Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לי לטפל במוסך מורשה את הבעיות הבאות? הונדה סיוויק 5 דלתות 2009

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כל מיני רעשים שאגרתי ורציתי לבדוק כבר זמן מה.. הרכב הונדה סיויק 2009 5D

השאלה אם ללכת למוסך מורשה או להתחיל לחפש את הבעיות פרטני אצל אנשי מקצוע

1) כניסת מים מהבגאז-כנראה גומייה יבשה או כניסה דרך הפנס אחורי .

2)רעש של בועות או בקבוק מים מצד ימין של הדשבורד-לפי בדיקה עם כמה אנשים ופה בפורום אמרו שזה או אוויר שנכנס למערכת קירור ויש לבצע ניקוז אוויר או מיכל דלק שזז שהטנק קצת פחות מפול.

3)רעש בבגיר אוטומט שהאוטו קר בעיקר במעבר הילוך בין D ל N והפוך. רעש כמו של כיווץ או סגירת רוכסן בערך

4)רעש של חיכוך כלשהו כמו גומייה שחוקה שמתייישבים באוטו עם משקל או שהאוטו בשיפוע-בעיקר שקר בחוץ יש את הרעש הזה.

5)אחרי החלפת צלחות ורפידות לפני חודשיים הם החלידו לגמרי וזה לא יורד.בנוסף שיש גשם אז יש רעש בבלימות הראשונות כמו של חיכוך כמו שרפידות נגמרו אבל הם חדשות. הרפידות והצלחות איטלקיות יש לציין ולא מקוריות.

אני לא מעוניין למכור את האוטו! חח אלה רעשים לא קריטים אני מניח אבל אני בעייתי וחייב שקט בנסיעה תודה לעוזרים!

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יכול מאוד להיות, גם לי הייתה בעיה זהה לשלך שנפתרה ע"ח החלפת פנס, תנסה לפרק אותם ולחפש סדקים. הייתי אפילו מרחיק לכת ומכניס מים לתוך הפנס לראות אם יש נזילות (כמובן לייבש אותם טוב טוב לפני ההרכבה).

2. לקפוץ למוסך שיאבחן את הבעיה (לווא דווקא מורשה).

3. תקפוץ לספי מסגולה שיאבחן לך בחינם את הבעיה.

4. כמו 2, צריך לבדוק במוסך על ליפט נזילות/ קרעים מהבולמים, משולשים, מוטות מייצבים.

5. תכניס את עלות הצלחות והרפידות תחת "שכר לימוד של האוניברסיטה של החיים" ותחליף למקוריות/ איכותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יכול מאוד להיות, גם לי הייתה בעיה זהה לשלך שנפתרה ע"ח החלפת פנס, תנסה לפרק אותם ולחפש סדקים. הייתי אפילו מרחיק לכת ומכניס מים לתוך הפנס לראות אם יש נזילות (כמובן לייבש אותם טוב טוב לפני ההרכבה).

2. לקפוץ למוסך שיאבחן את הבעיה (לווא דווקא מורשה).

3. תקפוץ לספי מסגולה שיאבחן לך בחינם את הבעיה.

4. כמו 2, צריך לבדוק במוסך על ליפט נזילות/ קרעים מהבולמים, משולשים, מוטות מייצבים.

5. תכניס את עלות הצלחות והרפידות תחת "שכר לימוד של האוניברסיטה של החיים" ותחליף למקוריות/ איכותיות.

תודה על התשובות לאון-

אז אני מבין שאתה אומר לא ללכת למורשה-ובעצם לפתור כל בעיה לעצמה

בקשר לגיר-איך מאבחנים דבר כזה? כי הרעש שהאוטו קר בעיקר,בדיקת דיאגנוסטיקה במוסך תעלה על בעיה כזאת? או שזה רק שמיעה ?

ובקשר לצלחות רפידות רק עכשיו החלפתי :\ השאלה אם זה לגיטימי שיהיה קצת חיכוך ברפידה בבלימה שיש גשם במיוחד שהאוטו קר?

מקוריות עולות 3000 שח קדמיות ואחוריות אז החלטתי ללכת על איטלקי ברמבו שיחסית איכותי ולא סיני

עריכה אחרונה על ידי guybenza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רעש מהדש בורד זה יכול להיות באמת אוויר במערכת הקירור.

רעש מהמתלים כשקר בחוץ זה עניין ידוע ולא מזיק. שווה לבדוק בכל מקרה.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש לי עוד אח :). אין לי מושג כמה זה יעלה כי אני לא גר בארץ אבל אצלי בסיוויק זה קורה קבוע בבוקר ונעלם אחרי נסיעה של עשרים מטר. ליתר דיוק הרעש הוא מהבולמים זעזועים האחוריים.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות לאחר בדיקה-

אוקיי חזרתי עכשיו מהמוסך מורשה לאחרי שהבאתי לו את כל הבעיות האלו

ולצערי -למרות שזה נשמע מוזר הוא לא מצא שום בעיה חוץ מזה שהבלמים שלי לא מקוריים(רפידות וצלחות) אבל הם חדשות. הרכבתי חברת ברמבו והוא אומר בלמים זבל מוזר..

אבל לעיניין היותר חשוב הוא לא מצא שום בעיה עם עיניין המים מכיוון הדשבורד שאני שומע שזה לא הגיוני!!!

אני על סף ייאוש :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...