Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גי'פ להמלצה

menny
שימו לב! השרשור הזה בן 5708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסן טרנו מבחינת חלפים, צריכת דלק וכול' השמח לחוות דעת למכירים בלבד ,אשמח לשמוע על גי'פים אחרים להמלצות (לא אקסטרים, גי'פים בסביבות המחיר של 30Kש"ח )

תודה

מחפש בלי קשר רכב עם צריכת דלק הטובה ביותר יש המלצות ???

זו פעם חמישית שאני שואל ואין מענה (תשובות כמו נסיעה מהירה לעומת איטית , כמות אויר בגלגלים וכו' לא מעניין)

תכלס איזה רכב בעל צריכת דלק הגבוה ביותר (אותו נהג ,אותו משקל באותו ואותו צורת נסיעה)???????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לחסוך בדלק בכרב פרטי, הטוב ביותר זה טויוטה פריאוס. מכונית חללית.

לגבי רכבי שטח, תן קצת יותר נתונים מה אתה מחפש לקבל בעבור 30K. האם זה רק כדי לעלות על מדרכות בת"א? מה הכוונה באקסטרים?

היצע הדגמים בארץ לא גדול לג'יפ נורמאלי עד 30K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראנו ב30K ש"ח? מעניין, לדעתי מדובר בתחתית הצע הטראנואים שאפשר למצוא היום, אלא אם מחירי השוק באמת השתגעו בעקבות "משבר הדלק" (ואני בספק אם זה קרה).

ציין קצת יותר מה הצרכים שלך מהרכב שטח, כמה נוסעים, עבירות, שימוש יום-יומי או רק טיולים ואולי יהיה אפשר להמליץ על עוד כמה דגמים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30K, רכב שטח, צריכת דלק זה השיקול הכי חשוב מבחינתך?

סוזוקי סמוראי, או אולי ג'ימני אם תמתח את התקציב. 10 קילומטר לליטר בנזין בממוצע, רכבים אמינים וזולים לאחזקה עד כמה שרכב שטח יכול להיות זול לאחזקה.

נכון שהשוק היום מלא ברכבי שטח יפאניים גדולים מתחילת-אמצע שנות ה90 שנמכרים בטווח המחירים המבוקש - טראנו, טרופר, שלא לדבר על הקוריאנים כמו מוסו, קוראנדו, גלופר. צריכת הדלק של כולם היא בסביבות 8 ק"מ לליטר סולר, או 6 ומטה קילומטר לליטר בגרסאות בנזין. אבל, וזה אבל גדול מאד... הם כבר רחוקים מלהיות חדשים, ועלולים להסתיר בעיות תחזוקה קשות ויקרות מאד שיגרמו לך לחייך במרירות אחורה כשתקרא את השרשור הזה ולחשוב כמה אידיוט היית שרק צריכת דלק עניינה אותך...

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של קאיה ספורטאג' שנת 97 אוטו.

אני יד שנייה והרכב אצלי מ2001.

אין לו שום בעיות,נורא אמין הצריכה שלו לא נמוכה אך מדובר במנוע בנזין 2.0 ליטרים מעט מיושן שעושה בערך 7.5 ק''מ לליטר.

לשטח אני לא נכנס ולא נכנסתי כי אין לי עניין כ''כ.

בעיקרון אם אתה מעוניין אני חושב למכור אותו,היא עשתה כ152 אלף ק''מ.

האחזקה שלו זולה מאוד.

תחפש לך אחת כזאת ונראה לי שתהיה מרוצה.

חוץ מזה שאם מעוניין אתה בשטח יש לו איזה קיט שנמכר בארץ תמורת מחיר טוב אשר מאפשר לו עבירות מעולה בשטח.

קח בחשבון שבשטח העלויות כולן עולות,האמינות נפגעת וצריכת הדלק תעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום צורך ב"קיט" לשטח לקיה ספורטאז'. מדובר ברכב שטח מצויין מבחינת עבירות, עם הוצ' אחזקה סבירות.

אם תחליט שאתה מטייל הרבה - סט מיגונים יפתור כמעט כל בעיה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסן טראנו ב- 30K - אין כזה דבר ואם יש אז צריך לבדוק למה.

במחירים כאלו, הסוזוקי מומלץ ביותר הן מבחינת עלות האחזקה והן מבחינת תצרוכת הדלק.

קאיה ספורטאז' "שעושה בערך 7.5 ק''מ לליטר" לא יתכן - הקאיה בנזין עושה אחד לארבע - חמש ק"מ לליטר.

במחירים כאלו לא הייתי חושב על כלום חוץ מסמוראי או ג'ימיני.

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...