Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר - מה אתם שומעים באוטו

תומR

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פיל קולינס וסיימון אנד גרפונקל בעיבוד שחור - וואו!

[video=youtube;Ktn-W6XNqFQ]

כמובן יש גם דברים כאלה :-P

https://www.youtube.com/watch?v=xsT8ORTRXoE

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיל קולינס וסיימון אנד גרפונקל בעיבוד שחור

ביצוע מקסים אלו מעלי,ממש נהנתי לשמוע.

אני אוהב מוסיקה עברית רגועה ברכב ובכלל,

רדיו,אם דיסק אז כל האוסף של 4 אחרי הצהרים,

כ 12 דיסקים ניפלאים ורגועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כנראה שאתה גם תעוף על הביצוע שלהם לBROKEN WINGS

מתוך אלבום מדהים שלהם שנקרא WALL OF SOUND

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר להיות ברכב ללא מוזיקה? במיוחד סאונד גיטרה עם קצת דיסטורשן.

מלהקות כמו קווין ובוסטון ודרך breaking benjamin ועד derdian. כן כן אני יודע אתם לא מכירים, מי שאוהב רוק ומטאל, רק יהנה.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם פשוט לא מפסיקים להפתיע

[video=youtube;-Mxjmti325o]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני מאוד אוהב את "עכבר מת" רק שהם רושמים את שם הלהקה\הרכב כ Deadmau5

יש להם טרקים טובים, טרקים מעולים ושקטים, טרקים מוזרים כמו האחד הזה למשל שמאקלטרוני מעולה עובר לדאבסטפ פסיכוטי:

הנה אחד שקט יותר שלהם - סופר מתוחכם אם מקשיבים למילים:

והנה אחד אחר לגמרי מתוך אלבום שקט שלהם שנקרא SEVEN - לשיר קוראים GULA ולמה אני אוהב אותו? כי זה הכינוי חיבה של הבת שלי, גאיה - אנחנו קוראים לה "גולה" הרבה פעמים - כבר כמה פעמים יצא לי לנסוע הביתה אחרי משמרת ערב (מסתיימת בחצות בימי ראשון כשאני מכסה על צוותים אמריקאים והודים שלנו לפחות פעמיים בחודש אם לא שלוש) וזה כמה פעמים קפץ על הדרך הביתה והצליח גם להוציא ממני קצת דמעות: רק בגלל שזה גרם לי לחשוב עליה, ישנה - עם השקט המדהים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד גרסא אחת של זה קצת יותר מעניינת

[video=youtube;GC_9-YCdrN8]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לא אולד פשן בכלל - יש גם אלבומים שלהם שעברו רימסטרינג דיגיטלי והם נשמעים פשוט מדהים.

אלבומי קאבר של החיפושית בסגנון ג'ז שנשמעים גם מדהים.

אני גם שומע לא מעט את פינק פלויד ברכב, אלאן פארסונס פרוג'קט, דה סמיתס ועוד ועוד להקות שהולכות אחורה לשנות ה60-70 וה 80

כשאני רוצה להרגע אני בדרך כלל שומע זמרות כמו נורה ג'ונס, רובין מק'אל, סטפני גו'נס - ממליץ בחום.

והנה רובין מק'אל - נחשבת לאלה פיצג'רלד של שנות ה2000

ונורה ג'ונס אני מאמין שכבר רובנו מכירים אבל בכל זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...