Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו.

מכונה כזו עולה כ1300$ לפני משלוח ומיסים, ולפני חומרים.

סדר גודל של 10K ש"ח.

אתה מזמין גם?

לא חייב ללכת רחוק..

http://www.youtube.com/view_play_list?p=5A1DBFF403C22322&search_query=GRASS+APLICATOR

עם כל הכבוד לעבודה המדהימה של יוסי (כאילו WOW...) אבל הפלוקינג קיים כבר שנים ויש לו המון שימוש בבניית מודלים (דשא בעיקר..)

פתרונות ה DIY הם לא בדיוק אותו הדבר אבל בשביל עבודה מזדמנת פה ושם זה בהחלט אפשרי.

אגב, יש גם מכשיר DIY שנמכר ב EBAY:

http://cgi.ebay.com/Static-grass-applicator-Flocking-tool-Grass-Master_W0QQitemZ220499722520QQcmdZViewItemQQptZUK_Trains_Railway_Models?hash=item3356cec118

הוא אפילו נטען.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב ללכת רחוק..

http://www.youtube.com/view_play_list?p=5A1DBFF403C22322&search_query=GRASS+APLICATOR

עם כל הכבוד לעבודה המדהימה של יוסי (כאילו WOW...) אבל הפלוקינג קיים כבר שנים ויש לו המון שימוש בבניית מודלים (דשא בעיקר..)

פתרונות ה DIY הם לא בדיוק אותו הדבר אבל בשביל עבודה מזדמנת פה ושם זה בהחלט אפשרי.

אגב, יש גם מכשיר DIY שנמכר ב EBAY:

http://cgi.ebay.com/Static-grass-applicator-Flocking-tool-Grass-Master_W0QQitemZ220499722520QQcmdZViewItemQQptZUK_Trains_Railway_Models?hash=item3356cec118

הוא אפילו נטען.

הייתי ממליץ לך על האלפיין 9887.

מה הקשר אתה שואל?

גם אני שואל את עצמי מה הקשר בין מה שציטטת אותי ובין מה שהגבת.

הבחור שאל אם זה עולה יותר מ500 דולר אז עניתי לו כמה זה עולה. יוסי לא פיתח את המכשיר הזה ולא המציא את הגלגל.

ואם נצא מכלינו למראה גימורים בקארבון שייעשו בארצנו גם תאמר שכבר שנים משתמשים בעולם בגימורי קארבון יוקרתיים?

תרגיש טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו.מכונה כזו עולה כ1300$ לפני משלוח ומיסים, ולפני חומרים.

סדר גודל של 10K ש"ח.

אתה מזמין גם?

למה אתה שואל אם אני אזמין מכונה בהרבה כסף ? אני גנן? אני לא גנן ואני לא רוצה לעשות דשא סינטטתי בכל הגינה ,אני רק רוצה לעשות ציפוי לכמה חלקים שהתקלפו באוטו ומכונה של 150 ש"ח מספיקה לזה,

זה לא דבר יקר הציפוי הזה ומי שרוצה עושה לבד עם המכונה הזולה שעולה 150 ש"ח והיא גם נטענת!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונה שאצל יוסי בסדנה, עליה שאלת כמה עולה מכונה כזו, עולה כ10K לאחר חומרים, משלוח ומיסים.

יש ציוד כבד יותר עבורך, לו היית גנן למשל, ויש דברים פשוטים יותר. תלוי לאיזה אפליקציות אתה מייעד אותה.

מיצינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה יש לך מגננים אבל שכן שלי גנן שגם בונה דקים ומערכות מחזור מים אפורים - הלוואי עליי המשכורת שלו :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יהיה הבדל בציפוי בין המכונות - ההבדל יהיה בכמות השטח שאתה יכול לכסות ובאיזה מהירות המכונה תפעל.

יכול להיות שההבדל יהיה ברמת האמינות של מכונה כזו או אחרת.

סה"כ החלקיקים האלה מוזרקים לתוך משטח מלא בדבק - אני חושב שהדבק זה לפחות 50 אחוז מכל העניין.

אבל האם יש לך איך לרסס את הדבק על המשטח? כי לדעתי אתה גם צריך מדחס אוויר ואקדח - אל תשכח שאחרי זה גם צריך לשים קצת מדלל לאותו סוג הדבק באקדח ולרסס את המדלל דרך האקדח בכדי שהאקדח לא יסתם לך...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה בטוח

יש סיכוי טוב שיהיה הבדל באחידות הכיסוי,

מכונה ששטח הכיסוי שלה כזה קטן יש סיכוי עצום, שברגע שתכסה איתה שטח גדול זה לא יצא אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מפיסטולט שום דבר בעולם לא יתן לך שכבת דבק חלקה ואחידה

בצוד הזה של הציפוי כל תבליט בדבק יתורגם לתבליט בחומר

מה הקטע עם פיסטולט ? אי אפשר למרוח דבק עם גלגלת או מברשת? הוא מרח דבק עם מכחול ויצא יפה, אתה לא ראית איזה יופי יצא לו הדשא שהוא עשה? (הדבק לא קשור לגימור של השערות שנעמדות בגלל החשמל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי פעם לצבוע רכב עם מברשת???

אני כן דרך אגב... כשהפכתי את הפורד פיאסטה הלבנה שהיתה לי לפרה - יצא מראה ידני משהו...

פיסטולט הכרחי למצב שכזה - אפילו אייר בראש אם זה עבודות קטנות אבל אתה תשתגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי ממש לא צריך להסחף עם הדבק

ההפך , עדיף שיהיה יותר מפחות

יש אורך לסיבים , הדבק לא אמור להוות שום בעיה

בנוסף הדבק שמורחים צריך להיות בגוון של הסיבים בדיוק בשביל זה

כדי לכסות בכל מקרה על פאשלות

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...