Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתאום קם אדם בבוקר ורואה... וונדליזם

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבאס מאוד.

גם מבאס שזה בסופ"ש - אז כל הבירורים בנוגע לאפשרויות התיקון יצטרכו להמתין.

אני כן בעד שתנסה לבצע PDR. גם אם זה לא יחזור למצבו לגמרי, התיקון שהפחח יצטרך לבצע אח"כ (מבחינת כמות חומר וכו') יהיה קטן יותר.

לנו בבניין נכנס אתמול רכב בגדר ודי הרס אותה. גם אין פרטים, כי אף שכן לא חשב לקחת והתיקון (אם יהיה) על חשבוננו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן, זו הגולף שחיכיתי לה כ-4 חודשים.

הדלתות והכנפיים מכוסים ביריעת פלסטיק נגד שריטות. הכנף מכוסה מבית הגלגל ועד למקום שבו יש את הכיפוף העיצובי של הפח, חצי גובה.

גם עכשיו, אחרי המכה, לא מבחינים בציפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי גם פעם, חניתי מול מועדון כשחזרתי ראיתי דפיקה במקום מוזר (גבוה מדי) ולא הבנתי ממה זה.

בבוקר כשהיה אור ראיתי שיש שם גם כתמי דם :) ונפל לי האסימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לשבור למי שעשה את זה את הידיים והרגליים. ולפתרון, כמו שכולם הציעו לך, דבר עם PDR+ שיושבים בפתק תקווה ותראה אם אפשר לסדר את זה. אין פגיעה בצבע ואם יש גישה לחלק האחורי של הפח אחרי PDR אתה לא תזכור בכלל שהיה שם משהו. במקומות מועדים לפורענות עדיף לשלם יותר ולחנות בחניון תת קרקעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי שחניתי פעם בחנייה מקורה מתחת לבניין ומולי יש שביל. אחרי כמה ימים נוסע הביתה וקולט שהמראה השמאלית קרובה אליי מידי נתתי מכה והמשכתי

שהגעתי הסתכלתי על המראה, כאילו מישהו רץ נכנס בה עם מברג.. את הפגיעות האלו אני אף פעם לא אבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הPDR עושה ניסים, לך לאחד התותחים שמומלצים בדיטיילינג, גם אם תחליט למכור בסופו של דבר, הוא יכול לצמצם את הנזק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה דווקא נראה בדיוק כמו פח שקוע, רק בקנה מידה גדול יותר מהממוצע,

אבל אני לא מומחה לPDR, ועדיין אמליץ ללכת למומחים שמתעסקים בזה, וזו עבודתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהמכה גלשה יותר מידי למעלה, יש שם את הכיפוף המקורי של הפח ולכן יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי ליישר את זה ללא חומר פחחים וצבע.

אילו המכה היתה על הפח הישר קצת יותר למטה, אז המצב היה הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאסאט, כמי שהיה לו קמט גדול (65% מהפגיעה שלך) וניגש לעשות PDR - יצא כמו חדש. אין זכר לכך שהייתה פגיעה בכלל.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעים בכלל אבל ממש לא נראה מכוון. פגיעה מכוונת היתה במקומות אחרים. למה לא חנית בכלל בחניה של המלון?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוצ'. לא נעים. הייתי מנסה PDR בתור התחלה.

זה יכול לקרות בכל מקום, גם במקומות הקבועים שאתה חונה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחרי שזכיתי במשאת נפשו של כל איש הי טק זוטר בשנת 2004- מזדה 3 אפור כביש חדשה, קמתי בבוקר וראיתי שפוצצו את המראה בצד של המדרכה.

פוצצו, לשברים קטנים...

:-o

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...