Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם "תאריך הוצאת רשיון" ברשיונות נהיגה חדשים

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחמש שנים חידשתי רשיון נהיגה, שמח וטוב לב דחפתי אותו לארנק ושכחתי ממנו.

לאחר כמה חודשים נסעתי לצרפת ל 10 ימים, נחתתי בפריז ניגשתי לעמדת השכרת הרכב עם השובר ששולם מראש ולתדהמתי אומרת לי הגברת "יש לך רשיון רכב רק חודשיים, אנחנו לא יכולים להשכיר לך רכב".

אני מסתכל על הרשיון ונדהם לגלות שבמקום שבתאריך הוצאת הרשיון יהיה כתוב 1987 (אני יודע, אני זקן), התאריך הוא תאריך הוצאת הכרטיס עצמו, משמע, לפני חודשיים.

בסוף הנסיעה חזרתי זועם לארץ לאחר שלא השתמשתי בשובר, חברת ההשכרה סירבה להחזיר את הכסף, שכרתי רכב אחר מחברה אחרת שלא שמה לב לעניין הזה(וכמובן שבתור לקוח מזדמן אז גם שילמתי את תעריף המקסימום) ובמשרד התחבורה כמעט התפוצצו מצחוק כשדרשתי פיצוי על ההוצאה המיותרת (הכפולה) שנגרמה לי כתוצאה מהפאדיחות שלהם.

גיליתי שאני לא היחיד, הייתה כתבה על זה ב YNET, היה אפילו שרשור כאן.

השבוע אני מקבל רשיון נהיגה חדש ואיזה תאריך אתם מנחשים כתוב בתאריך הוצאת הרשיון? כמובן, 2010.

מה עושים איתם? כל פעם לרדוף אחריהם? כל פעם פאדיחות מחדש?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום בגירה.

בקבלת הכרטיס רשום את תאריך הנפקתו,מאחורי הכרטיס יש את סוגי הרישיונות כגון A,B,C וכדומה.

ליד אמור להיות את שנת הוצאת הרישיון.

נניח שבשנת 1923 הוצאת רישיון על A

ובשנת 1948 הוצאת רישיון על B

ולסיום בשנת 1977 הוצאת רישיון על C

אז אמור להיות רשום לידו את השנה הנקופה.

נירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאריך בחזית הרשיון - תאריך הנפקה.

הפוך את ר.נ. - תמצא שם שנת ההוצאה של כל כלי בנפרד.

אצלי מופיע - תאריך הנפקה - 06.11.2008

שנות הוצאה:

A - 1984

B - 1983

C1 - 1984

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום תאריך מאחורה, חלק כמו תחת של תינוק :bigcry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כאן הבעיה.תיגש למשרד הרישוי ותעלה בפניהם את הבעייה,תבקש שישלחו לך שוב כרטיס רישיון ללא עלות,

אני מוכן לצלם את גב הרישיון שלי, על מנת להמחיש בפניך כיצד אמור להיות.

נירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך, אבל הפאשלה פה היא של חברת ההשכרה. אין שום טעות ברשיון הנהיגה שלך.

הרשיון החדש הוא בתקן האירופאי. מקדימה רשום תאריך הנפקת הכרטיס עצמו. מאחורה, מופיעה שנת הוצאת הרשיון (שזה גם לא כזה משמעותי. אם אתה נהג חדש זה כתוב בפירוש על הרשיון).

כל השמועות על טעות גורפת זה חרטא:

http://irrelevant.org.il/2008/09/26/887

driver_licende_card.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך הגבלה כולשהי?

אני עכשיו חיפשתי את הרישיון הישן שלי, ויש לי אחד שכתוב בו נהג חדש ומאחורה לא כתוב כלום.

לעומתו יש את השני שבו לא כתוב לי נהג חדש ומאחורה כן מצויין השנה שבה הוצאתי רשיון(2006).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות. אני כבר לא יכול לערוך:

כנראה שזה כן משנה השנת הוצאה שרשומה מאחורה. כמו שכתוב בynet, בתחילת הנפקת הרשיונות החדשים(אוג' 2007 עד מאי 2008) לא כתבו את שנת הוצאת הרשיון מאחורה. זה סודר מאמצע מאי 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהוסבר, אם ברישיון שבידיך לא מופיעה השנה שבה קיבלת אותו לראשונה, עליך לסור למשרד הרישוי הקרוב למקום מגוריך עם הרישיון ולבקש מהפקידה להחליפו לאחד שהפרט הזה כן מצוין עליו.

הפקידה תקח ממך את הרישיון שבידיך ותתן לך רישיון זמני מנייר. כעבור כשבועיים יגיע אליך הביתה בדואר רישיון הפלסטיק המתוקן.

זה מה שעשיתי לפני שנסעתי לגרמניה בשנה שעברה, וזה עבד בלי בעיה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כושאלאמא שלהם, אז עכשיו אני צריך לשרוף יום עבודה במשרד הרישוי ולהתפלל שהפלסטיק יגיע לפני שהנייר יהיה פג תוקף(שבועיים?) כי אחרת אני בלי רשיון?

כמו שאמרתי, כושאלאמא שלהם!!!:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...