Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מימוש אחריות של האמר אלפא ביבוא אישי

oren2001
שימו לב! השרשור הזה בן 5709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תומר,

האישור שיבואנים נתנו בעבר, הוא לשירות ולא לאחריות.

משמעות האישור היא שיש להם את הידע והיכולת לטפל ברכב.

האישור לא נכנס בכלל להיביטים כספיים.

בעבר בדקתי תיקון מצלמת וידאו סוני.

במעבדה מרכזית של היבואן, היה מחירון תיקון למצלמות שנרכשו דרך הפצה שלו

והיה מחירון יקר יותר למצלמות שהושגו בדרך אחרת

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רק אוסיף את תרומתי הצנועה, אתה יכול להתנחם בעובדה שלא משנה מה UMI אומרים או עושים, לא בארץ ולא בשום מקום על פני האדמה יצרן רכב או דילר יתן לך אחריות על פגיעות גחון ברכב שטח.

אתה תרד לשטח, תתגרזן על הרכב, תשבור מכלולים והוא יחליף בחינם? נראה לך הגיוני?

וזה בכלל לא משנה אם זה נגרם כתוצאה מירידה לשטח או לא, אין על זה אחריות!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, אתה יודע כמה יעלה לשלוח כזה דברלארץ? לפחות כמו העלות של החלק (חלק גדול וכבד). אתה בטוח גם תרצה לבטח אותו כי זה חלק יקר מאוד. עכשיו תוסיף גם 50% מכס על ה-3K$ (הערכה גסה של עלות חלק + משלוח + ביטוח) ואישור ממוסך מורשה על החלק (שכמובן לא תקבל) ותראה כמה יצא.

וכמו הרבה פעמים, בשל רישעות/טיפשות/אנטישמיות או סתם חוסר תשומת לב תקבל את החלק הלא נכון, עכשיו לך תשלם 1000$ רק בשביל להחזיר את החלק לארה"ב.

הוצאת הרבה כסף עד עכשיו ואתה כרגע עם 3 טון שלא זזות לשום מקום, אין שום ברירה, תבלע את הצפרדע (וזאת וואחאד קרפדה ללא ספק) ותחליף את החלק בארץ.

זאת דעתי האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף את תרומתי הצנועה, אתה יכול להתנחם בעובדה שלא משנה מה UMI אומרים או עושים, לא בארץ ולא בשום מקום על פני האדמה יצרן רכב או דילר יתן לך אחריות על פגיעות גחון ברכב שטח.

אתה תרד לשטח, תתגרזן על הרכב, תשבור מכלולים והוא יחליף בחינם? נראה לך הגיוני?

וזה בכלל לא משנה אם זה נגרם כתוצאה מירידה לשטח או לא, אין על זה אחריות!

כאן אתה טועה ובגדול.

כנס לחברת המזרח, קנה דיסקברי 3, ויש לך אחריות מלאה, על הכל. כל עוד אין סימן למכה יחליפו לך כל חלק שיתקלקל.יותר מזה, בניגוד לסוכנויות אחרות, בלנדרובר מבינים שהרכב שלהם יורד לשטח, והם לא מבטלים אחריות אם אתה משדרג אותו בקפיצים/בולמים, מיגונים וכד'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלת הדיוט.

למה לא לתקן? הרי אין בתיבת העברה משהו יוצא דופן, קצת גלגלי שיניים איזה מנוע קטן וכמה חיישנים.

למיטב הבנתי פירוק של התיבה (לא ממש מסובך) מהרכב ובירור מעמיק של התקלה יאפשר לך להזמין בדיוק את החלק ששבק ובעלויות הרבה יותר נמוכות.

זאת חשיבה "מחוץ לקופסה":mm_yeah:

הייתי ממשיך בכיוון הזה

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין סימן למכה יחליפו לך כל חלק שיתקלקל..

ברור, הם אירגון פילנטרופי, הם גם מחלקים את הרכבים שלהם בחינם לעניים.

שמע, אין לי פה רצון להתווכח איתך אבל איך בדיוק האוזינג של טרנספר נסדק?

רוח הקודש ירדה עליו?

גמדי גינה נשכו אותו?

אני בספק גדול מאוד אם אתה נכנס עם דיסקברי חדש בן חודש למוסך עם סדק בהאוזינג של הטרנספר ומנהל המוסך ישר יקפוץ ויגיד "עלינו, עלינו, שב לאכול אצלנו קרואסונים וקפוצינו,חדווה הפקידה תיכף תגיע ותעשה לך מסאג' מרגיע, אני מוציא חלק של 28K ש"ח מהמחסן ומחליף על חשבוני"

הרבה יותר הגיוני שאחרי איומים בתביעות,צעקות עד הגג , מכתבים מהעו"ד ואיום ללכת לעיתונות הם יתרצו ויתנו לך את החלק ב 50% הנחה וגם, לפנים משורת הדין ורק בכדי לשמר לקוח קיים או להוריד את הנודניק הזה מהגב שלהם ולא כי הוא צודק.

בקשר לתיקון, יש שם ביציקת ההאוזינג סדק של איזה 20 ס"מ. קשה לי להאמין שאפשר לתקן את זה, מה שכן, אפשר להביא מארה"ב רק את ההאוזינג . זה יהיה זול יותר לקניה/משלוח/מכס ויעלה קצת יותר בארץ בפו"ה הטרנספר + העברת המכלולים להאוזינג החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג גם במוסך הם חיפשו בנרות איזושהי פגיעה ,הרכב לא עבר שום פגיעה ושום בטיח רואים גם בצילומים ובסופו של דבר הגיעו במוסך למסקנה שהטרנספר התפרק מבפנים ומהלחץ גרם לסדק במעטפת וכמו כן הם אמרו לי במפורש שזהו פגם ביצור ואם הרכב היה נקנה דרך UMI התיקון היה באחריות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה היחידה שיש לך לדעתי זה לנסות וללחוץ על היצרן שילחץ על UMI...

הרי אם תחליט לטפל לבד תקבור את הסיכויים האחרונים שלך לאחריות .

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"משיגנע" היחיד שאני מכיר שמתמחה אך ורק בתיבות הילוכים מסובכות וברכבים משופרים הוא מוסך טופגיר באיזור תעשייה רעננה.

ראיתי אותו כמה פעמים משתגע עם תיבות ואין אחד שמבין לליבן כמוהו

ארז הוא היחיד שיש סיכוי לשכנע אותו לתקן תיבה כזו.

שווה ניסיון הוא איש נחמד

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אתה טועה ובגדול.

כנס לחברת המזרח, קנה דיסקברי 3, ויש לך אחריות מלאה, על הכל. כל עוד אין סימן למכה יחליפו לך כל חלק שיתקלקל.יותר מזה, בניגוד לסוכנויות אחרות, בלנדרובר מבינים שהרכב שלהם יורד לשטח, והם לא מבטלים אחריות אם אתה משדרג אותו בקפיצים/בולמים, מיגונים וכד'.

מציע לך לקרוא את ספר הרכב בפירוט, יש בו קטעים מפורשים המורידים מהיצרן אחריות במקרה של נזקים אשר נגרמו שלא כדרך הטבע..

היבואן אולי יעשה מחווה של רצון טוב, אך הוא לא יחליף מכלולים אשר יפגעו כתוצאה מנהיגת שטח פרועה.

דרך אגב, גם טויוטה הידועה בשירות החלפים הנדיב שלה עושים צרות צרורות לבעלי לנד קרוזרים המגיעים עם דיפרנציאלים מנופצים לאחר נהיגת שטח..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לקרוא את ספר הרכב בפירוט, יש בו קטעים מפורשים המורידים מהיצרן אחריות במקרה של נזקים אשר נגרמו שלא כדרך הטבע..

היבואן אולי יעשה מחווה של רצון טוב, אך הוא לא יחליף מכלולים אשר יפגעו כתוצאה מנהיגת שטח פרועה.

דרך אגב, גם טויוטה הידועה בשירות החלפים הנדיב שלה עושים צרות צרורות לבעלי לנד קרוזרים המגיעים עם דיפרנציאלים מנופצים לאחר נהיגת שטח..

היבואן של טויוטה הוא בדיוק דוגמא ליבואן שלא שם ז*! על הלקוחות שלו.

תנסו בחברת המזרח היבואן של לנדרובר - גישה שונה לחלוטין.

BAGIRA - ההבדל בינינו שאני מדבר מידיעה ואתה מדבר מ"הנחה". אחריות זו אחריות.

לצערי אין לי אחוזים ו/או מניות בלנדרובר ו/או יכולת וכסף לקנות לנדרובר חדש מהסוכנות. סתם אחד שקונה מכוניות משומשות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויטה שם זין ? אז למה הוחלפו למאות רכבים דגם קורולה בשנים 03-04 מנוע קומפלט, לאחר גמר אחריות ?

היצרן מודע לפגם ביצור ומחליף "לפנים משורת הדין", גם ברכב בן 5, מנוע בחינם, ללא שום עלות !

ואם אתה לקוח ותיק ומוכר, תקבל גם רכב חליפי ויבקשו ממך סליחה על הפאדיחה.

לגבי האוזינג בהאמר:

יניב, אני די בטוח שהסדק ההוא לא נגרם כתוצאה מביקור בשטח, תסתכל עוד פעם על התמונה ושים לב למיקום הסדק, זה לא בתחתית האוזינג אלא בצד, נראה לי מוזר שאיזור כזה יפגע.

מה גם שחברינו בעל הרכב אומר שהם מודים שיש פגם ביצור.

לדעתי קצת לחץ על GM והדבר יסודר, לא נשמע לי הגיוני שתוציא עכשיו את כל מה שחסכת ביבוא, על טרנספר קומפלט (כמו שאני מבין מבדבריך הוא מפורק פנימית ולכן הסדק באוזינג)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח מיותר. ע"פ השמועות הרבות בעניין, כמו שדיסקו כותב, חברת המזרח באמת נדיבה ללקוחות במסגרת האחריות. אפשר להניח שלא מדובר כאן בפילנטרופיות שנפלה עליהם, אלא בנסיון לחפות, ולו בקצת, על מוניטין האמינות השלילי שרכביהם צברו מאז הגיעם לישראל במאה הקודמת.

יוניון מוטורס לעומתם, כנראה קצת פחות לחוצים לרצות לקוחות שריסקו בשטח את הרכבים, מן הסתם כי למוצר שלהם יש בישראל מוניטין טוב יותר.

בשני המקרים, הכסף מדבר, ובכל מקרה לגופו הוא אומר דברים שונים. אני לא חושב שיש כאן בסיס אמיתי לויכוח. כל היבואנים עושים את החשבון שלהם במסגרת אחריות הGOOD WILL. אגב, הכוח שיש ללקוח מהווה גורם מאוד חשוב בגוד וויל הזה, אם יעשה בו שימוש או לא. לקוחות שיש בבעלותם ציים גדולים מקבלים מהסעיף הזה הרבה מאוד כסף, גם במקרים שמדובר במצב ברור של לקוח פושע שחירב במזיד את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה זה לא יהיה אחריות מצד UMI ולא good will ולדעתי חבל אל המאמצים בהתקשרות מולם, הם לא מחוייבים אליך לכלום ולדעתי גם לא יכולים לדרוש את התיקון הזה באחריות מהיצרן גם אם ממש רצו לעשות זאת, זהו עניין בסיסי אצל רוב יצרני הרכב, האחריות ניתנת רק במדינה בה נרכש הרכב.

ממבט על הסדק זה נגרם משבר פנימי שסדק את הגוף ואולי שווה לפרק את המכלול ולבחון אפשרות שיפוץ שלו בעלות נמוכה מאשר החלפת מכלול מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה עכשיו אומר, מבחינתי, משנה עולמות.

למיטב ידיעתי עד היום, אחריות לרכב היא בינלאומית, ובעת תיקון ע"ח האחריות הלקוח משלם למוסך ומקבל החזר מהיצרן, או נותן צ'ק דחוי עד שהמוסך יקבל החזר מהיצרן.

לטענתך, אין שום אחריות על רכב שיובא בייבוא אישי, וזה ממש מפתיע אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5709 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...