה להתנתק ולעוף אם הדבק לא התייבש ונסעת עם חלונות פתוחים במהירות גבוהה.

החלפתי פעמיים :roll: שמשה בדלת אחורית בקונקט ולאחר ההדבקה הזהירו אותי בלי סוף לנסוע עם חלונות סגורים במשך יומיים.

תומר.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב פחות משנתיים על הכביש יטופל בחלפים מקוריים בלבד. כל חברות הביטוח והמוסכים יודעים את זה, נשאר רק להתעקש על זה.

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מתעקש על שמשה חדשה ומקורית ולא חלופית ואגב כפי שציינו זו גם ההנחייה החוקית. חברת הביטוח מן הסתם תנסה להחליף לך בשמשה חלופית, זה הרבה ייותר זול להם.

מעסר לכך נשמע לי לא הגיוני שליבואן אין שמשות מקוריות במלאי, גם זה בניגוד לחוק ואם אין להם אז שיטיסו לארץ עבורך.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בוודאות קיים. לי יש ביטוח שמשות עם סעיף שמציין במפורש ששמשות יוחלפו במקוריות בלבד (כמובן שעלותו גבוהה יותר).

הנקודה היא שחברות הביטוח יודעות להשיג שמשות מקוריות כשצריך.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

לפי זיכרוני יש אצלנו במלאי שמשה מקורית משומשת מרכב שנת 2015 שעבר 2000 ק"מ, אתה מוזמן לצור קשר להצעת מחיר, תבקש אופציה לקבל הצעת מחיר כולל התקנה.

כמו שאחד החברה פה אמר, חברות הביטוח לא מבטחות שמשות בביטוח המקיף ולכן יש דבר שנקרא ביטוח שמשות, בדוק בפוליסת הביטוח של השמשות שלך (במידה ויש) ותראה שהכיסוי שהם נותנים הוא רק לשמשות חליפיות ולא משנה בן כמה הרכב.

בהצלחה.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי TG-PARTS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...