Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצה לגבי דו"ח מהירות

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי אתמול בדואר דו"ח על מהירות שצולם בסוף ינואר - ככל הנראה מולטנובה מניידת סמוייה (כביש 1, 6 ק"מ מאיילון) כשהמהירות המופיעה היא 127 קמ"ש, באיזור בו המהירות המותרת היא 100 קמ"ש.

לפי המדרגות, עד 125 יכולתי "ליפול" בקטגוריה של 0-25 קמ"ש מעל המותר ולסיים את הסיפור עם קנס של 250 ש"ח, אבל 2 הקמ"ש העודפים הללו יעלו לי ב-750ש"ח ו-8 נקודות.

בהתחשב בעובדה שהפעם האחרונה בה קיבלתי דו"ח היתה ב-2003, מה כדאי לי לעשות?

1. לבקש את הצילום, ולקוות שהוא לא תקין (לא נראה לי שיש סיכוי), או שלא הורידו מהק"מ שנמדדו (כדי שאוכל לבקש את הורדת ה-3%)

2. לבקש להמיר את הדו"ח באזהרה לאור 9 שנים של נהיגה ללא רבב

3. האם ניתן לבקש להתחשב ולהמיר מקטגוריה של 25-40 ל-0-25 ובכך להנצל מהנקודות? זו נראית לי האפשרות הכי סבירה לקבלה, אבל האם זו בכלל אופציה?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא יחסכו לך את ה2 קמש. אתה יכול לכתוב מכתב ולבקש המרה לאזהרה נוכח "קלות" העבירה (2 קמש פחות זה 250 שח) העניין הוא שלאזהרה נדרש 10 שנים רשיון, אך תמיד אפשר לנסות

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא יחסכו לך את ה2 קמש. אתה יכול לכתוב מכתב ולבקש המרה לאזהרה נוכח "קלות" העבירה (2 קמש פחות זה 250 שח) העניין הוא שלאזהרה נדרש 10 שנים רשיון, אך תמיד אפשר לנסות

יש לי רישיון 12 שנים, והעבירה האחרונה (והיחידה שלי) היתה לפני 9 שנים, כך שבתנאים הבסיסיים אעמוד.

ובכל זאת - לא יותר הגיוני שיתגמשו על 2 קמ"ש (המכשירים אינם מדוייקים באופן מוחלט הרי) מאשר יוותרו לחלוטין?

אין לי מושג אם במכתב בו אבקש המרה לאזהרה ניתן (או רצוי) לציין את עניין ה-2 ק"מ. חשבתי שהרעיון לקבל את הדין אבל לבקש רחמים, לא לנסות להתמקח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה-5 קמ"ש כנראה כבר הפחיתו, כך שהמהירות בפועל/בתמונה אמורה להיות 132 קמ"ש.

אפשר לחפור ולחקור יותר לעומק ולבקש תמונה - אולי באמת לא היתה הפחתה ומגיע לך קנס 250 ש"ח,

קיימת טעות במספר הרכב או שצולמו שני רכבים.

לדעתי לא כדאי בכלל להתעסק עם זה (כמובן ההחלטה בידיך), הרי אתה עומד בקריטריונים לאזהרה.

ניתן לשלוח מכתב ליחידת התנועה שמופיעה בדוח עם בקשה להמיר לאזהרה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש את התמונה כדי לראות שזה אכן רכבך.

לבקש להמיר באזהרה דרך פניה למלחקת פניות נהגים.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מזה שתבקש את התמונה.

קבל את התמונה תראה שהכל בסדר בה נתקדם הלאה.

לא בסדר גם נתקדם הלאה.

אתה מתאים לקבל אזהרה אבל למה ללכלך את גליון ההרשעות הכמעט נקי שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...