Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב דייסון! עומד מול נגרר, גרסה רגילה מול אנימל

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 2751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזק לפי מה, וואטים? וואטים לא אומרים המון על העוצמה בפועל. אני יכול להגיד לך שהשואב הזה ממש נדבק לשטיחים וכו עד רמה שצריך להוריד עוצמת שאיבה בשביל להזיז אותו. עולם אחר מהדייסון שהיה קודם (ועכשיו במקום לשאוב אבק, הוא אוסף אבק בפינה).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשנה הראשונה אתה די מכוסה, מניסיון שלי

אם זה משהו גדול ויקר בד"כ ישלמו לך על השילוח מישראל חזרה ויזכו או ישלחו חדש

דברים קטנים וזולים בד"כ מחזירים את הכסף ואומרים תשאיר אצלך, זה מה שקרה לי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מבצע מטורף על הדייסון V6 באמזון אנגליה, ב-1150 ש"ח כולל מיסים ומשלוח עד הבית.. מהרו לפני שייגמר.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00VXBBRQ6/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE&linkCode=sl1&tag=alibuy-21&linkId=2cc6674c70b86bb27a21d93e441449f7

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם הבסיסי. בזאפ נמכר במחיר דומה מייבוא מקביל. אם לא מאוחר מידי הייתי מבטל ומחכה לבלאק פריידי.

בעצמי מחפש דיל על V8/V6 Absolute . כרגע בארץ יותר זול מבאמזון

ד"א, לא הבנתי איך והאם אפשר לבחור ערכה עם שקע חשמלי לאירופה בהזמנה מאמזון אמריקאי/בריטי, והאם בכלל יעבוד בארץ עם כל נושא המתח. יש מישהו עם ניסיון בתחום?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Alonyam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזאפ הכי זול זה 1600 בערך, איך הגעת לפחות מזה ?

להבנתי הוא מגיע עם המוט הארוך והראש הרחב החשמלי, זה לפי התמונות רק.

להשלמה אם צריך אפשר למצוא קיטים של אביזרים ב-150 ש"ח כולל משלוח, למשל זה :

http://www.ebay.com/itm/Wide-Nozzle-Stiff-Bristle-Brush-Crevice-Tool-Kit-For-Dyson-DC35-V6-DC45-DC58-/222177970278?hash=item33bad6c866:g:Yf4AAOSwvzRX0TWo

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לי את הdc34 שאיתו אני שואב את הספות בבית, מאוד מרוצה.

חשבתי להעביר אותו להורים שלי ולקנות לי את הv6 אבל עכשיו ראיתי שהוא מגיע בלי המברשת של הספות.

איזה דגם מגיע כולל המברשת של הספות?

בנתיים ביטלתי את ההזמנה של הv6 הסטנדרטי למרות שזה מחיר ממש מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזאפ הכי זול זה 1600 בערך, איך הגעת לפחות מזה ?

להבנתי הוא מגיע עם המוט הארוך והראש הרחב החשמלי, זה לפי התמונות רק.

להשלמה אם צריך אפשר למצוא קיטים של אביזרים ב-150 ש"ח כולל משלוח, למשל זה :

http://www.ebay.com/itm/Wide-Nozzle-Stiff-Bristle-Brush-Crevice-Tool-Kit-For-Dyson-DC35-V6-DC45-DC58-/222177970278?hash=item33bad6c866:g:Yf4AAOSwvzRX0TWo

צודק, הסתכלתי על מחיר של איביי.

באמזון זה מבצע, באיביי ראיתי את המחיר הזה כבר שבועות. מעניין שבאף אחד מהאתרים האלו לא מצויין איזה מברשות מגיעות בערכה.

אור, משיטוט באתר של היצרן הבנתי שהדגמים האלו מגיעים עם מברשת למזרנים:

V6 mattress

V6 Absolute

V8 Absolute

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על שואב...

ב 500 יורו.

יש לי רינבו ( המליץ עליו הבחור מיפן. מתנצל שלא זוכר את שמך)

המכשיר שלי בן 15 !!! היה של ההורים שלי 8 שנים בערך. ועשה אצלהם קילומטרז מטורף.

בית של 300 מטר פעמיים בשבוע. יש שטיח מקיר לקיר כ 100 מטר.

והיום הוא אצלי. הוא שואב מים ! חול ! ליכלוך ! ספות מיטות שטיחים אקווריום מה לא. !

הוא לא עובד על פילטרים או שקיות . מיכל מים מסנן את הכול. אין אבק. אין בעיה עם הניקוי.

אצלי הולך לגינה בפינה ואחת לחודשיים אוסף את הליכלוך שנשאר אחרי שמתיבשים המים.

לא רואה ממטר קירבי. (בוודאי במשקל) בחוזק אין מתחרים. באופציות שיש לו. שואב מים ! לך תשאב אקווריום.

היה בעיה בעציץ לך תשאב את כל החול החוצה. הכול הוא יכול.

אבל ! המחיר פצצה לכיס. חדש יעלה מעל ל5000 שקל.

תפנה לחברה בארץ ותבקש לקנות משומשים. יש מלא. אחריות מלאה. מכשירים אחרי טיפול מלא.

ממליץ בחום. (אין לי קשר ליבואן. בשום צורה. ברמה שאין לי מושג מי זה)

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

יש במסגרת הבלאק פריידי https://www.amazon.co.uk/Dyson-V6-Cordless-Vacuum-Cleaner/dp/B00VXBBRQ6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1479804647&sr=8-1&keywords=v6+dyson

מומלץ? מישהו הזמין את זה בדיוק מאמזון UK ויש לו חווד? והאם אני זקוק לתוספת אביזרים או שהיא מיותרת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...