Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים חזק לנסיעות ארוכות בתקציב לא מוגדר

Edir0z
שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ובוקר אור,

אני צריך את עזרתכם בבחירת רכב מנהלים למנכ"ל של חברה.

דוד של חברה שלי מנכ"ל ובעלים של עסק גדול מחפש לקנות רכב מנהלים חדש.

בשנתיים האחרונות נהג בג'יפ Citroen C-Crosser בליסינג, וכרגע משכיר Opel Insignia בהסכם שניתן לבטל את ההשכרה ולהחזיר בכל עת את הרכב.

מה שאנחנו מחפשים זה:

א. רכב מהיר וחזק מבחינת ביצועים - סוס עבודה. זה רכב שהולך להיות בנסיעות ארוכות מהמרכז לצפון( עד איזור קריית שמונה), ומהמרכז לדרום (עד איזור ים המלח) על בסיס שבועי.

בעיקר על כביש 6. מנוע רצוי לפחות 2,000 סמ"ק עם אפשרות לטורבו(לא חובה) רצוי פרייבט ולא ג'יפ.

ב. רכב אמין עם חלפים זמינים. הרצון הוא לבלות כמה שפחות במוסך.

ברור שאין דבר כזה רכב שלא רואה מוסך בכלל, אבל עדיף שכמה שפחות.

ג. רכב עם מראה חזותי מרשים, אבל ואני מדגיש את האבל שלא ימשוך יותר מדי עיניים: רצוי לא BMW ולא Mercedes Benz .

* בעניין התקציב - לא כ"כ משנה. אם כי תמיד העדיפות למה שיותר טוב ויותר זול(אם יש חיה כזו) .

תודה לעוזרים ויום טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סקודה סופרב (במיוחד מהדגם המפואר) תעשה יופי את העבודה.

במידה ורוצה מותג מפואר יותר, אז וולבו S60 תהיה מצוינת ומרשימה, אולם פחות מרווחת ועם תא מטען קטן יותר.

אם הוא אוהב צרפתיות (ראיתי שנהג בסיטרואן), אז אני יכול להמליץ גם על ה- 508 בגרסה המפוארת. רכב מרווח, מהיר ונוח מאוד.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב חדש יהיה אמין.

מלבד זאת, ללא תקציב השרשור די עקר.

מה תחום המחירים של הלקוח?

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי בודק את היונדאי i40 או קיה אופטימה בגרסאות הדיזל. גם מנוע חזק עם מומנט בריא - וגם חסכון בדלק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא מתחיל ב200000. בוא נגיד עד 900000

פנאמרה טורבו! אייי - היא עולה קצת יותר ממיליון. אולי תבדוק אם הוא יכול למתוח מעט את התקציב?!

200K-900K? נו באמת.. לא כך מגדירים תקציב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-200 הסופרב לוקחת ב-900,000 מאזרטי. אתה צוחק עלינו עם התקציב הזה?! באמת יש מישהו שמחפש רכב בטווח כזה של מחירים?! מי שיש לו מליון שקל לרכב לא מחפש ב-200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...