Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרצו לי לבית וגנבו את מפתחות הרכבים (ללא הרכבים), איך מתקדמים? (+הערה לבעלי אוקטביות)

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה מאוד שיש לך את כל השיחות איתם מוקלטות. לך תדע מתי מישהו שם יחליט להתהפך עליך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכל מתועד במיילים ביני לבין קצין הרכב אצלי בחברה וביננו לבין חברת הליסינג.

הסכמתי עקרונית להחליף את הסקודה ברכב אחר ולהתחייב שוב ל-3 שנים לליסינג (הסקודה בת שנה, נותרו שנתיים של התחייבות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לנו מצב דומה בבית קח בחשבון את הדבר הבא -

לפחות במקרה שלנו, הביטוח לא כיסה נזק שנעשה למיצובישי מגנום במטרה לגנוב אותו.

השתתפות עצמית היתה משהו כמו 3000 שקל במקרה של גניבה או טוטאל לוס ועשו לנו נזק בכ9000 שקל שלא היה מכוסה בכלל על ידי הביטוח.

שברו את כל הדשבורד, שרפו את העלוקות ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון חם:

ביום שבת בלילה חזרו הגנבים וניסו לגנוב את הסקודה עם המפתח המקורי.

הם נכנסו לרכב, פתחו את תא הכפפות ואת שאר תאי האחסון ולא הצליחו כנראה להניע את הרכב עם המפתח הגנוב כי הוחלף הקידוד של האימובלייזר.

הם עזבו את הרכב כשהם גונבים את ספר הרכב מתא הכפפות ובו רשיונות הרכב, ביטוח וכל שאר המסמכים הנלווים יחד בתיק הספר רכב.

לבית שלי, שבפעם האחרונה הפתיע אותם עם אזעקה דרוכה וכלב מאיים, הם כבר לא העיזו להיכנס.

מהרכב שלי הם התקדמו 2 בתים קדימה וגנבו לשכן שלי את הסקודה ראפיד החדשה שרכש לפני כחצי שנה- פרצו לו לבית וגנבו את המפתחות ואת הרכב.

2 הרכבים סומנו מבעוד מועד, אצלי הם נכשלו, אצל השכן הם זכו.

(אגב, סיפרתי לשכן יומיים לאחר הפריצה הראשונה על הסיפור שלי ואמרתי לו שיפקח עין על הראפיד שלו. באופן אירוני הוא סיפר לי שרצה בכלל לקנות אוקטביה אבל בגלל שאמרו לו שזה רכב גניב והביטוח יקר יותר, הוא החליט לרכוש את הראפיד).

ממצא מעניין: בביתו של השכן לאחר הפריצה, נמצא צרור המפתחות שנגנב ממני לפני שבועיים, ממנו לקחו רק את מפתחות הסקודה והשאירו את שאר המפתחות (של היאריס הפרטית וכל מפתחות הבית).

צרור המפתחות נמצא במצב של קורוזיה מתקדמת, כנראה שהצרור הוחבא או סתם נשמר במקום מתחת לשמש יוקדת במשך השבועיים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסריט ידוע מראש.

מעניין אם הם יחזרו לסיבוב שלישי על האוקטביה או שימשיכו הלאה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכול להיות שהכתוב מרוחה על הקיר באותיות של קידוש לבנה ואף אחד במשטרת ישראל לא הרים את הכפפה ופשוט חיכה להם במארב?

איפה הבטחון המינימלי?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, נראה לך הגיוני לבזבז שבועיים שלמים 24/7 של שניים-שלושה שוטרים בשביל אוטו? היה יוצא להם יותר זול פשוט לשלם לו מחירון על הרכב.

יש דברים שמחושבים לפי עלות-תועלת.

להגביר נוכחות משטרתית באזור עם יותר פטרולים עם צ'קלקות דלוקות, כן. אבל מארב? כנראה שלא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה תופס חוליה זה לא רק הרווח של הרכב הספציפי, זה המערך הכולל.

כמובן שעם חקירה יסודית ניתן להגיע לעוד ועוד אנשים במערך גניבות הרכב, וכך האפקט יגדל אף יותר.

בקיצור, להסתכל בגדול.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, נראה לך הגיוני לבזבז שבועיים שלמים 24/7 של שניים-שלושה שוטרים בשביל אוטו? היה יוצא להם יותר זול פשוט לשלם לו מחירון על הרכב.

יש דברים שמחושבים לפי עלות-תועלת.

להגביר נוכחות משטרתית באזור עם יותר פטרולים עם צ'קלקות דלוקות, כן. אבל מארב? כנראה שלא.

לא מסכים עם הטיעון הזה, "בזבוז" הזמן אינו בשביל אוטו, הוא בשביל תחושת הביטחון של הציבור.

לא צריך גם מארבי 24/7 וגם לא שבועיים שלמים, מספיק לעשות השתדלות- תעשה מארב יום כן-יום לא בשעות שהן נוחות יותר עבור הגנבים, נניח חצות ועד 3-4 לפנות בוקר- זה כבר יגדיל משמעותית את הסיכויים ללכידת החולייה.

המשטרה לא קיימת רק כדי לתת דו"חות מהירות ולרדוף אחרי רוצחים סדרתיים, היא קיימת גם כדי לטפל בריב שכנים ולשמור על רכוש הציבור.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה תופס חוליה זה לא רק הרווח של הרכב הספציפי, זה המערך הכולל.

כמובן שעם חקירה יסודית ניתן להגיע לעוד ועוד אנשים במערך גניבות הרכב, וכך האפקט יגדל אף יותר.

בקיצור, להסתכל בגדול.

אתה קורא להסתכל בגדול ובה בעת נכשל בכך. זה לא מפני שאתה טועה - זה מפני שאתה נאיבי.

גניבות הרכב טובות למדינת ישראל: הן מעלות את ההכנסות ממסים ומצעירות את צי הרכב. חברות הביטוח ובעלי הרכבים? אתה באמת חושב שלמישהו שם למעלה אכפת מהם?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסריט ידוע מראש.

מעניין אם הם יחזרו לסיבוב שלישי על האוקטביה או שימשיכו הלאה.

לא בהכרח.

אבל יש להם משהו לא פחות שווה- זהות של רכב לגיטימי, שלא מופיע כגנוב, ואפשר להצמיד לרכב "שרוף" כדי למכור אותו, או סתם להשתמש בה לצרכיהם, החל מ "שריפת אדומים" ועד פשעים חמורים:

הם עזבו את הרכב כשהם גונבים את ספר הרכב מתא הכפפות ובו רשיונות הרכב, ביטוח וכל שאר המסמכים הנלווים יחד בתיק הספר רכב.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה קיימת כדי להבטיח תחושת בטחון, ברגע שיודעים שיקרה משהו כזה זה סימן להגדיל את הפטרולים באותה השכונה באופן חשאי ולא גלוי.

כך הסיכוי שהגנבים יתפסו גדול יותר, וסיכוי גדול עוד יותר שימנעו גם גניבה של רכבים של אנשים אחרים ששווים הרבה יותר ממחירון של אחד.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...