Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

alcohol meter-עד כמה אמין (בפאבים)

big
שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אתמול יצא לי לבקר בפאב מסויים שהיה שמה מכשיר שבודק את רמת האלכוהול המתיימרת להיות בגוף.

המכשיר עובד בצורה מאד פשוטה, מכניסים 2 שקל, מחכים שהוא יתאפס כמה שניות, ונושפים עם קשית לתוכו (יד לציין שיש לנשוף בחוזקה הרבה זמן). על המכשיר יש כתב ויתור שהחברה לא אחראית אם קורה משהו וכאלה...

השאלה שלי אם מישהו התנסה במכשיר ויודע מה רמת האמינות שלו?

לי יצא 0.17 לאחר שתיית חצי מרפיס, ולחבר שלי יצא 0.46 לאחר שתיית ליטר אפליכם (8%).

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נתוני התוצאה, זה הגיוני..

במרפיס יש פחות מ8 אחוז אלכוהול וגם שתית כמות קטנה יותר.

כמו כן, האלכוהול משפיע בצורה שונה על אנשים שונים ותלוי בדברים שונים - בעיקר בנתונים פיזיים אך גם בריאותיים.

ולמרות זאת, לא הייתי סומך יותר מידי על המכשירים האלה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על אמינות הינשוף המשטרתי יש מחלוקות רבות אז לסמוך על מכשיר שבוודאי אינו ראיה ואינו עובר בדיקה וכיול תכופים- על אחת כמה וכמה לא הייתי סומך.

מעבר לזה- הרי גם בבדיקה משטרתית לא תמיד מספיקה נשיפה אחת

ולא נראה לי הגיוני שבמכשיר הזה מספיקים רק 2 שקלים ונשיפה אחת.

יהיה מעניין לבדוק את המכשיר הזה ע"י אותו אדם ב- 3-4 בדיקות רצופות - מעניין אם הוא יתן את אותן תוצאות ?

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני מאד רזה (53ק"ג) ככה שאני לא יודע אם זה הגיוני.

שנינו היינו על קיבה מלא וחיכינו 10 דק בין השלוק האחרון לנשיפה.

לדעתי זה נחמד ואפשר להעריך בכלליות את רמת האלכוהול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, 10 דקות זה לא מספיק לאלכוהול להשפיע (את רוב ההשפעה שלו),

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ינשוף, דרך פשוטה מאוד שחשבתי עליה אחרי כמה בירות (לא מאחורי ההגה) כדי לשבור את השיטה. שתיתם קצת? מסרו את המפתחות לחבר שלא שתה או לכו לישון באוטו, אבל בגלל שאני לא פלצן כמו אנשים שכתובים בתדרים על משבשי\גלאי רדאר "השבש הכי טוב הוא לנסוע על פי החוקים" אוסיף ואומר שאם כבר עצר אותכם שוטר ואתם יודעים שתכשלו בבדיקה החזיקו פלאסק אלכוהול קטן ואפילו ריק לידכם (אפשרות נוספת היא בקבוק משקה אלכוהולי סגור, כדי שלא יגידו שהיה אלכוהול פתוח ברכב) וברגע שתצאו מהרכב פשוט שותו ממנו לעייני השוטר, כמובן לאחר שכביתם את הרכב. השוטר לא יוכל לבצע את הבדיקה כי שתיתם ולא יוכל לתת דוח כי אתם לא מתכוונים לנהוג. :drinking:

יש לציין שמעולם לא נסיתי את השיטה (איני נוהג לנהוג שיכור :nono:) ואם מישהו רואה חורים שלא כסיתי בבקשה העירו את עייני.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אתם תקבלו את ה"אס" תחת הכותרת: "הפרעה לשוטר במילוי תפקידו".

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ינשוף, דרך פשוטה מאוד שחשבתי עליה אחרי כמה בירות (לא מאחורי ההגה) כדי לשבור את השיטה. שתיתם קצת? מסרו את המפתחות לחבר שלא שתה או לכו לישון באוטו, אבל בגלל שאני לא פלצן כמו אנשים שכתובים בתדרים על משבשי\גלאי רדאר "השבש הכי טוב הוא לנסוע על פי החוקים" אוסיף ואומר שאם כבר עצר אותכם שוטר ואתם יודעים שתכשלו בבדיקה החזיקו פלאסק אלכוהול קטן ואפילו ריק לידכם (אפשרות נוספת היא בקבוק משקה אלכוהולי סגור, כדי שלא יגידו שהיה אלכוהול פתוח ברכב) וברגע שתצאו מהרכב פשוט שותו ממנו לעייני השוטר, כמובן לאחר שכביתם את הרכב. השוטר לא יוכל לבצע את הבדיקה כי שתיתם ולא יוכל לתת דוח כי אתם לא מתכוונים לנהוג. :drinking:

יש לציין שמעולם לא נסיתי את השיטה (איני נוהג לנהוג שיכור :nono:) ואם מישהו רואה חורים שלא כסיתי בבקשה העירו את עייני.

אני מאמין שהשוטר יהיה כל כך עצבני שהוא כבר יימצא איזה משהו להטפל אליו.

הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, הינה עברה שהעונש עליה הוא לשיקולו של השופט (למיטב ידיעתי) - וכאן השופט כבר יימצא דרך לטפל בך שלא לשביעות רצונך, וזה בלשון המעטה. בכל אופן, מה שאתה ממליץ הוא התחכמות ולא דבר שנעשה בתום לב, ולכן בבית המשפט תאלץ לקבל את הדין על מעשה זה.

כל דבר עדיף על נסיעה באוטובוסים וכל שלל ההגבלות שיחולו עלייך.

חשוב לציין שאני נגד נהיגה כאשר אינך כשיר לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...