Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ואקס קל לשימוש בין ישום אוטם צבע

שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מיישם אוטם צבע (מנזרנה PL )אחת לחודשיים שלושה.

אני מעוניין להשתמש במוצר קל ליישום (אפילו כל שטיפה) כדי לשמר את הברק ואת איכות ההגנה של האוטם.

יש לי מוצר(מה שנקרא "במלאי") בשם speedbead

http://www.speedbead.com/

שהוא מאד קל ליישום(אולי הכי קל שנתקלתי) ונותן תוצאות מעולות אבל אני בספק לגבי ידידותו לאוטם הצבע היקר שלי..אני חושב(לא בטוח) שהוא מכיל טיפה פוליש. מה דעתכם? מישהו מכיר את המוצר?

האופציה השנייה שלי היא הטרטל ICE שכבר דיברתי עליו בעבר. המוצר הזה מידיעה לא מכיל שום פוליש והוא מאד קל ליישום וכאמור נותו לי תוצאות מספקות .

איך המוצרים הנ"ל לדעתכם (שוב לא במקום האוטם-רק בנוסף)

האם ידוע על מוצר אחר שהוא קל ליישום ויהיה ידידותי לאוטם שלי?

העדיפות כמובן היא להשתמש בארסנל הקיים ולגמור אותו לפני קנייה נוספת..

תודה חברים ..

חולם לראות את iron maiden , בינתיים מלטש לי...

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מיישם אוטם צבע (מנזרנה PL ) אחת לחודשיים שלושה.

אני מעוניין להשתמש במוצר קל ליישום (אפילו כל שטיפה) כדי לשמר את הברק ואת איכות ההגנה של האוטם.

יש לי מוצר(מה שנקרא "במלאי") בשם speedbead

http://www.speedbead.com/

שהוא מאד קל ליישום(אולי הכי קל שנתקלתי) ונותן תוצאות מעולות אבל אני בספק לגבי ידידותו לאוטם הצבע היקר שלי..אני חושב(לא בטוח) שהוא מכיל טיפה פוליש. מה דעתכם? מישהו מכיר את המוצר?

האופציה השנייה שלי היא הטרטל ICE שכבר דיברתי עליו בעבר. המוצר הזה מידיעה לא מכיל שום פוליש והוא מאד קל ליישום וכאמור נותו לי תוצאות מספקות .

איך המוצרים הנ"ל לדעתכם (שוב לא במקום האוטם-רק בנוסף)

האם ידוע על מוצר אחר שהוא קל ליישום ויהיה ידידותי לאוטם שלי?

העדיפות כמובן היא להשתמש בארסנל הקיים ולגמור אותו לפני קנייה נוספת..

תודה חברים ..

בגדול אני חושב שאף אחד כולל היצרנים עצמם לא יודעים באמת כיצד ישפיע חומר בעל הרכב כימי X

על חומר בעל הרכב כימי Y ובתור כלי שיווקי אותם יצרנים תמיד נוהגים לומר שרק הווקס של החברה שלהם יעבוד טוב עם האוטם של החברה שלהם, (וגם חשוב לשמור על הרכב בעזרת הסבון שלהם שכן סבון אחר עלול להזיק)... לטעמי זה בולשיט גדול.

אני חושב שבמידה ונותנים לאוטם כמה ימים להתאחות הוא ישב כלכך טוב על הצבע של הרכב ששום ווקס לא יזיק לו (אולי עדיף לומר לא יזיק יותר מדי ואם בכלל יהיה נזק הוא יהיה מזערי), לא זוכר שנתקלתי ברשת במידע על ווקס שהצליח להזיק ולהסיר אוטם צבע כלשהו.

אני מאמין שרוב הווקסים לא יזיקו ולכן לדעתי אין מה לחשוש. אם כבר הייתי חושש מכל אותם חומרים שמסירים לכלוך קשה,שאריות של יתושים, כתמי צבע וזפת ומצהירים על עצמם כלא פוגעים בווקס/אוטם צבע.

את הטרטל אייס שמתי מספר רב של פעמים על הרכב שלי (שבמקרה יש עליו גם Power lock שהוא לדעתי מוצר מדהים ואולי האוטם הכי טוב שיצא לי לראות או לעבוד איתו) חוץ מאוטמי פרימיום שמספרים עליהם שהם שומרים על הרכב שנים כמו ה opti-coat 2.0 וחבריו.

והפסקתי עם הווקס כי לא אהבתי את האבק שנוטה לחבור לווקס.

מוצר שהייתי שמח לנסות עבור השימוש שאתה מתאר הוא מוצר כמו זה שקיים אצל כימיקל גייס ששמו Hybrid V7

משום מה נוטים לפרסמו כSealant אבל זה לא מסתדר לי עם העובדה שגם החברה עצמה וגם רבים מלקוחותיה משתמשים במוצר לאחר כל שטיפה.

ולכן אני מאמין שהוא סוג של ספריי דיטיילינג חזק אבל Sealant הוא בטוח לא.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אני חושב שאף אחד כולל היצרנים עצמם לא יודעים באמת כיצד ישפיע חומר בעל הרכב כימי X

על חומר בעל הרכב כימי Y ובתור כלי שיווקי אותם יצרנים תמיד נוהגים לומר שרק הווקס של החברה שלהם יעבוד טוב עם האוטם של החברה שלהם, (וגם חשוב לשמור על הרכב בעזרת הסבון שלהם שכן סבון אחר עלול להזיק)... לטעמי זה בולשיט גדול.

אני חושב שבמידה ונותנים לאוטם כמה ימים להתאחות הוא ישב כלכך טוב על הצבע של הרכב ששום ווקס לא יזיק לו (אולי עדיף לומר לא יזיק יותר מדי ואם בכלל יהיה נזק הוא יהיה מזערי), לא זוכר שנתקלתי ברשת במידע על ווקס שהצליח להזיק ולהסיר אוטם צבע כלשהו.

אני מאמין שרוב הווקסים לא יזיקו ולכן לדעתי אין מה לחשוש. אם כבר הייתי חושש מכל אותם חומרים שמסירים לכלוך קשה,שאריות של יתושים, כתמי צבע וזפת ומצהירים על עצמם כלא פוגעים בווקס/אוטם צבע.

את הטרטל אייס שמתי מספר רב של פעמים על הרכב שלי (שבמקרה יש עליו גם Power lock שהוא לדעתי מוצר מדהים ואולי האוטם הכי טוב שיצא לי לראות או לעבוד איתו) חוץ מאוטמי פרימיום שמספרים עליהם שהם שומרים על הרכב שנים כמו ה opti-coat 2.0 וחבריו.

והפסקתי עם הווקס כי לא אהבתי את האבק שנוטה לחבור לווקס.

מוצר שהייתי שמח לנסות עבור השימוש שאתה מתאר הוא מוצר כמו זה שקיים אצל כימיקל גייס ששמו Hybrid V7

משום מה נוטים לפרסמו כSealant אבל זה לא מסתדר לי עם העובדה שגם החברה עצמה וגם רבים מלקוחותיה משתמשים במוצר לאחר כל שטיפה.

ולכן אני מאמין שהוא סוג של ספריי דיטיילינג חזק אבל Sealant הוא בטוח לא.

בדיוק המוצר עליו באתי להמליץ,

HybridV7 הוא אכן אוטם צבע, ולא סתם אוטם אלא אוטם מעולה!

מעבר לכך, הוא גם כל כך קל לשימוש, ומכיל חומרים זהים לספריי דיטיילר (ניתן לרסס אותו על שכבת אבק דקה), כך שאפשר ורצוי ליישם אותו לאחר כל שטיפה כדי לתת חיזוקים והגנה לווקס הקיים.

Kenworth, אם לא ניסית אותו, אל תקפוץ למסקנות, אני מבטיח לך שהוא אחד האוטמים הכי טובים שייצא לך לנסות, תבדוק אותו ותחזור אליי עם רשמים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק המוצר עליו באתי להמליץ,

HybridV7 הוא אכן אוטם צבע, ולא סתם אוטם אלא אוטם מעולה!

מעבר לכך, הוא גם כל כך קל לשימוש, ומכיל חומרים זהים לספריי דיטיילר (ניתן לרסס אותו על שכבת אבק דקה), כך שאפשר ורצוי ליישם אותו לאחר כל שטיפה כדי לתת חיזוקים והגנה לווקס הקיים.

Kenworth, אם לא ניסית אותו, אל תקפוץ למסקנות, אני מבטיח לך שהוא אחד האוטמים הכי טובים שייצא לך לנסות, תבדוק אותו ותחזור אליי עם רשמים :wink:

האם לדעתך הוא מספק הגנה טובה ועמידה כמו אוטם אחר? למשל כמו האוטם המעולה שלכם JetSeal 109?

האם היית ממליץ ללקוח לקנות את המוצר הזה כאוטם צבע ראשי? במידה וכן באיזו תדירות אתם ממליצים להשתמש במוצר?

ולא אין לי שום רצון או אינטרס להתנגח ולהכפיש את המוצרים שלכם!! להיפך, ברגע ששמעתי על המוצר הזה אמרתי לעצמי שאני אשמח להשתמש בו ואני בטוח שאני ארכוש אותו בהמשך.

אני פשוט באמת לא מבין מדוע מתעקשים לקרוא לו "סילנט" אבל להמליץ להשתמש בו בין שטיפה לשטיפה כפי שמקובל לעשות על ידי ספרי דיטיילינג.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת עוד זוית על ה SpeedBead וה ice כמוצרים משלימים לאוטם? במיוחד ה SpeedBead( שוב לדעתי מכיל מעט פוליש אבל אם מישהו יודע ויכול לתקן אני אשמח)המיכל עלה לי 100 שקלים ואני מתבעס לא להשתמש בו.

על נושא שימוש ב ice כמוצר משלים לאוטם ספגתי כאלה קיטרונות בוז כאן בפורום.. כאילו אני משתמש בספריי קרבורטורים כמוצר משלים..

את מוצרי מגווירס( שיש לי לא מעט מהם ) או קימיקל( יש לי את הגלייז שלהם) שמיועדים למטרה הזאת אני מתכוון לרכוש אחרי שיגמרו לי המוצרים הקיימים.. אז אם אפשר להיות אינפורמטיבים לגבי מה שיש לי( כרגע) בארסנל. :) ותודה למגיבים..

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לדעתך הוא מספק הגנה טובה ועמידה כמו אוטם אחר? למשל כמו האוטם המעולה שלכם JetSeal 109?

האם היית ממליץ ללקוח לקנות את המוצר הזה כאוטם צבע ראשי? במידה וכן באיזו תדירות אתם ממליצים להשתמש במוצר?

ולא אין לי שום רצון או אינטרס להתנגח ולהכפיש את המוצרים שלכם!! להיפך, ברגע ששמעתי על המוצר הזה אמרתי לעצמי שאני אשמח להשתמש בו ואני בטוח שאני ארכוש אותו בהמשך.

אני פשוט באמת לא מבין מדוע מתעקשים לקרוא לו "סילנט" אבל להמליץ להשתמש בו בין שטיפה לשטיפה כפי שמקובל לעשות על ידי ספרי דיטיילינג.

אני יודע שלא זו הכוונה, ואני גם יודע שלעיתים אנשים לא מצליחים "לאכול" מוצרים מסויימים בקו של כימיקל.

Chemical Guys היא חברה באמת מקצועית בכל מה שקשור לתחום הדיטיילינג, מקצועית ברמה של פיתוח מוצרים יחודיים ומאוד איכותיים, ויצא בידה לייצר מוצר שמכיל גם תכונות של ספריי דיטיילר (ניקוי אבק דק והשארת משטח חלק מסימנים), ומצד שני המוצר הוא על בסיס אוטם צבע, התוצאה היא מוצר מעולה, מאוד מאוד מוערך, ולא יקר במיוחד!

איך הוא ביחס ל JetSeal109 ?

בהחלט עמיד פחות, אין ספק, אבל 95 אחוז מהאוטמים בשוק עמידים פחות מ Jetseal אז זו לא השוואה נכונה.

איך הוא ביחס לאוטמים אחרים? הוא טוב יותר בהרבה מאוטמים שעולים פי1.5, עמיד למשך חודשיים-שלושה גם אם לא ריססת בין לבין, ובסה"כ היישום בין השטיפות מחזק את שכבת האוטם, וזה קלי קלות, אז למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שהמוצרים של כימיקל הם מעולים והכל בסדר. ארכוש לא מעט מהם כשאגמור את מה שיש לי. אני מעוניין בדיון על המוצרים שאני דיברתי עליהם בפתיחת השירשור. במיוחד ה SpeedBead.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יוצא מנקודת הנחה שהמוצרים של כימיקל הם מעולים והכל בסדר. ארכוש לא מעט מהם כשאגמור את מה שיש לי. אני מעוניין בדיון על המוצרים שאני דיברתי עליהם בפתיחת השירשור. במיוחד ה SpeedBead.

תודה על התשובה VIX, אדווח בהמשך :)

aderet מצטער שקצת גלשנו, לעניינך הפרטני אני לא יכול לעזור, בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth

דווקא הפידבק ממך על הטרטל דיי עודד אותי לגבי השימוש בו למטרה שלי.. תודה:).

האם יש למישהו עוד רעיונות/השגות/דעות וידע לחלוק בנושא?

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאגמור את המוצרים בארסנל שלי כנראה שאנסה להשתמש במוצרי קוויק ואקס של מגואירס או כימיקל לצורך רענון שכבת האוטם.. אולי אשתמש בקוויק ואקס של אותה חברה של האוטם.. כרגע אני מעוניין להשתמש במה שיש לי.. האם מישהו ממקצועני הפורום יכול לתת איזו עצה גם אם הוא לא רואה פוטנציאל עיסקי מיידי? וכן יש פה רמז דקיק.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...