Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יכול להיות שאין לי פיוז באוטו אחרי התקנת מגבר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגידו לי - אולי מספיק עם השטויות?!?

יש קיטי התקנה 8 גייג' עם פיוז סטנדרטי לחלוטין.

הפיוזים הסטנדרטיים האלה מגיעים עד לערכים של 40 אמפר!!!

אם לא שמתם לב - ברוב המגברים שלכם זה סוג הפיוז שמותקן - סאן דאון 1000 במקרה?!? שלושה פיוזים ירוקים של 30 אמפר! - אז מה, עכשיו פתאום הפיוזים האלה לא מתאימים לערכת 8 גייג'?

תפסיקו לדבר שטויות! יש מלא ערכות 8 גייג' בשוק עם בית פיוז סטנטרדית (רק עמיד לחום) מובנה בתוך הקבל והן ערכות תקינות לחלוטין ועובדות נהדר - עבדתי עם קיט כזה מעל שנתיים ושני רכבים אחורה של אבא שלי (עדיין במשפחה רק אצל גיסי) עדיין מותקן הקיט הזה והרכב נוסע והמערכת מתקתקת עד היום.

חברים - פיוז מעביר עד גבול מסויים של אמפר - פיוז של 40 אמפר סטנדרטי, פיוז של 40 אמפר AGU ופיוז של 40 אמפר ANL יעבירו את אותו הזרם!!!

די!

הבעיה היחידה כאן היא העובי של החוטים - בית הפיוז במקרה הזה הוא בעל חיווט דק מידי וזו הבעיה - לא הפיוז... בית הפיוז.

ויש בתי פיוז לפיוזים סטנדרטיים שמסוגלים גם להתלבש על כבל 8 גייג' - בד"כ כמו שציינתי הם באים בתוך קיט מוכן מראש.

אתם צודקים לגבי זה שכאן - זה לא המקרה ומה שפסול הוא בית הפיוז, מספיק עם השטויות.

שלומי - במגבר שרכשת ממני - איזה פיוז במקרה יש לך שם? - נכון, פיוז צהוב מעפן של 20 אמפר סטנדרטי של רכב - אם זה טוב למגבר שלך זה גם טוב לכבל שמעביר עד 20 אמפר לאורך של 5 מטר בערך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנוס תירגע זה סך הכל פיוז :-D

אם אתה רוצה לעבוד עם בתי פיוזים כאלו ואם נראה לך שזה תקין ובסדר אז תפדל יא חביבי צא לדרך

אבל לא צריך לכנות את דברי אחרים כשטויות בייחוד כשהצדק לצידם ודווקא בגלל מה שאתה אומר

אני אסביר

אין שום בעיה בבית פיוז פלסטיק (למרות שעדיף בית פיוז זכוכית בגלל עמידותו ברטיבות) אבל בטח שלא מה שיש בתמונה

ואני בכל אופן הגבתי רק על מה שיש בתמונה שהעלה "אני לא ערס" ואם תסתכל בתחילת השרשור עוד לפני שהועלתה התמונה אני כבר חשדתי שזה העיניין

שים לב שבתי הפיוזים האילו מגיעם עם חוט (שהנחושת בו בדרך כלל בעובי של חוט תפירה) שמולחם ומורכב עליו וכל שנותר הוא לחבר חוטי מתח בהמשך

אז זה בטח לא הכבל המתאים ובטח לא בעובי המתאים ובטח לא בבית הפיוז המתאים ובטח שזה לא בסדר שצריך לחבר לחוט חוט המשך עד המגבר

אז מכל הכיוונים שתסתכל זה לא בסדר

אם אתה מדבר על בתי פיוז ייעודיים שמתחברים לכבלי מתח 8 או 4 גיי"ג והם בקופסאות פלסטיק שמתוכננות לעבודה בתוך מכסה מנוע ומובילות כבל איכותי אחד עד למגבר אז זה בסדר ואין שום בעיה ואם זה היה המקרה אז ממש לא הייתי אפילו נכנס להגיב בשרשור הזה

מעבר לזה מקווה שיומך יהיה רגוע יותר בהמשך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם קיטים שלך 4 גייג' שמגיעים עם פיוז {MAXI}"בקופסה" שחורה אבל הפיוז והבית עצמם הם יותר גדולים http://www.connection.eu/index.php?category=4&family=1&tipo=1&prodotto=216&submit=Go&link=accessories

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JUNIOR 66 בוקר טוב

במידה ולא שמת לב אז רשמתי זאת בהודעתי הקודמת בפסקה האחרונה, תוך השתדלות והמנעות מדוגמא ספציפית לקיט כי יש הרי (כמו ששנינו יודעים) אלפי דוגמאות

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד שזה ברור שהבעיה היא בבית הפיוז הספציפי - הכל בסדר

להציג את זה שסוג הפיוז הוא בעייתי - בולשיט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי יקירי ודאי שספציפית, הרי הכל פה הוא ספציפי (אתה בטח יודע למה אני מתכוון ...:wink:)

לא ברצינות, כל התגובות לפחות שלי הן ספציפיות ובעיקר לגבי הת"רד הזה בוודאות

הרי זה היה שקוף וברור עוד מתחילה שזו תהיה ה"ויה דלרוזה" של "אני לא ערס" מהת"רד הראשון

ולזכותך ייאמר שהמלצת לאורך כל הדרך ללכת למתקין טוב ואמין ולהתחיל ולסיים שם את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני מדבר ספציפית עליך בשום מקום...

ולגביי פותח השרשיר - כבר חצי שנה שאני אומר לו את זה אבל אני פשוט לא מוכן להפסיד בקרבות התשה :-P:-P:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד שזה ברור שהבעיה היא בבית הפיוז הספציפי - הכל בסדר

להציג את זה שסוג הפיוז הוא בעייתי - בולשיט.

שני פיוזים של 20 אני חושב.

אני לא הצגתי את הפיוז כבעייתי!

תחזור אחורה ושים לב שבכל סוג פיוז גם הראיתי תמונות של בתי הפיוז.

משמע, שהצגתי את הבעיה בתור בעיה כוללת, שפיוז סטנדרטי לא יכול להתיישב על כבל 8\4 בגלל שאין לו בית פיוז מתאים למשימה.

לעומת זאת, AGU וANL כן יכולים, למה? כי להם כן יש בית פיוז שמתאים למשימה!

MAXI פיוז זה MAXI פיוז ואין להשוות אותו לפיוז סטנדרטי, למרות שהוא נראה כמו אחד שאכל הרבה סטרואידים ותרד.

בקיצור זה לא משנה איך תציג את זה, בית הפיוז מושפע ישירות מסוג הפיוז ולפיכך סוג הפיוז הוא הקובע!

כי זה ברור לכולנו שאי אפשר לשים פיוז סטנדרטי בתוך בית פיוז AGU.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי

פיוז זה פיוז - יש לו ערך מבחינת יכולת העברת זרם וכל השאר זה הבדל בצורה ובגודל.

הבעיה היחידה כאן היא בית פיוז לא מתאים.

גם לפיוז סטנדרטי יש בתי פיוז שבהחלט מתאימים לסוג הזה של אפליקציה (מבחינת שימוש ויישום הכוונה - לא תוכנה חס וחלילה...).

פותח השרשיר צריך להחליף את החיווט כולו - מה שהולך לו שם זה פשע. זה רכב שאפשר להתקין אותו גם אם אתה סובל מאוטיסם חמור - לא מבין איך לא שמו שם חיווט נורמלי עם בית פיוז נורמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עזוב. אתה עשקן אדי, ולא הבנת מה התכוונתי.

בכל מקרה, אני מסכים איתך שמה שהולך זה פשע.

לא ברור לי איך הבנאדם נהיה "מתקין" כשהוא לא יודע להתקין.

מה אתה אומר אדי, אולי מחר אני ייגש ליס ואני ילך להתקין צלחות??

לא צריך ניסיון. נראה לי שככה זה עובד במדינה שלנו.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...