Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום של חודשיים עם קיה פיקנטו ידנית

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הNCAP בודק תאונה חזיתית כאשר כול קדמת הרכב מתנגשת בקיר,בEURONCAP אם איני טועה כ 40 אחוז מתנגשת וכך הנזק חמור יותר,לכן זה לא נכון לומר שזה 5,אני מחכה לתוצאות EURONCAP,אני בנתיים בפנדה הצריכה הכי גרועה בכביש ההרי היא 15.8.

זה לא שמכבים את המזגן והרכב טס,אולי זה פסיכולוגי,אבל יש הרגשה קטנה שאם זה ללא מזגן הרכב מאיץ יותר מהר,אבל בפועל בכול העליות שלי עם מזגן וללא מזגן,הרכב תמיד יכול לנסוע ב 70 על הילוך 3 ב 3K סל"ד,לא קרה שהייתי צריך לכבות מזגן כדי שהרכב יסחוב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסועה שנתית ממוצעת של כ10K.

-N

כנראה שכולם, כולל כותב ההודעה(:)), פספסו את השורה הזו.

הנסועה השנתית היא די מינימלית וההבדל בין 1/12 ל-1/18 מאוד זניח.

לצורך העניין, הנסועה השנתית שלי, כרגע, היא 8000-10000 קילומטרים לשנה והמכונית שלי צורכת 1/12.

עם כל עניין צריכת הדלק לאחרונה, במיוחד בפורום שלנו (כמעט כל יום, קיים שרשור בנושא), ההודעות גרמו לי לרצות צריכת דלק טובה יותר.

אחרי שהכנתי לי טבלה קטנה באקסל, נרגעתי :). ההפרש לא שווה את העצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיפה רק בגלל המנוע הגדול יותר.

הבעיה היא שלא מביאים ידנית עם המנוע הזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנוסע כמעט 3 חודשים על אלטו אני יכול להגיד שאני מאוד מרוצה מצריכת הדלק (שירדה מ 800-900 שקל ל-500 שקל בחודש, כמעט חצי מהאוטו הקודם- פולו 97). לא מדדתי צריכת דלק, מדובר לדעתי במשהו כמו 15 קילומטר לליטר, לרוב אני נוסע משולב גם עירוני וגם בין-עירוני)

הבעיה עם המיני בישראל זה שאנשים פה התרגלו למכוניות מזן אחר, עד לפני כמה שנים מכוניות כמו האלטו והפיקנטו היו נדירות בארץ (הרנו הקטנה ששכחתי את השם שלה היתה אולי היחידה...) אבל בכל מקרה, מדובר במכוניות שלא הכירו ואנשים חושבים שהם יחסכו את ה 30 אלף הפרש מהמזדה 3 ויקבלו משהו קרוב. פה נעוצה הבעיה, זה לא קרוב, אפילו לא מתקרב, נסעתי על רכבים רבים בחיים שלי תקופה ארוכה ובאמת שהאלטו לא מרגישה לי כמו מכונית, ידעתי מה אני קונה והגעתי בלי ציפיות (בכל זאת, 60 אלף שקל זה באמת כלום לרכב בארץ) ובגלל זה אני רק מרוצה ממנה, צריכת דלק נורמלית, איכות נסיעה סבירה (יחסית), גם נסיעה עם מזגן מתקבלת (נכון צריך לתת קצת יותר גז כשיש מזגן אבל בסדר, זה סוחב) וחוץ מזה שהרכב ממש סבבה וכן למי שתהה, אני תפרן ונוסע לרוב בלי מזגן.. בכל מקרה, צריך להבין שבשביל 60K זה מה שאתה אמור לקבל, וזה טוב יחסית למחיר. אתה רוצה יותר? תשקיע עוד 30K ותקנה מזדה 2 שתרגיש לך קצת יותר 'רכב'.

ושלא תחשבו שעם כל המחמאות אין לאלטו חסרונות, אני מטר 85 ואין לי הרבה מקום לרגליים, המראות לא יוצאות מספיק (והן ממש קטנות, התרגלתי למראות ענקיות...), ההילוך רוורס צריך להכנס בקצת אלימות... ובקיצור, הפיקנטו שלך נשמעת לי להיט יחסית לאלטו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nissan-el, על 350 שקל חיסכון בדלק , לא קונים רכב חדש.

חבל רק שבמועד מכירת הרכב אתה תגלה עד כמה החיסכון בכסף בדלק , הוא לא יותר מאשלייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nissan-el, על 350 שקל חיסכון בדלק , לא קונים רכב חדש.

חבל רק שבמועד מכירת הרכב אתה תגלה עד כמה החיסכון בכסף בדלק , הוא לא יותר מאשלייה.

שכחתי לציין שמין הסתם גם כמות הנסיעות שלי גדלה (כי אני כבר לא כל כך מתגרזן על נסיעות רחוקות יחסית)

ולא קניתי את הרכב רק בגלל זה, מבלי לספר את כל הסיפור - הרכב הקודם שלי היה במצב מכני ירוד ממש, גרם לי להוצאות דלק ותיקונים שוטפים גדולים מאוד ולכן כשישבתי מול ההוצאות וחישבתי ממש לפרטי פרטים - התברר לי שאני יכול לחסוך בהוצאות כולל הבלאי על הרכב וירידת ערך (וכן, חישבתי את הבלאי על הרכב כולל טיפולים ותיקונים והוצאות בלתי צפויות, לקחתי הכל בחשבון, אני מתכוון לממש הכל)

הכוונה היא שבחישוב שנתי, יוצא שההוצאה על הרכב הישן היתה גדולה יותר מול הרכב החדש, כולל הכל. בנוסף לראש השקט.

אפילו הוספתי לחישוב את הרווחים העתידיים שלי אם הייתי משקיע את הכסף בכל מיני מקומות (עזוב ת'חפירה)

אני עובד בנק, כל דבר אצלי מחושב על האגורות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את התגובה מעליך :)

אוקיי...

מצטער על ההקנטה , פשוט ראיתי איך אנשים קרובים אליי עושים את הטעויות האלה רק על בסיס של כביכול חסכון בדלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל שאני אומר את האמת בפנים. כמה טיפשי ולא קשור לעולם לצפות שצריכת דלק של רכב מיני קל ומודרני תהיה משמעותית יותר טובה מרכב משפחתי שפותח בזמן הקדנציה של רונלד רייגן.

בנוגע למבקרים הם נתנו סקירה מאוד מדוייק. אין מילים. אתה מקבל 1:20 כמו שמבקרי רכב טענו? אתה מרגיש שזו "התיבה הנכונה?" אם כן תהנה ונסיעה נעימה.

אם היית יודע שצריכת דלק ריאלית בסביבות 1:15-1:16 הייתי קונה מאזדה 2 או סוזוקי סוויפט בת שנתיים - שלוש.

Ninjmnky, הם פשוט לא רוצים להבין אותך. גם אני נתקלתי בתגובות עויינות מאוד. חלקם התנדפו מהפורום אחרי שקיבלו את הרכב. אחרים שיחכו חצי שנה לאספקת האוצר ויהנו.

אין צורך להתנצל לצערך האמת שלי קצת שונה משלך והאמת אני מאוד מרוצה ממנה 1/15 עד 1/18 תלוי ברגל כמובן רכב חדש מחיר נמוך אחריות ל 7 שנים ועוד ועוד ועוד, אותי זה בהחלט מספק ועונה על כל הדרישות שלי. ד״א האמת שלך מקובלת ואם הרכב לא היה מספק את הדרישות שלי כנראה שהייתי מוכר נכון לעכשיו אני מאוד מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכולם, כולל כותב ההודעה(:)), פספסו את השורה הזו.

הנסועה השנתית היא די מינימלית וההבדל בין 1/12 ל-1/18 מאוד זניח.

נכון שאני לא נוסע 40K בשנה והכסף שישאר בבנק לא יקדם אותי למרצדס יותר מהר, אבל כל שקל שאתה לא מבזבז על דלק זה שקל שנשאר לך לבזבז על משהו אחר.

והתקדמות מרכב בן 10 לרכב חדש עם אחריות (ועוד ל7 שנים) נותן לך שקט נפשי שאין לו תחליף.

כנראה שלא כל הנוצץ - זהב.

Fkl0ster, ~MeiR~, אם אני אגרר למשחק שלהם זה סתם יוציא אותי ילד, הקארמה שלי נשארת נקייה, שאף אחד לא יחשוב שאני מנסה לעשות פה טריק פרסומי בסגנון הבלוג ההוא של הבחור עם בעיות הבלמים או זה שפתח מודעה ביד2 שכל התוכן שלה היה "חרא אוטו עושה 1:10 אל תקנו"

אין לי שום אינטרסט לפגוע במי המעורב בשיווק הרכב הזה.

לדעתי הוא באמת נותן תמורה טובה לכסף, אבל בעיקר לאותן הנשים שאם אתה מדליק להן מזגן באוטו בצהריים באוגוסט מתחילות לבכות לך "קר לי תכבה!!", להן הרכב הזה יתאים כמו כפפה.

אני, בחור רוסי (רמיזה קלה על חוסר סבלנות לחום) שעובר ממזגן בבית, למזגן בעבודה, למזגן אצל חברים, אני לא מוכן לקבל "חוסר במזגן" בשום שלב של היום שלי. אותי הפיקנטו לא סיפקה והצבעתי עם הכסף שלי (שזה כנראה הדבר הכי נכון לעשות?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...