Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] החלפת ידית אורות ב 307 (COM2000) זהה לרוב רכבי PSA מ 2001/2 ואילך

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

ניתן להשיג אצלנו ידיות COM2000 של וולאו לכל רכבי פז'ו סיטרואן.

טווח מחירים בין 700 ל1100 ש"ח.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור בשאלה שנובעת מהפרוייקטים שאתה מבצע [ומהם אני מקבל ידע ומוטיבציה] לצורך שאלה.

ברבים מן הפרוייקטים אתה משתמש בחלקים OEM תוצרת Valeo. מה מיוחד בחברה זו ומדוע לא מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב צח

הפציינטית היא 307 מודל 2003. סיבת ההחלפה היא חופש במנגנון המכאני של ידית האיתות.

תמונות...

איציק

גם לי הידית עושה בעיות אבל 800 שקל כבד עלי אחרי שהחליפו לי אותה 3 פעמים וזה חזר להיות רופף..

העבודה שלך מצוינת באמת כל הכבוד השקעת גם עם מדריך מפורט ומוסבר טוב מאוד מה צריך לעשות..

כל הכבוד תודה רבה גבר! שיחקת אותה!

רק שאלה מאיפה קנית את הידית? כי לי היא עלתה 1200 כולל התקנה שלה..

peugeot 307 2002-> hyundai veloster 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין ESP ברכב, זה פלאג אנד פליי.

בנוגע למחיר, זה המחיר שעלה לי בחנות חלפים שאני קונה דרכה קבוע כבר המון שנים. את העבודה אני ביצעתי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור בשאלה שנובעת מהפרוייקטים שאתה מבצע [ומהם אני מקבל ידע ומוטיבציה] לצורך שאלה.

ברבים מן הפרוייקטים אתה משתמש בחלקים OEM תוצרת Valeo. מה מיוחד בחברה זו ומדוע לא מקורי?

וולאו חברה מעולה!

הניסיון שלי לא גדול, אבל ב406 שהייתה לי 13 שנה, כל חלק שהיה אפשר לקנות תוצרת וולאו, הייתי קונה.

חברה איכותית, מוצרים מעולים.

ואם אני לא טועה היא מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...