Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרצו לי לבית וגנבו את מפתחות הרכבים (ללא הרכבים), איך מתקדמים? (+הערה לבעלי אוקטביות)

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשטרה לא קיימת רק כדי לתת דו"חות מהירות ולרדוף אחרי רוצחים סדרתיים, היא קיימת גם כדי לטפל בריב שכנים ולשמור על רכוש הציבור.

זה נכון לגבי מדינות אחרות, לא מדינת ישראל.

אגב, גם לגבי רדיפה אחרי רוצחים סדרתיים, אני לא כל כך בטוח.

בתור אזרח במדינה, התחושה שאני מקבל היא שחלק גדול מאוד, גדול מידי, מתקציב המשטרה, הולך על אכיפה של עבירות תנועה בעיקר, שעיקרן הכנסת כסף למדינה, ולא לאכיפה כנגד עבירות שקשורות בביטחון הציבור.

המשטרה שלנו חזקה מאוד כנגד אזרחיה, וחלשה כמו ג'וק כנגד פושעיה.

תחושת הביטחון שאני מקבל כרגע היא נטו בזכות עצמי ובזכות חבריי. במידה ואני אדע שרכבי סומן, אני לא אפנה למשטרה, אני אטפל בזה בדרכים שלי.

לצערי הרב, זאת הדרך היחידה לפעול במדינה שלנו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז מי אמר שהמשטרה לא משקיעה מאמצים לאיתור רכוש גנוב?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=64135

טוב עבר הרבה זמן כנראה שהם הפסיקו לאתר רכוש גנוב של אזרחים מהשורה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשנת 97. אז 4000 שקל על אופניים היו הרבה כסף אני מאמין, סכום שמצדיק פטרולים של עשרות ניידות ללא ספק.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קורא להסתכל בגדול ובה בעת נכשל בכך. זה לא מפני שאתה טועה - זה מפני שאתה נאיבי.

גניבות הרכב טובות למדינת ישראל: הן מעלות את ההכנסות ממסים ומצעירות את צי הרכב. חברות הביטוח ובעלי הרכבים? אתה באמת חושב שלמישהו שם למעלה אכפת מהם?

נכשל בכך?

התכוונתי לחשוב בגדול, לא במושחת.

[לא אתה, כן? המסריחים למעלה].

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האמירה הקודמת שלי לגבי המשטרה, אני מבין שאמנם מדובר ביותר מרכב אחד ובתחושת הבטחון של התושבים וכל זה, אבל נוכחנו לדעת יותר מפעם אחת שהמצב בשטח (מבחינת מה שהמשטרה רואה לנכון להשקיע בו מאמצים וכן לעשות) הוא מעט שונה.

לא בהכרח.

אבל יש להם משהו לא פחות שווה- זהות של רכב לגיטימי, שלא מופיע כגנוב, ואפשר להצמיד לרכב "שרוף" כדי למכור אותו, או סתם להשתמש בה לצרכיהם, החל מ "שריפת אדומים" ועד פשעים חמורים:

מעניין, האם בסיטואציה כזאת אפשר לדווח על "זהות" הרכב כגנובה ולהנפיק לוחיות אחרות?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אתה מדווח שנגנבו הרשיונות.

אם אני לא טועה זה הליך דומה ללוחיות זיהוי שנגנבו, פשוט מופיע למשטרה במסוף שמעלים את הרכב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתה אוכל מירורים כל פעם שעוצרים אותך לבדיקת רשיונות שגרתית? או שהם יודעים לעקוף את זה ע"י מבט ברשיום הנהיגה ואישור עובדה שאתה אכן הבעלים החוקי של הרכב. אבל אז נשאלת השאלה מה קורה אילו הגנבים הצליחו לזייף גם רשיון נהיגה/ת"ז. הרי הם לא צריכים תמונה, רק פרטים אישיים, ואת זה יש על רשיון הרכב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכשל בכך?

התכוונתי לחשוב בגדול, לא במושחת.

[לא אתה, כן? המסריחים למעלה].

האמן לי שהבנתי מצוין למה התכוונת. הבעיה היא שלפחות בישראל, לחשוב בגדול זה לחשוב מושחת.

השרשור הזה הוא העדות החיה לכך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתה אוכל מירורים כל פעם שעוצרים אותך לבדיקת רשיונות שגרתית? או שהם יודעים לעקוף את זה ע"י מבט ברשיום הנהיגה ואישור עובדה שאתה אכן הבעלים החוקי של הרכב. אבל אז נשאלת השאלה מה קורה אילו הגנבים הצליחו לזייף גם רשיון נהיגה/ת"ז. הרי הם לא צריכים תמונה, רק פרטים אישיים, ואת זה יש על רשיון הרכב.

בדיוק.

אתה לא יכול לתאר לך איזה סיוט זה לנהוג ברכב כשהוא "מסומן" ע"י המשטרה.

כל סייר בטוח שהנה-הנה הוא מקבל את ה"צל"ש" שלו על תפיסת "גנב מסוכן", ומעכב אותך.

(דא"ג- אפשר לוודא ע"י הצלבת מס' שלדה תוך דקה שזה הרכב הלגיטימי ולא המשוכפל, אבל זה עוד טרטור קטן לאוסף)

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז אם חושבים שנייה בצורה אגואיסטית נטו, בלי להתייחס לאפשרות שהרכב ימכר ל"בלתי מעורבים", איזה אינטרס יש לפות"ש לדווח על זה בכלל? מקסימום יבצעו איזה פשע חמור או אלוהים יודע מה עם הרכב ה"תאום", יבואו אליו הבייתה, יפצחו בחקירה ויגלו שמדובר ברכב משוכפל. לא עדיף מאשר לאכול מירורים עד שהרכב ימכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עזבו את הרכב כשהם גונבים את ספר הרכב מתא הכפפות ובו רשיונות הרכב, ביטוח וכל שאר המסמכים הנלווים יחד בתיק הספר רכב.

זו כבר טעות בסיסית שלך. לעולם אין משאירים רשיונות ברכב, על אחת כמה וכמה לא ברכב מאויים.

ד"א - איזה נזקים נוספים עשו לך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אז אם חושבים שנייה בצורה אגואיסטית נטו, בלי להתייחס לאפשרות שהרכב ימכר ל"בלתי מעורבים", איזה אינטרס יש לפות"ש לדווח על זה בכלל? מקסימום יבצעו איזה פשע חמור או אלוהים יודע מה עם הרכב ה"תאום", יבואו אליו הבייתה, יפצחו בחקירה ויגלו שמדובר ברכב משוכפל. לא עדיף מאשר לאכול מירורים עד שהרכב ימכר?

אני לא בטוח שזה יהיה חכם.

קודם כל, אם הם יחליטו להשתולל עם הרכב המשוכפל, גם הדו"חות יגיעו לפות"ש, ושב יאלץ להתרוצץ ולהוכיח וגם במקרה, חלילה של פשע חמור, עלולים לבוא אליו בטענה שלא דווח על הגניבה, ועכשיו גם הוא חשוד באותה מידה, כי אזרח נורמטיבי היה אמור לדווח מיד... וכיוב' הנפצות.

או במילים אחרות יכול לבוא התובע המשטרתי, ולשאול את פות"ש - "בסדר. אז נניח שהצלחת לשכנע אותי שיש ככה"נ רכב משוכפל. אבל מי אומר שלא אתה טסת על 180 בכביש החוף? הרי אפילו לא דווחת על גניבת רשיונות, כדי שנוכל לטפל בזה."

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא קראתם שזה אוטו ליסינג, פשוט צריך להודיע לליסינג שיתן תעודה חובה חדשה וצילום חדש של הרישיון, כי בליסינג נותנים רק צילום.

שהליסינג ישבור את הראש מה לעשות עם המכונית.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...