Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יד שניה 0 ק"מ מהיבואן

assi
שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע התקשר אלי נציג של פיאט שביקרתי אצלו לאחרונה והציע לי את הגרנדה פונטו מהסוג שציינתי לעיל בכותרת ב-70 אש"ח.

עד אותו רגע לא הכרתי את הקטגוריה הזו, שמתייחסת לרכבים שנמצאים לפחות שנה (10 חודשים לפי גרסה אחרת) אצל היבואן ויימכרו כיד שניה.

האם תאריך העליה לכביש יקבע ע"פ מועד רכישתה?

האם ייתכן שהדגם שיימכר לא יהיה זהה לאלו שנמכרו כחדשים?

ובכלל, אשמח לשמוע דעות על עסקה מסוג זו בכלל, ועל הגרנדה הנ"ל בפרט.

תודה על כל תובנה, וחג שמח לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדה פונטו כחדשה עולה 75,000 ואפילו נמכרה במבצעים ב-69,000.

כדאי לך לבקש הנחה גדולה יותר או לקנות חדשה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אפשר לקנות היום מהיבואן בעסקת ליסינג פרטי רכב חדש מהניילונים במחיר קרוב לזה,חבל לקנות רכב יד שנייה.

כדי לקנות רכב 0 ק"מ המחיר צריך להיות אטרקטיבי- באיזור ה-20% מתחת למחירון של רכב חדש.

ברר בפיאט כמה עולה כזו חדשה מהניילון הורד 20% ותראה אם המחיר משתלם או לא.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

70K? תגיד לו שהוא חוצפן ורמאי!

חדשה בקושי עולה 69K במסגרת מבצעים שנמשכים לאורך חודשים רבים. האיבו נמכרה בשבוע מכירות מיוחד ב-65K למיטב זכרוני.

0 ק"מ מהיבואן שנתקעה במחסן ומעלה עובש שווה עד 60K שלא במבצע, וגם זה בהגזמה. פונטו גרנדה חדשה זה רכב לא סחיר בגלל האיבו.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך העלייה לכביש הוא היום בו נרשם הרכב על שם היבואן.

מה?? אם קניתי עכשיו רכב, יכול להיות שתאריך העליה לכביש יהיה נניח "ינואר 2012"?? לא מבין את ההיגיון.

70K? תגיד לו שהוא חוצפן ורמאי!

חדשה בקושי עולה 69K במסגרת מבצעים שנמשכים לאורך חודשים רבים. האיבו נמכרה בשבוע מכירות מיוחד ב-65K למיטב זכרוני.

0 ק"מ מהיבואן שנתקעה במחסן ומעלה עובש שווה עד 60K שלא במבצע, וגם זה בהגזמה. פונטו גרנדה חדשה זה רכב לא סחיר בגלל האיבו.

הגרנדה עולה היום 85k והאיבו 95k. וזה בלי אגרת רישוי. אני זוכר שהגרנדה נמכרה ב-70k לא מזמן, (לא זוכר שהאיבו הוצעה במחיר כזה או פחות) וגם ציינתי את זה לאותו נציג. תגובתו היתה "מאז המחירים עלו (לדבריו לא רק בפיאט), המע"מ עלה בלה בלה בלה..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנדה פונטו ידנית במחיר של 70K עם רישום יבואן זו לא עסקה משתלמת.

העסקה צריכה להיות סביבות 10% פחות (ולא 20% כמו שאמרו לך), יש רכבים שבהם אפשר לקבל גם 30% כמו רכבי יונדאי משפחתיים שם המחירון הוא פיקציה לחלוטין - במקרה של הפיאט אין הרבה לאיפה להוריד.

אני מציע שתעשה קצת שריר ותראה איך המחיר נופל.

בזמנו רכש אבי גרנדה פונטו 0 ק"מ מיבואן, במחיר של 79K במקום 86K (שזה המחיר הסופי לאחר מיקוח בסוכנות, המחיר הרשמי היה 99K).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש הייתי בכיוון של הגרנדה (יותר בכיוון של פיאסטה) וההצעה של הסוכן לא באמת קרצה לי, אבל מעניין אותי כל הנושא הזה כי פעם ראשונה ששמעתי על יד שניה מיבואן. וגם די הופתעתי ממה שנאמר פה לגבי תאריך העלייה לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב כבר עלה על הכביש וקיבל רישוי, תאריך הרישוי יהיה התאריך שבו הוא נרשם.

לצורך העניין, אבי קנה רכב באוגוסט 2010, כאשר הרישוי שלו הוא ביוני 2010. דהיינו אחרי שנרשם הרכב, המשיך לשבת ולהשתזף במשך חודשיים במגרשי אוטו דיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...