Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שואל בשביל אחי,בקשר לפרויקט טורבו

speedy
שימו לב! השרשור הזה בן 7477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שאחי ביקש לרשום:

"אז ככה,יש לי סוזוקי סוויפט 1.3 שנת 93 5 דלתות, ויש לאוטו בעיה רצינית,בעית כוח-65

כוח סוס מהמפעל,

עכשיו דגמי הGTI בארצות הברית ועוד מדינות באות עם 100\135 כוח סוס ללא שיפורים,אבל הם מנועי 1600 ויש גם 1300,

אז השאלה שלי היא כזאת,אני לא מדבר על "ציפ פילטר אגזוז",אני מדבר על דברים רצינים כגון טורבו,אינטרקולר,קאם שאפט דברים רציניים.

עכשיו המנוע שלי לא תאמינו עשה 80,000 קילומטר בלי איפוס בלי שום דבר, אז שווה לי להשקיע בטורבו וכול השאר או שלקנות מנוע חדש?

בחברה הצהירו שבגרסאת הGTI עם קונים קיט ספציפי שלהם בלי עוד שיפורים,יש לכם 200 כוח סוס,

אז השאלה שלי היא כזאת כי מצאתי חנויות מיוחדות לסוויפט שלי [קיטים חיצוניים,מנוע,בולמים]

אבל אני לא יודע אם אפשרי לשים למנוע שלי [1300] טורבו וכול השאר,

אז תיעצו לי מה לעשות כי אני חולה על האוטו,והוא קל מאוד,הבעיה היא שאין כוח

נ.ב אם צריך לינקים לכול מה שאמרתי פה על המנוע טורבו מהחברה וכו' אז תגידו.

בתודה מראש."

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המון כסף,אבל קיימת ביפן גירסת טורבו של הסוויפט וקיימת (גם בארץ) גירסת GTI עם 100 כ"ס.

אם לגדוש- תביא מנוע קומפלט.

את מנוע ה1300 ניתן גם להגדיל ל1600 באמצעות קיט מתאים - חפש באתרים של סוזוקי סמוראי.

למנוע 1300 של סויפט קשה למצוא חלקים- אבל לסמוראי מנוע זהה- ויש לו מאות (אם לא אלפי ) שיפורים!!!!!!!!

דבר עם בראיין אבר ממוסך "אוטוקליניק" בפ"ת או ארז ממוסך TOP GEAR בפ"ת - יש לו סמוראי שהתחיל עם 1300 סמ"ק ו 65 כ"ס.

היום יש לו יותר......

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצענו חיפוש תקציב לאוטו ואין דגם GTI על פי לווי יצחק,אולי יש לזה שם אחר? גרסאת ה3 דלתות? אנא האר את עיני בנושא. אגב אחי קנה את גרסאת ה5 דלתות בגלל שהיא יותר עגולה לטעמו,והוא גם אחרי הכול רוצה להחליק את הדלתות האחוריות.

אגב הנה כמה דברים שמצאנו,אולי תוכל להגיד מי נגד מי,

http://www.ssgti.com/

אם זה לא נכנס ישירות לחנות לחצו:"WEB STORE" יש שם קיטים למנוע תושבות.

http://www.suzitech.com/performance.htm

ישנם עוד לינקים אם צריך אני ישים, בקשר לדגם הGTI אנא התיחסו גם אליו.

COMP: ARC AUDIO Black 6.2

AMP: GENESIS Series III Four Channel

SUB: ARC AUDIO Black 12V2 D2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצענו חיפוש תקציב לאוטו ואין דגם GTI על פי לווי יצחק,אולי יש לזה שם אחר? גרסאת ה3 דלתות? אנא האר את עיני בנושא. אגב אחי קנה את גרסאת ה5 דלתות בגלל שהיא יותר עגולה לטעמו,והוא גם אחרי הכול רוצה להחליק את הדלתות האחוריות.

אגב הנה כמה דברים שמצאנו,אולי תוכל להגיד מי נגד מי,

http://www.ssgti.com/

אם זה לא נכנס ישירות לחנות לחצו:"WEB STORE" יש שם קיטים למנוע תושבות.

http://www.suzitech.com/performance.htm

ישנם עוד לינקים אם צריך אני ישים, בקשר לדגם הGTI אנא התיחסו גם אליו.

יש (או היו) בישראל 2 סוויפט GTI- הראשונה 88 כחולה (עדיין קיימת) והשניה משנות ה90.לא ידוע לי איפה היא היום.

מכיוון שהנ"ל הגיעו ביבוא אישי,לא תמצא את מחירן במחירון.

האתרים שציינת מתייחסים למנועי 16 השסתומים - כלומר GTI ובאלנו (השתלה פופולארית בסמוראי) ולא למנוע שלך.

אני חוזר ואומר (שזה בעיברית "קבל עצה טובה ואל תטחן את הנושא")- אם אתה רוצה לעבוד על המנוע הקיים - נסה קיטים של סמוראי. אם אתה רוצה מנוע יותר נוח לעבודה ,שיתן הספקים גבוהים - חפש מנוע סוויפט GTI או סוויפט טורבו.

קח בחשבון שהסיכויים למצוא מנוע סויפט טורבו נמוכים - עדיף להתמקד ב GTI או באלנו (אבל השינויים יקרים מאוד.ר' מוסך אוטוקליניק למידע נוסף).

בהצלחה.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שאתה רוצה לשפר מנוע.

בקשה גדולה לי ממך - לטובת בטיחות של כולנו אל תשכח להחליף גם בלמים.

תודה :!:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר שתסתובב הרבה באיזור נתניה דרום ותחפש אחר סוויפט GTI אדומה מודל 87

:wink:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...