Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] בניית הגבהות אם די אף (דלתות קדמיות)

DRS
שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים בשעה טובה לאחר הרבה השקעה (כספית 50 שקל..) וזמן (משהו כמו שלושה ימים..) סיימתי את הבניה של ההגבהות שעשיתי...

יצא דיי נחמד אני עדיין לא הצמדתי אותם לדלתות כי אני מנסה לחשוב על דרך בלי לחורר את הדלת עם ברגים...

כשאני אצמיד אותם אני יעדכן תמונות ויספר לכם איך שומעים..

אפשר לראות את התמונות בלינק המצורף...

תנו חוות דעת בבקשה... ואם יש לכם רעיונות לשיפור.. אני אשמח.. (-:

זה מסודר לפי סדר "כרונולוגי" מאחד והלאה.. אז תראו לפי הסדר וככה תוכלו לדעת את סדר העבודה..

בבקשה . . .

www.asixdrs.pic.co.il

מוכר את המערכת רמה גבוהה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2685354#post2685354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה כיף - אני הראשון לפרגן לך! :)

אז ראשית, תתחדש!

ונראה מצויין, נקי ומסודר, ואני מקווה שנהנית בבנייה, ואף יותר מהתוצאה.

כל הכבוד.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה באמת נהנתי עדיין לא יצא לי לבדוק אותם אבל עם הרדיו דיסק הזה הם נשמעו מעולה !!

היו מחוברים רק זוג על 8 אוהם על הדאש ,יש לי 4 חיפשתי איך להתקין את כולם ואז גם להנות מצליל יותר מורכב ולהוריד את ההתנגדות ל4... ואז בניתי את כל העניין...

אני רוצה לנסות לחפש גרילים קנטים בצבע ניקל או כסוף משהו שיתאים בגודל ובצבע למישהו יש רעיון??

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , נראה טוב!

רק רציתי לציין, שברגע שאתה מוצא מאיפה להביא גרילים במידות מיוחדות .. אני הראשון שאתה מודיע לו

כן? ;)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה...

אלה רמקולים ביתיים לפי מה שרשום עליהם הם 8 אוהם ורשום 135 אר אם אס הם של חברת אייוה וזהו בעיקרון הגודל שלהם הוא שלוש אינצ' (7.5~ ס"מ)

* מי ששם לב יש 4 רמקולים 2 מתוכם עם כיתוב אדום לעומת שניים אחרים עם כיתוב שחור .. בנוסף לזה שניים מתוכם עם מגנט גדול יותר לעומת שניים עם קטן יותר... יש הבדל גם בממברנה אבל לא ניתן לראות בגלל הרשת.. יש את הבועה הזו במרכז הממברנה .. ברמקולם עם המגנט הגדול היא כסופה ובשני היא שחורה..

ממש אין לי מושג מה ההבדלים אני שיערתי שהקטן יותר יורד יותר נמוך והמגנט הגדול יותר למידים..

אין שום בעיה מיק מיק אני אבדוק את העניין ויעדכן פה שוב...

ד"א שיהיה בוקר טוב לכולם אני מתחיל למודים ב-10 אז ככה שיש לי זמן להצמיד את הבניה לדלת.. לצלם ולעדכן..

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה...

אלה רמקולים ביתיים לפי מה שרשום עליהם הם 8 אוהם ורשום 135 אר אם אס הם של חברת אייוה וזהו בעיקרון הגודל שלהם הוא שלוש אינצ' (7.5~ ס"מ)

* מי ששם לב יש 4 רמקולים 2 מתוכם עם כיתוב אדום לעומת שניים אחרים עם כיתוב שחור .. בנוסף לזה שניים מתוכם עם מגנט גדול יותר לעומת שניים עם קטן יותר... יש הבדל גם בממברנה אבל לא ניתן לראות בגלל הרשת.. יש את הבועה הזו במרכז הממברנה .. ברמקולם עם המגנט הגדול היא כסופה ובשני היא שחורה..

ממש אין לי מושג מה ההבדלים אני שיערתי שהקטן יותר יורד יותר נמוך והמגנט הגדול יותר למידים..

אין שום בעיה מיק מיק אני אבדוק את העניין ויעדכן פה שוב...

ד"א שיהיה בוקר טוב לכולם אני מתחיל למודים ב-10 אז ככה שיש לי זמן להצמיד את הבניה לדלת.. לצלם ולעדכן..

נראה עבודה נקייה ואיכותית

קצת מוזר לי בקשר לרמקולים לא ידעתי שבגודל כזה זה ההספק שהם יכולים לספוג חשבתי פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגודל הממברנה אין השלכה על ההספק שהרמקול יכול לקבל..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיק מיק צודק בהחלט!!

חברים הרכבתי באוטו את כל העסק הסאונד טוב ואפילו יותר מטוב.. יותר בכיוון של מדוייק וחד...

הכריזה/ניחוס/בעסה: נראה מיושן ופרמיטיבי הצבע של האוטו עם שילוב של אפור ושילוב של רשת שחורה על הרמקול כל זה יחד עם הצבע הכחול של השמיים לא נראה לעיין שלי.. התבאסתי מאוד ולכן החלטתי שלמרות העבודה היפה והנקיה עם הריפוד האפור אני חייב לעשות משהו שיתאים לאוטו ואז עשיתי את זה....

תמונות מצורפות.. או למי שלא רואה מסיבות כל שהן, כיסתי בבד אקוסטי.. ("מקורי") לפי דברי המתקין

המהולל מאיזה חנות בב"ש...

** אני חושב שאני ישפר רק עוד דבר קטן...

מקווה שאני יצליח להסביר.. עכשיו בבניה הקיימת הדפנות של הבניה הם בזווית של 90 מעלות לדלת עצמה .. אני חושב לחפש אצל נגר או משהו.. פס של עץ אבל שלא יהיה מרובע אלא משולש כמו ישר זווית (90 מעלות) ואז את הצלעות שלו אני אצמיד אחת לדלת ואחת לבניה ככה שהזווית תפנה לכיוון מרכז הרכב.. איפה שהראש שלי +-.. ואז שורה תחתונה לכסות שוב בבד אקוסטי וזה יהיה יותר יפה כי הבד יהיה מתוח גם על הזווית ואז זה יהיה צמוד לדלת .. מקווה שמישהו הבין..

DSC00833.JPG

DSC00837.JPG

DSC00840.JPG

DSC00841.JPG

DSC00842.JPG

DSC00845.JPG

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, אתה תהנה מהם הרבה יותר כשיהיו מכוונים לפנים הרכב, ולא לרגליים.

בכל אופן, אתה לא צריך נגר בשביל זה, אם יש לך פלטת עץ זרוקה, ומסור.. זה כל מה שדרוש לך.

תצייר משולש, תחתוך, ותעשה 2-3 משולשים כאלה מפלטה.

ואז תבריג אותם, לאחורה של המבנה, ואז תצפה אותם בבד הזה שעוטף את המבנה..

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר מאוד. בזבוז של זמן והשקעה על רמקולים שלא נותנים יותר מ30WRMS כול אחד.

וגם זה בהגזמה רצינית.

ואני לא יודע מאיפה זרקת את הנתון של 135WRMS כי זה שטויות. רמקול של 6 וחצי טוב.

יתן לך יותר עוצמה גם בצלילים וגם בבאס וגם ירזיק יותר זמן.

זה שאתה מחבר זוג רמקול זה לא יוריד את ההתנגדות של הרמקולים ל4 אום. זה יוריד את ההתנגדות הכוללת שתיפול על המגבר ל4 אום. וזה לא יפיק מכול רמקול יותר עוצמה. אתה תשמע יותר חזק קצת בגלל שזה 2 אלמנטים כול צד. אבל עדיין קטנים. לא רציני בכלל.

ההשקעה והתמונות יפות. אבל מיותר לטעמי. בזבוז של זמן. שוב רמקול אחד של 6 וחצי יעשה את העבודה

יותר טובה.

המגנטים ניראים גדולים ויפים. אבל הם בעצם בגודל של חצי מימה שאתה רואה. כול ה"מגנט" שאתה רואה זה בעצם לבטל את המגנטיות שהרמקולים לא יעשו נזק למסך הטלויזיה שאם הם קרובים לידה (שוב זה רמקולים של מערכת ביתית).

ומה שאמרת עם המגנטים. זה בדיוק ההפך. הרמקול עם המגנט הגדול זה לרדת יותר. אבל הרמקולים האילו לא יורדים הרבה. המהלך שלהם קצר מאוד. ושוב הבאס לא יהיה חזק. ואם תנסה להוציא מהם הרבה עוצמה של צלילים הסליל יתחמם והם ישרפו. מנסיון של 700 רמקולים כאילו.

אין להם קירור כמו לרמקולים של רכב. לא בנויים למגברים כאילו בנויים למגבר צנוע של מערכת צנועה של בית.

זה רמקולים כמו של המחשב שלי. אם היית לוקח רמקול של דיבורית של רכב זה גם עלוב אבל יותר טוב מיזה. הם יותר חזקים ויש להם מיד חזק. וזה רק מה שאפשר לצפות מרמקולים כאילו

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, אין לי שמץ של מושג איך אתה קובע כמה הספק הרמקול יכול, או לא יכול לקבל

רק לפי התמונה שלו, וגם זה .... בקושי ...

בכל אופן, לרמקולים אפילו אין תיבת תהודה, אני לא חושב שהוא תיכנן שהם ישמיעו באס,

בשביל מיד, הם יהיו מעולים לפי דעתי.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, אין לי שמץ של מושג איך אתה קובע כמה הספק הרמקול יכול, או לא יכול לקבל

רק לפי התמונה שלו, וגם זה .... בקושי ...

בכל אופן, לרמקולים אפילו אין תיבת תהודה, אני לא חושב שהוא תיכנן שהם ישמיעו באס,

בשביל מיד, הם יהיו מעולים לפי דעתי.

אני מוכן להתערב איתך שאני שורף אותם על מגבר פשוט של רדיו דיסק.....

זה רמקולים עלובים. בחיים אבל בחיים לא 135WRMS בחיים.

גם 20 זה בהגזמה. ואם הם היו אצלי הייתי מראה לך איך הם מתפחלצים ונשרפים עם הרדיו דיסק.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עלוב אהה??

קודם כל לא אתה ולא אף אחד יגיד לי מה בזבוז זמן ומה מיותר...

אם היה מותר לרשום בפורום את זה "חחחחחח" זה בדיוק מה שהייתי רושם אבל אסור.

עם כל הכבוד שלי אליך ואל שאר האנשים בפורום אבל תפסיק לבלבל את המוח בהשערות והנחות בדברים שאתה לא מבין ואין לך הוכחות ... הרמקול הזה שלי ואני אומר מה שכתוב... אין לי מה לזרוק אני לא בא להוכיח כ-ל-ו-ם....

יש רמקולים של זבל שעולים 2 ב 10 ובד"כ יש אותם במערכות קולנוע בייתית הקטנות שאתה קונה דיוידי עם 5 רמקולים וסאב ב 1000 שקל זה חמוד אבל שומעים דיי פשוט ושיטחי.. זה לא מה שיש לי... מה לעשות..

הרמקולים האלה לא בנויים להוציא באס אם היית שם לב בתמונות המצורפות שההגבהה לא אטומה ולא מתוכננת בכלל לבאסים.... ואם היית טיפה מבין עניין אז לא הייתה מעלה את העניין הזה של הבאסים.. תגיד נראה לך נורמיל רמקול של 3 אינצ' יוציא באס?!!?!

דבר נוסף... תביא איזה רדיו דיסק שאתה רוצה ואת מי שאתה רוצה ותבוא תשרוף לי את הרמקולים ... אני מוכן ליפגש איתך איפה שהוא (וגם להתערב)...

אני עובד עם פיוניר פרמייר 760MP

מוציא 22 RMS

מספיק חזק?! תביא אם יש לך יותר טוב מזה..

בקיצור אני סתם מתעצבן על שטויות תגיד מה שתגיד.. ואתה שכחתי שאתה מהנדס של מורל ופוקל שאתה מבין גדול...

רמקולים של המחשב שלך אהה פשש ממש מבין עניין אתה, קונה רמקולים בעשר שקל..

מוכר את המערכת רמה גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...