Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלם לי הכונן )-:

luckies
שימו לב! השרשור הזה בן 7456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי את מערכת ההפעלה מחדש הכל טוב רק שאני לא מוצא את כונן-d

יש למישהו מושג איך אני "מוצא" אותו?

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כונן הדיסקים או של הדיסק קשיח?

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כונן הדיסקים או של הדיסק קשיח?

דיסק קשיח

בעלי איסוזו או רנו הינכם מוזמנים לקבוצות "איסוזו טרופר בשטח" ו-"רנו קליאו החדשה" בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה 2000 או אקספי

לך למחשב שלי --->לחצן ימין של העכבר-->ניהול--->מנהלי התקנים--->סרוק לשינויי חומרה. באנגלית Manage-->device manager--->scan for hardware change

אולי הוא יעדכן משהו (את הכונן...)

אם זה לא יעזור שלח שוב הודעה. עם פירוט...

יש לך ידע בסיסי במחשבים?

אם כן ייתכן שאולי תצטרך לבדוק אם בכלל הביוס (BIOS) מזהה את הכונן.

בהצלחה

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיה לך 2000 או xp בזמן התקנה הוא שאל אם אתה רוצה לשנות את פורמט המחיצה לNTFS והסכמתה והכול היה בסדר ועכשיו התקנתה 98 או משהו כזה הכונן נשאר NTFS והווינדוס קורא רק כוננים מסוג FAT32 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בכונן לוגי, כלומר מחיצה נוספת על אותו דיסק פיזי - אז ייתכן שאם במהלך ההתקנה בחרת לפרמט את הדיסק הוא פירמט את כולו למחיצה אחת.

תבדוק אם כונן C שלך פתאום גדול הרבה יותר ממה שהיה קודם, אם כן - אז D לא נעלם, הוא הצטרף ל- C.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם הסתדרתי בסוף

זה היה מחיצה(לא כונן-סליחה שהטעתי) בסוף נכנסתי לניהול-ניהול דיסקים-ושם מצאתי אותו פשוט הוא לא היה מוגדר אז הגדרתי אותו מחדש ויש לי כונן חדש(סליחה מחיצה חדשה).

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...