Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג שברולט ספארק 2011 לספארק 2013 LTZ. הכותרת נערכה

pashok.tr
שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום התקשר אליי סוכן מUMI והציע לי לשדרג את הרכב שלי ספארק 2011 לספארק 2013 דגם LTZ. אני מקבל על הרכב שלי מחיר מחירון ומוסיף את ההפרש.

האם למישהו יש נסיון עם הדגם הזה?

האם זה בכלל כדאי?

המנוע והגיר זהים, אז מבחינת תחושת הנסיעה והאמינות אין לך כלל התלבטות.

הרכב החדש עשיר באבזור ולקבל מחירון היום זאת הצעה כדאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מחדש לי משהו לגבי שידרוג שעשו לדגם הזה.

דפיוזר אחורי מחודש אתה מתכוון לאגזוז שיוצא מהטמבון האחורי?

ראיתי גם שיש לדגם הזה 6 רמקולים?

יש לך מושג מה מיקומם?

דיפיוזר זה החלק השחור שבתחתית הפגוש האחורי.

6 רמקולים = שניים מקדימה (בחלק העליון של הדש-בורד), שניים בדלתות מאחורה ובטח יש עוד שני טוויטרים איפשהו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של זדבר לדעתי אתה תתלהב מהמערכת בחודש חודשיים הראשונים,אבל כשיגיעו אותם המקומות שהרכב מרגיש לך חלש ולא מרווח לדעתי אתה תתבאס.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה מחדש לי משהו לגבי שידרוג שעשו לדגם הזה.

דפיוזר אחורי מחודש אתה מתכוון לאגזוז שיוצא מהטמבון האחורי?

ראיתי גם שיש לדגם הזה 6 רמקולים?

יש לך מושג מה מיקומם?

למה שלא תתאם נסיעת מבחן?

הספארק אכן עברה מתיחת פנים משמעותית שכוללת: עיצוב חיצוני חדש הכולל גריל קדמי, פגוש אחורי, פנסי חזית.

זאת בנוסף לאבזור העשיר ביותר בקטגורית המיני הכולל חבילת בטיחות מלאה (6 כריות אויר ו- 4 כוכבי בטיחות), חימום למושבים הקדמיים, פנסי ערפל קדמיים ופסי גגון. כמו כן, התחדשה הספארק בעיצוב פנים חדש הכולל קונסולה מרכזית ומערכת שמע עם חיבור USB חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני מבין את הרצון שלך למכור רכבים, אבל לקרוא למתיחת פנים של הספארק ״משמעותית״, זה פשוט שקר. לקחו את אותו הרכב, הוסיפו אבזור ונגיעות ממש קטנות בעיצוב. הוא גם לא הרכב הכי בטוח בקטגוריה, אלא הפיקנטו. לפותח השרשור: ממליץ לך להישאר עם הרכב ובבוא היום לשדרג אותו לדגם מתקדם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, אני מבין את הרצון שלך למכור רכבים, אבל לקרוא למתיחת פנים של הספארק ״משמעותית״, זה פשוט שקר. לקחו את אותו הרכב, הוסיפו אבזור ונגיעות ממש קטנות בעיצוב. הוא גם לא הרכב הכי בטוח בקטגוריה, אלא הפיקנטו. לפותח השרשור: ממליץ לך להישאר עם הרכב ובבוא היום לשדרג אותו לדגם מתקדם יותר.

ראית או נהגת על הדגם החדש?

מזמין אותך להרגיש בעצמך את ההבדלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית או נהגת על הדגם החדש?

מזמין אותך להרגיש בעצמך את ההבדלים.

ראיתי (אין שינוי משמעותי בעצוב), אבל לא נהגתי. מזמין אותך לקרוא מבחני דרכים על הספארק- היא מעולם לא היתה רכב מלהיב או מבריק ולדעתי יש גם אופציות טובות ממנה (פיקנטו, פנדה וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תעשה נסיעת מבחן בזמנך הפנוי, כלום לא תפסיד מזה.

מה שכן, אם אתה אומר שזה יעלה עוד 10k בשביל ג'אנטים וכל מיני תוספות אז הייתי מוותר, במערכת של הרכב לא תשמש כי שלך טובה יותר, ג'אנט יעלה לך 1200-1400 למשהו הרבה יותר יפה ממה שהם מציעים במקור, ידית הילוכים אפטרמקרט יפייפיה תעלה לא יותר מ200 ש"ח, אז לשלם כ8k על טמבון קידמי ואחורי שונים, זה לדעתי עסקה לא משתלמת.

מצד שני, מחירון זה באמת לא בר השגה היום, אבל השאלה בכמה הפסד תוכל למכור את הרכב, כי אם ההפסד עומד על סכום התוספת לרכב חדש, אז אולי זה כן יכול להשתלם.

הצד השלישי אומר, שההיגיון הוא שיש לך רכב לא בעייתי שיש לו עדיין אחריות ארוכה, אתה לא מתכנן להחזיק אותו גם ככה עד סוף תקופת האחריות, ומחירון תוכל לקבל גם אם פחות מספר אחוזים תמורת עסקת טרייד אין על רכב אחר (וגם זה לא תמיד), רכב יותר טוב, ההיגיון גם אומר שכרגע הרכב אצלך תחת הגדרת "סביל" מה שאומר שכשברגע שתעבור לרכב אחר ברמה מעל אתה תגיד "ברוך שפטרנו".

אני חושב שאני הכי מציאותי בנוגע לעסקה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות הפוסט הזה שלחתי את אחותי שברשותה ספארק 2011 שעלתה על הכביש ביולי, לברר פרטים נוספים ב-UMI.

היא עשתה עם הרכב 45K ק"מ.

על פי המחירון של יצחק לוי מחיר האוטו המשוקלל הוא 47800(כולל הק"מ) כאשר מחיר הבסיס הוא 48K.

כל זאת לא מנע מ-UMI לחתוך במחיר עוד בגלל הק"מ ובעזות מצח גם להוריד את אגרת הרישוי של הטסט הקרוב(כמעט עוד 3 חודשים)

סך הכל זיכוי על הרכב הנוכחי 45K.

ולגבי האוטו החדש, המחיר אינו 62,900 אלא 65,900 לא כולל אגרת רישוי(משמע לשלם טסט פעמיים :lol: )

עושים טובה ונותנים קודנית ומרימי שמשות מתנה.

ועוד משהו, שאחותי קנתה את הרכב היא נהנתה ממימון ללא ריבית, מה שלא קיים היום.

כדי לבצע את העסקה היא צריכה לפרוע את התשלומים הנותרים על הרכב הנוכחי ולקחת מימון חדש בריבית של P+0.5

לאור העיל אין כדאיות לבצע את העסקה.

בשביל חימום בכסאות ומגנזיום.

לידיעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחירון של הרכב של אחותך הוא 47,800 ו UMI הציעו 45,000 זה נשמע לי סופר נדיב.

מצד שני אני לא רואה שום סיבה להחליף רכב בן שנתיים שאין לו בעיות באותו רכב רק חדש, אפילו אם החדש עבר מתיחת פנים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחירון של הרכב של אחותך הוא 47,800 ו UMI הציעו 45,000 זה נשמע לי סופר נדיב.

מצד שני אני לא רואה שום סיבה להחליף רכב בן שנתיים שאין לו בעיות באותו רכב רק חדש, אפילו אם החדש עבר מתיחת פנים.

נדיב או לא זה לא ה-ISSUE.

הם טוענים שבעסקה הזאת הם נותנים מחירון על הרכב המוחזר. מה שהתברר כלא מדוייק בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...