Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות צילמה אותי על מתחת ל 90 קמ"ש,מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב!

אתמול נסעתי בכביש 4 מצפון לדרום בנסיעה רגוע ואז עברתי כרגיל ליד מצלמת המהירות החדשה שמוצבת ממש אחרי חדרה במהירות של פחות מ 90 ואז פתאום 3 פלאשים והמצלמה צילמה, הרכב הכי קרוב אלי היה במרחב של לפחות 100 מטר מלפני ככה שיוצא שהייתי לבד והיא באצם צילמה אותי.

איך זה קרה שהמצלמה צילמה אותי על מהירות מותרת? ומה עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות עדיין עוברות כיולים, למיטב ידיעתי היו אמורות להתחיל מבצעי כבר מתחילת יולי אך כנראה משהו לא עובד שם כראוי.

שבוע שעבר עברתי מול המצלמה וגם כן ראיתי שצילמה 2 רכבים אחד אחרי השני (המצלמה מצפון לדרום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוגתי לפני כחודש זכתה בתמונה מהמצלמה שבמחלף מורשה. הדו"ח, נכון למועד כתיבת הודעה זו, טרם הגיע. אם לשפוט לפי זמני ההגעה המוצהרים שלו (תוך כשבוע), אני מהמר שהוא גם לא יגיע, מה שמביא אותנו למסקנה שהמצלמות הללו כרגע אינן מפיקות דו"חות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד ממה שאני יודע הודעה על צילום כזה מגיע אחרי מספר חודשים.

יש עוד מישהו שיכול לומר מניסיון מה עושים במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעה אחרי כמה חודשים זה במצלמות הישנות

בגטסו החדשות "מבטיחים" זמן הגעה לדוחו"ת של ימים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעה אחרי כמה חודשים זה במצלמות הישנות

בגטסו החדשות "מבטיחים" זמן הגעה לדוחו"ת של ימים

איזה כיף, עכשיו נוכל להתבאס מוקדם יותר מהרגיל...

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעמיים בחיי בכביש 4 צומת גהה לכיון מורשה.

מעולם לא קיבלתי דו"ח.

מעצבן ומלחיץ!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זו השיטה השויצרית? בשויצריה מצלמים גם בחריגה של 1 קמ"ש, אבל שולחים דו"ח רק במרווח יותר גדול (יש טבלה, בהתאם לסוג המצלמה והמהירות המותרת באותו קטע כביש) - הרעיון הוא להלחיץ את הנהגים.

להוסיף - השויצרים גם הגיעו למסקנה שהפחתת המהירות המותרת באוטובאהנים מ-130 ל-120 קמ"ש צמצמה את מספר הנפגעים בכבישים באופן משמעותי מאוד (איני זוכר את המספרים אבל דומני שמדובר בעשרות אחוזים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למה השוויצרים האלה דופקים לך את הפלאש לתוך הפרצוף? :x

הם עושים גם מחקרים כמה תאונות נגרמות מהמיקום ההזוי של המצלמות (מצלמה בגובה הפנים של הנהג או קצת יותר גבוהה שפונה כנגד כיוון התנועה ולכיוון הנהג)

ככה זה נראה בשטח:

cres2.jpg

ככה נראה צילום שלה אחרי שהיא דופקת לך פלאש לפנים (ממצלמה קצת יותר גבוהה)

14385d1271429021-interesting-speed-camera-situation-experts-pkw.jpg

ואם חשבתם שאצלינו השוטרים "חארות", מה תגידו על זה :

Speed-Cameras-02.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לצילום של נהג המרצדס, המסכן חטף פלאש לפנים ב 179 קמ"ש! :shock:

לי זה קרה פעמיים במהירויות דומות, חוויה מפוקפקת ביותר שעברה בשלום בעיקר כי הייתה שעת לילה מאוחרת ולא הייתה תנועה מסביבי כי לשניה- שתיים, לא ראיתי כלום!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה נהוג למקם את המצלמה כך שתצלם גם את פני הנהג על כל המשתמע מכך.

רק למה סופרים את הנתיבים משמאל?

אגב, ראיתי שהם התחילו להשתמש בסוג של פלאש בצבע אדום, אשר על פניו מסנוור פחות.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק למה השוויצרים האלה דופקים לך את הפלאש לתוך הפרצוף? :x

מסיבה פשוטה מאוד - חייב להיות זיהוי של הנהג בתמונה.

רק למה סופרים את הנתיבים משמאל?

באירופה נתקלתי בלא מעט מצלמות שהוצבו באי ההפרדה שבין המסלולים - משמאל למסלול המצולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...