Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזהרו מרכיבה בכבישי הנגב... (מ-YNET)

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א' יש מספיק גנבים יהודים טהורים שגונבים את האופנועים שלנו... תאמין לי.

ב' מי עוקף על פס לבן? אולי תחלוק על דעתי, אבל.. בעצם.. מי לא?

אני חושב שההכללה שלך פה ממש לא במקום.. במקרה יצא לי להתקל בהרבה בדואים בימים האחרונים, ותסלח לי, אבל רובם אנשים יותר טובים מה"סחורה" שלנו פה בארץ הקודש..

גם בנושא הרכבים.

אני לא זוכר שאי פעם הסכמתי עם Ruff Rider...

ובכן, עד עכשיו בכל אופן.

זבלים וחארות יש בכל מקום.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובת זהירות כללית באזור הנגב וזה מתחיל מאיזור בית קמה דרומה בתור נהג משאית אני וחברי כבר לא יורדים מהכבינה ללא נעילה ,יש מצב שנהג ישן בכבינה ומאחור חותכים את הכיסוי וגונבים ,גם גלגלים רזרבים ,קיבלנו הוראה מפורשת לא לעצור עמוסים בדימונה,רק בערבה ,פשוט מתנהגים כמו בשטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים סיפורים על אנשים שהתעוררו וראו מישהו בתוך האוטו שלהם מנסה להניע אותו, הדלתות סגורות והוא מחייך... ואותו איש, עומד מולו עם אקדח שלוף חסר אונים...

הרי לא תירא באדם ללא נשק (דבר שעלול לעלות לך ב 20 שנה בפנים, ולך כיהודי אין את ה"גב" שיש לבדואים)...

היתה פעם קבוצה של חקלאים שנמאס להם מהגנבים (בקר). הם החליטו לתפוס אותם וללמד אותם לקח (אחרי שתפסו אותם כמה פעמים והובילו אותם לתחנת המישטרה ו... כלום...

הם תפסו את הגנבים, הכו אותם, הפשיטו אותם וצבעו אותם בירוק ושיחרורו אותם בצומת סואנת...

במקום לקבל אות הצטינות הם קיבלו (לאחר שיכנועים) עונש "על תנאי" ממשטנת ישראל (טעות במקור)...

באנגליה היה מיקרה שהיה אזור שהיה מוכה גנבות אופנועים, עד שבסוף התארגנו כמה "חברה", ארבו לגנבים, תפסו אותם, לקחו אותם לסימטה חשוכה, הכו אותם, וקיעקעו להם על המצח "אני גנב אופנועים"...

בדואים או יהודים, אם אני אתפוס מישהו ברכב שלי, והאקדח יהיה לידי, הסוף יהיה ברור...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאנחנו נתקלים בביטוי: "האופנוענים..." (השלימו את החסר, בהקשר שלא מוצא חן בעינייכם)

מה כל אחד מכם מרגיש?

בעיקר לאור העובדה שלרוב לא תראו את עצמכם כחלק מההכללה...

הדיון על המגזר כולו נראה לי כחורג מגבול הטעם הטוב.

אבל אם אתם מתעקשים,

מה בדבר נהגים חדשים ,נשים, זקנים,חרדים,דרוזים, צ'רקסים, עובדים זרים, חברי כנסת, פעילי תנועות הנוער, פקירי דואר, פקחי תנועה...

מה ת'אומר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיינים, מיתממים, צבועים, יפי נפש,

שמעו, האמת מרה, האמת כואבת, האמת אפילו גזענית. בבסיס שלי הייתה הוראה מפורשת לא להשאיר רכבים צבאיים בבאר שבע ודרומה בלילה. אסור, אין, בשום תנאי. למה, כי הבאר שבעיים גונבים? אולי תושבי דימונה?

ותגידו, סתם כך המשטרה נמנעת מלהכנס לקני הצרעות הערביים?

הם ממררים לנו את החיים, ואתם, כמו כלבים, מרכינים את הראש, זועקים "זו גזענות" ומחכים לעוד.

אני יודע על מספיק מקרים בהם ידעו שנגנב טרקטורון (DS650, במקרה אחד), ידעו מי גנב אותו (אחד מתושבי טובא-זנגריה, כפר בדואי בלב הגליל) וידעו איפה הטרקטורון נמצא. אבל אי אפשר היה לעשות כלום. המשטרה לא רצתה לעשות כלום, וכולם פחדו.

מצב שבו החוק לא מתקיים בחלק כלשהו של מדינה ריבונית אינו מצב תקין.

היה צריך להכנס בהם, לפרק אותם, להכניס ימ"מ, יס"מ וצבא לכל כפר ולכל קן כזה. עושים את זה (היה בטלוויזיה לפני שבועיים בערך, תיעוד של פשיטה כזו על בית של משפחת פשע), אבל רק בגלל סמים, ולא מספיק. פשיעה בשבילם זו דרך חיים. מי שחושב אחרת, כנראה לא ראה אותם מקרוב.

כשהם יחיו בפחד, אנחנו נחיה בשקט. ואם זו גזענות, אז אני גזען.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, האמת מרה, האמת כואבת, האמת אפילו גזענית. בבסיס שלי הייתה הוראה מפורשת לא להשאיר רכבים צבאיים בבאר שבע ודרומה בלילה. אסור, אין, בשום תנאי. למה, כי הבאר שבעיים גונבים? אולי תושבי דימונה?

הם ממררים לנו את החיים, ואתם, כמו כלבים, מרכינים את הראש, זועקים "זו גזענות" ומחכים לעוד.

אני יודע על מספיק מקרים בהם ידעו שנגנב טרקטורון (DS650, במקרה אחד), ידעו מי גנב אותו (אחד מתושבי טובא-זנגריה, כפר בדואי בלב הגליל) וידעו איפה הטרקטורון נמצא. אבל אי אפשר היה לעשות כלום. המשטרה לא רצתה לעשות כלום, וכולם פחדו.

היה צריך להכנס בהם, לפרק אותם, להכניס ימ"מ, יס"מ וצבא לכל כפר ולכל קן כזה. עושים את זה (היה בטלוויזיה לפני שבועיים בערך, תיעוד של פשיטה כזו על בית של משפחת פשע), אבל רק בגלל סמים, ולא מספיק. פשיעה בשבילם זו דרך חיים. מי שחושב אחרת, כנראה לא ראה אותם מקרוב.

אין מילים.

צודק. זה המצב היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה קשה להגיד, ובמיוחד עם מה שהעם שלנו עבר, אבל אתה צודק! אין מה לעשות למה שאנחנו נחיה בפחד? למה? אין שום הסבר הגיוני! כמו שאמרת, ימ"מ, יס"מ, מצידי גם יחידות מסתערבים, גיבעתי וגולני!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...