Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר אני ניגש לטסט ואין לי ביטוח חובה לרכב איך עוקפים את זה ?

nero14
שימו לב! השרשור הזה בן 4549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף פשוט לא להתייחס לתגובות כמו של "סולל דרך" וחבריו למיניהם שכל הזמן מחפשים רק לעקוץ כי אין להם משהו טוב יותר לעשות בזמנם הפנוי,הפורום נועד לעזור לאנשים והם לא מבינים את זה,הם מעדיפים לחפש את כל הקטנות,לבקר,לעקוץ כאילו הם מומחים גדולים.

פשוט לא להתייחס וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה רק אני, אבל אני לא מכיר דרך להעביר טסט בלי מנוע פועל ובלי לנהוג את "מסלול הרישוי"

גם את זה אתה עושה על גרר?

זכותי לקחת את הסיכון שאולי בזמן הטסט תכנס משאית ברוורס תמעך לי את האוטו אני יפצע ולא יהיה לי ביטוח חובה אז אני ידפק עם הטיפולים הרפואיים תודה . למה אתה כל כך מתחכם ? אני רק ביקשתי עזרה אם לא מתאים לך לעזור אז המינימום זה לא להפריע .

אם אתה לא מעוניין לעזור לו,פשוט מאוד אל תגיב.

מעצבן לראות איך בכוח גורמים להתנגחויות מיותרות.

הוא רוצה להעלות את האוטו על גרר ולעשות לו טסט,שא ברכה ושיהיה בהצלחה,למה זה אמור להפריע לך??

מזחקק תודה לך :)

מאיפה אתה בארץ?

אם אתה מאיזור אשדוד והסביבה, שלח לי ה''פ, אולי אוכל לעזור לך.

שלחתי פרטית . תודה :) .

עדיף פשוט לא להתייחס לתגובות כמו של "סולל דרך" וחבריו למיניהם שכל הזמן מחפשים רק לעקוץ כי אין להם משהו טוב יותר לעשות בזמנם הפנוי,הפורום נועד לעזור לאנשים והם לא מבינים את זה,הם מעדיפים לחפש את כל הקטנות,לבקר,לעקוץ כאילו הם מומחים גדולים.

פשוט לא להתייחס וזהו.

מסכים עם כל מילה "הפורום נועד לעזור לאנשים" !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותי לקחת את הסיכון שאולי בזמן הטסט תכנס משאית ברוורס תמעך לי את האוטו אני יפצע ולא יהיה לי ביטוח חובה אז אני ידפק עם הטיפולים הרפואיים תודה . למה אתה כל כך מתחכם ? אני רק ביקשתי עזרה אם לא מתאים לך לעזור אז המינימום זה לא להפריע .

ואם זה יהיה הפוך , אתה תדרוס מישהו ולך אין ביטוח איך תשלם לו ?

מסכים עם כל מילה "הפורום נועד לעזור לאנשים" !

וגם סולל הדרך מנסה לעזור לך לא לעשות שטויות. ולא רק הוא.

אבל אתה צעיר ומבין הכל :lol:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין לאנוס בחורה (מסיבות השמורות איתי) מעוניין ביעוץ לרכישת סם אונס!

או, עכשיו נגעת בתחום ההתמחות שלי. נסה את זה:

http://www.mutzarayom.co.il/journal/2011/10/27/638503070401.html

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי לפני, תודה!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...