Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסוף עם התנהגות של נהגי המוניות בכבישים..

Free
שימו לב! השרשור הזה בן 3879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי נהג מונית ודיברנו על זה פעם, האמת שאנחנו אשמים, כן אנחנו, אלה שעולים על המונית שירות, נראה אותך גבר לא עוצר לגברת או לאדון בדיוק כאן אבל ממש פה, לא עוד מטר לא עוד חצי מטר, בדיוק כאן איפה שהיא/הוא צריכים, הם ישטפו אותך בעצבים/פרצוף עקום/קללות לעיתים (הקף את מה שבא לך) על זה שלא עצרת להם בדיוק איפה שהם רצו למרות שיש עוד כמה מטרים מפרץ עצירה.

כן כשהייתי עד לא מזמן בעל רכב הייתי מתעצבן מזה, אני כבר כמה חודשים טובים נוסע רק בתח"צ ואני רואה גם מה קורה בצד השני, ופייר לומר ? לא הייתם רוצים להיות שם. לא פעם זה נגמר בסגירת חשבונות של נהגים חמומי מח, הייתי עד לסיטואציה בה בחור מברית המועצות המורחבת (סביר להניח קווקזי, בלי להעליב) שפשוט עצר באמצע הכביש וחסם את 2 הנתיבים פתח את הבאגז הוציא אלה מעץ וניפץ לנהג מונית את השמשה הקידמית וזו שליד הנהג, בתוספת כמה אגרופים לפנים של הנהג שישב פשוט המום באוטו עד שהחליט פשוט לנסע גם במחיר של להעיף לעזאזל את הרכב של אותו מר גיבור.

פשוט בתוך העיר סעו בשמאל, כך תמנעו מעצבים מיותרים, ומעצירות מפתיעות של נהגים.

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה"אולי" מיותר.

אם זה היה מיותר לא הייתי כותבת.

לא הכל בחינוך, יש הרבה מעבר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל הכל מתחיל בחינוך. צריך חוקים ושיטור אבל זה לא מה שישנה את המנטליות של הנהג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנפת דגל לבן, "נכנענו", השמאל כבר מזמן הפך להיות הימין החדש.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי נהג מונית ודיברנו על זה פעם, האמת שאנחנו אשמים, כן אנחנו, אלה שעולים על המונית שירות, נראה אותך גבר לא עוצר לגברת או לאדון בדיוק כאן אבל ממש פה, לא עוד מטר לא עוד חצי מטר, בדיוק כאן איפה שהיא/הוא צריכים, הם ישטפו אותך בעצבים/פרצוף עקום/קללות לעיתים (הקף את מה שבא לך) על זה שלא עצרת להם בדיוק איפה שהם רצו למרות שיש עוד כמה מטרים מפרץ עצירה.

כן כשהייתי עד לא מזמן בעל רכב הייתי מתעצבן מזה, אני כבר כמה חודשים טובים נוסע רק בתח"צ ואני רואה גם מה קורה בצד השני, ופייר לומר ? לא הייתם רוצים להיות שם. לא פעם זה נגמר בסגירת חשבונות של נהגים חמומי מח, הייתי עד לסיטואציה בה בחור מברית המועצות המורחבת (סביר להניח קווקזי, בלי להעליב) שפשוט עצר באמצע הכביש וחסם את 2 הנתיבים פתח את הבאגז הוציא אלה מעץ וניפץ לנהג מונית את השמשה הקידמית וזו שליד הנהג, בתוספת כמה אגרופים לפנים של הנהג שישב פשוט המום באוטו עד שהחליט פשוט לנסע גם במחיר של להעיף לעזאזל את הרכב של אותו מר גיבור.

אני הייתי עד למונית שפשוט עצרה בירוק וחיכתה לאנשים שיעבור את הכביש בתקווה שמישהו אולי יצטרך אותה,

אבל במקרה שלך לדעתי כול המוניות הרגילו את האזרחים שהם פשוט יכולים לנפנפף באמצע הכביש(אפילו בכביש 6) ונהג המונית יעשה הכול בשביל לעצור במקום, בפעם הבאה שמישהו יבוא עליך בעצבים תגיד לו שהוא מוזמן לעוף מהמונית ושיחכה לבאה(אני בטוח שהוא ישאר) כי זה לא שווה את הסיכון שאיזה מפגרת תתעסק באיפור ותכנס בך(כמו שקרה לי אתמול).

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק !

בעצמי חזרתי מאירופה ופשוט הייתי המום !

לא צופרים ! עמדתי עם חברה שלי ברמזור על הטויוטה סולרה קבריולט המושכרת , נדהם מהיופי ופשוט לא שמתי לב לירוק . מה לעשות, זה קורה..

מאחורי עמד לו נהג מונית ופשוט חיכה שאני בטובתי אתחיל נסיעה . ריגש אותי עד דמעות .

זה בדיוק מה שקרה לי באיטליה, אין שם רמזורים בפניה שמאלה (אתה צריך לחתוך תנועה שבא ממול), פשוט פונים כשאפשר, לא ידעתי, וחיכיתי לרמזור אדום ישר, עמד מאחורי בחור צעיר עם חברה שלו באוטו, ראיתי במראה האחורית שהם קצת לחוצים ומדברים עליי ומצביעים לכיוון הרכבר שלי ולא מבינים למה אני לא נוסע, אבל לא צפר אפילו פעם אחת.... באמת שזה פשוט מרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בנתניה וכל יום נוסע להרצליה, ככה שאת החברים של קו נתניה-תל אביב אני מכיר היטב. אני נתקל בכל מה שאתה מתאר, ולהגיד לך את האמת, לא מעניין אותי. למה? כי העצבים שלי לא שווים לא נהג מונית שירות, ולא נהג רכב פרטי. אני יודע שבעזרת נהיגה נכונה אני נמנע מ99% מהתאונות והדבילים. פעם אחת האחוז אחד הצליח לתפוס אותי. נהג מסטול פשוט נכנס בי ב90 קמ"ש בערך, וגם אז לא התעצבנתי. בדקתי שהוא וילדיו הלא חגורים בסדר, ואז נתתי לחברת הליסינג לטפל בנושא. אני אגיד לך את האמת, דעתי היא שיש הרבה קקות בכבישים, אבל אני לא מתעסק, ובטח שלא מתעצבן. ממש לא מטריד אותי. נדחף לפניי? שיהיה לו לבריאות. יש לי מוסיקה, נתיב ימני ושלום על ישראל.

תבין אותי נכון, אני לא מתעצבן מזה, אני יודע ששניה פה ועוד שניה שם לא משנות שום דבר, אני נהנה לנסוע לאט ובלי לחץ. אף אחד ושום דבר לא יאלץ אותי להשתמש באלימות על הכביש.

אני מדבר פה על סכנת חיים, מלפני כמה שנים הייתי רוכב אופנוע, לנסוע בסביבת מונית, זה התאבדות... וגם עם רכב זה לא נעים לעשות תאונה. אסור לסגור על זה את העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, ובגלל זה הוספתי את סעיף הנהיגה הנכונה. כשאתה עושה דברים נכון, אתה גם יודע לזהות דבילים ממרחק בטוח. לעתים, מגיעים למצבים מסוכנים למרות כל הזהירות, ובשביל זה יש צופר/אורות גבוהים. עוד לא נתקלתי במצב שבלמתי בלימת חירום בגלל נהג מונית שירות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור דעתי האישית היא שאנחנו רחוקים שנות אור מתרבות נהיגה שאולי תתקרב קצת לאירופה .

ואת האנשים הנורמאליים על הכביש אפשר לסכם את כולם פה בפורום .

Alfa romeo 147 , 1.6 , 120 hp .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור דעתי האישית היא שאנחנו רחוקים שנות אור מתרבות נהיגה שאולי תתקרב קצת לאירופה .

ואת האנשים הנורמאליים על הכביש אפשר לסכם את כולם פה בפורום .

קצת קשה,כי חלק מהם מייעצים לנהוג רק בצד שמאל...

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין אותי נכון, אני לא מתעצבן מזה, אני יודע ששניה פה ועוד שניה שם לא משנות שום דבר, אני נהנה לנסוע לאט ובלי לחץ. אף אחד ושום דבר לא יאלץ אותי להשתמש באלימות על הכביש.

אני מדבר פה על סכנת חיים, מלפני כמה שנים הייתי רוכב אופנוע, לנסוע בסביבת מונית, זה התאבדות... וגם עם רכב זה לא נעים לעשות תאונה. אסור לסגור על זה את העיניים.

זה לא צודק לבוא עם גישה כזאת, בשבילך זה שניה ובשביל אחרים זה משהו אחר לדוגמא:

יש את האנשים שנוסעים להם בכיף כי הם צריכים לעשות נסיעה אחת או שתיים ביום ולא נחסר להם דבר ממה שקורה בכביש, ויש את אלה שרוב היום על הכביש ואם הם רואים בנאדם שתקוע יותר משנייה ברמזור ירוק הם מתעצבנים כי הוא מעכב אותם ובסוף יעמדו עוד רמזור ועוד רמזור ובמצטבר הם מאחרים הביתה/משהו אחר(תוסיף לזה גם פקקים, חיפוש חניה ועוד).

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מזמן הפסקתי להתעצבן על המוניות, ההתנהגות שלהם צפויה מאוד.

מונית ריקה? שמור ממנה מרחק, היא תיסע לאט ותבלום בלימות פתע בכל פעם שהנהג יחשוב שמישהו קרא לו.

מונית עם נוסעים? הסרט טקסי(של לוק בסון) קטן עליה, תשרוף אפילו אדומים כדי לסיים את הנסיעה במהירות.

מוניות שירות? זה כבר עם לא צפוי. יותר מסוכנים מה"ספיישל".

מונית שירות זה דבר דפוק.

אני זוכר פעם אחת שנסעתי מבה"ד 7 לכיוון תחנת הרכבת בלוד. יום חמישי בערב.

השעה 6 בערב, ואני מת להספיק לרכבת הקרובה כדי לא להתייבש שעה שלמה בתחנה. אמרתי סבבה, נשלם 10₪ למונית שירות וניסע.

זו הייתה נסיעת בלהות. מי שמכיר את האיזור יודע שבסביבות 5-6 בערב יש שם פקקים עצומים לכיוון מסילת הרכבת. הנהג הזה החליט לחצות איכשהו את כל הפקק על השוליים! איפה המשטרה פה?

אחר כך הוא סיים לחצות את המסילה (טוב שלא עבר באדום) ואז התחיל לפרפר ולהשתגע בין הנתיבים בדרך לתחנת הרכבת.

איכשהו הגעתי בשלום וגם לרכבת הראשונה, אבל הייתי מעדיף להגיע יותר מאוחר לבית עם נהג נורמלי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג מונית ( לא מונית שירות).

אני לא עוצר עצירות פתע , תמיד מאותת , עוצר במעבר חצייה ולא "חותך" אף אחד.

כמי שנמצא שעות רבות מדי יום על הכביש , אני יכול להגיד שקשה מאוד לא להתעצבן עם כל מה שקורה בכבישים ותאמין לי שישנם מספיק מטורפים שאינם נהגי מוניות.

לא יפה לעשות הכללות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג מונית ( לא מונית שירות).

אני לא עוצר עצירות פתע , תמיד מאותת , עוצר במעבר חצייה ולא "חותך" אף אחד.

כמי שנמצא שעות רבות מדי יום על הכביש , אני יכול להגיד שקשה מאוד לא להתעצבן עם כל מה שקורה בכבישים ותאמין לי שישנם מספיק מטורפים שאינם נהגי מוניות.

לא יפה לעשות הכללות...

אני גם נסעתי עם נהגי מוניות רגועים שלא התפרעו, אבל הרוב על הכביש באמת לא רגועים ועושים מה שבא להם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...