Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להוריד את הווקס מהאוטו ע"י ספריי לניקוי והברקה, זה בסדר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל אחד נהיה פה מינימום דוקטור לכימיה.

החומר הזה לא חריף ולא ממיס ולא שום דבר יותר מסבון ממוצע.

לפני שאתה מבטל דברי אחרים, כדאי שתלמד דבר או שניים.

אתה יודע למה לשלשת יונים כל כך לא בריאה לצבע הרכב ? כי היא מכילה חומצת שתן URIC ACID הזהה בהרכבה לאמוניה.

אמוניה נמצאת ברוב הנוזלים לניקוי חלונות ואינה בריאה לצבע הרכב ואף מסוגלת לעכל ציפוי כרום.

לפותח השרשור, דיטיילרים מקצועיים ואתרים למכירת מוצרי דיטילינג ממליצים על אלכוהול מהול במים, אז למה למען השם לעבוד עם מטלית יבשה ? אתה באמת ובתמים חושב שתהליך כזה טוב לצבע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מבטל דברי אחרים, כדאי שתלמד דבר או שניים.

אתה יודע למה לשלשת יונים כל כך לא בריאה לצבע הרכב ? כי היא מכילה חומצת שתן URIC ACID הזהה בהרכבה לאמוניה.

אמוניה נמצאת ברוב הנוזלים לניקוי חלונות ואינה בריאה לצבע הרכב ואף מסוגלת לעכל ציפוי כרום.

לפותח השרשור, דיטיילרים מקצועיים ואתרים למכירת מוצרי דיטילינג ממליצים על אלכוהול מהול במים, אז למה למען השם לעבוד עם מטלית יבשה ? אתה באמת ובתמים חושב שתהליך כזה טוב לצבע ?

עבדתי עם מטלית יבשה משתי סיבות: גם כי המליצו לי כאן בפורום וגם כי זה רשום בגב הבקבוק של המוצר...

במידה והייתי משתמש באלכוהול, זה לא היה מוריד את שכבת הווקס שנספגה בצבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אלכוהול היה מוריד את הווקס, אבל אתה אמור שנשארו לך שאריות ווקס שאינן יורדות, או שאני לא יורד לסוף דעתך.

באופן אישי הייתי מעדיף להוריד שאריות ווקס שהתקשו עם חומר שישמש גם כסיכוך, מאשר לשפשף יבש על יבש על צבע של רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני יפרט:

1) ניקיתי את האוטו טוב, טוב.

2) מרחתי שכבת ווקס על כל הרכב.

3) חיכיתי שהווקס יתיבש.

4) הווקס התייבש, התקשה וכל הרכב לבן בשל כך.

5) כדי להוריד את הווקס שהתקשה, (ולא את שכבת הווקס שנספגה בצבע) השתמשתי במטלית מיקרופייבר רכה ויבשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני יפרט: אפרט

1) ניקיתי את האוטו טוב, טוב.

2) מרחתי שכבת ווקס על כל הרכב.

3) חיכיתי שהווקס יתיבש.

4) הווקס התייבש, התקשה וכל הרכב לבן בשל כך.

5) כדי להוריד את הווקס שהתקשה, (ולא את שכבת הווקס שנספגה בצבע) השתמשתי במטלית מיקרופייבר רכה ויבשה.

אתה משתשמש בווקס מהדור הישן, אני לא אכנס לטיב המוצר (המוצר לא להיט) אבל זה ידוע שקשה להוריד אותו בהשוואה לווקסים החדישים.

אני חושב שהבחור מעלי שנסה לעזור לך חשב שאתה מעוניין להוריד לחלוטין את הווקס ולכן המליץ על אלכוהול שבאמת מוריד את הווקס.

ממה שהבנתי רצית לנגב את שאריות הווקס בלבד ולא להורידו.

אז ראשית יש שאריות כי כנראה שמת יותר מדי

שנית ייתכן שהמתנת יותר מדי (תלוי בהוראות השימוש)

במקרה כזה שיש טיפה ווקס שהתקשה אני ממליץ לשים מעליו ווקס טרי בתנועות עדינות ולאחר כמה שניות להוריד עם המטלית.

בדרכ זה מוריד את השכבה העקשנית שלא ירדה לפני כן.

כמו כן הרבה ממוצרי ה Quik Detailer יכולים לסייע במקרה הזה ואפילו בקלות, עדיף מאשר לשפשף בכח עם המטלית שיכולה לייצר שריטות.

הדגמה החל מ 4:41min

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משתשמש בווקס מהדור הישן, אני לא אכנס לטיב המוצר (המוצר לא להיט) אבל זה ידוע שקשה להוריד אותו בהשוואה לווקסים החדישים.

אני חושב שהבחור מעלי שנסה לעזור לך חשב שאתה מעוניין להוריד לחלוטין את הווקס ולכן המליץ על אלכוהול שבאמת מוריד את הווקס.

ממה שהבנתי רצית לנגב את שאריות הווקס בלבד ולא להורידו.

אז ראשית יש שאריות כי כנראה שמת יותר מדי

שנית ייתכן שהמתנת יותר מדי (תלוי בהוראות השימוש)

במקרה כזה שיש טיפה ווקס שהתקשה אני ממליץ לשים מעליו ווקס טרי בתנועות עדינות ולאחר כמה שניות להוריד עם המטלית.

בדרכ זה מוריד את השכבה העקשנית שלא ירדה לפני כן.

כמו כן הרבה ממוצרי ה Quik Detailer יכולים לסייע במקרה הזה ואפילו בקלות, עדיף מאשר לשפשף בכח עם המטלית שיכולה לייצר שריטות.

הדגמה החל מ 4:41min

אחלה, תודה, זה מה שאני יעשה להבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...