Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של שריקה או בריחת אוויר - פאסאט דיזל

eli8333
שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הלכתי לראות פאסאט דיזל מודל 2000 מנוע 1.9 110 כ"ס טורבו דיזל.

שמתי לב לבעיה שיש ברכב שבזמן נסיעה שומעים רעש של בריחת אוויר או שריקה שעולה עם הסלד( בלי קשר למהירות)

אלא מגיע ביחס ישיר לכמות הלחיצה על דוושת הגז.( בהתחלה חשבתי שזה יוצא מהמזגן ואחר כך שפתחתי חלונות שמתי לב שזה מגיע מהכיוון של תחתית הרכב.

הבחור טוען שהייתה בעיית עשן שחור והוחלפה גומיה כלשהיא (בצ'מפיון) ולכן יש את הרעש הזה מאז.

מה זה יכול להיות?

אני מכיר את הרכב ותגובותיו והאקזמפלר הספציפי הנ"ל מגיב טוב ובסחיבה מצויינת, השאלה מה זה יכול להיות?

( אני פשוט לא יודע אם כדאי לי להשקיע בבדיקה או לרדת מהרכב הנ"ל)

תודה לעונים.

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריחת וואקום מצינור כלשהו,בדרך כלל קל לאתר ולפטור את הבעיה:-)

גש למישהו שמתמחה ברכבים כאלו או לחלופין תשאיר הודעה בפורום Vag club הישראלי

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בריחת וואקום מצינור כלשהו,בדרך כלל קל לאתר ולפטור את הבעיה:-)

גש למישהו שמתמחה ברכבים כאלו או לחלופין תשאיר הודעה בפורום Vag club הישראלי

אוקיי, אבל הבחור טוען שהבעיה תוקנה ואין בעיה כרגע וזה טופל במוסך פולקסווגן.

איך זה יכול להיות?

הרעש שיש זה כמו שתמיד יש ( למי שמכיר) במנועי דיזל של הפאסאט והבורה והאוקטביה רעש של מעין שריקה שנלווה לרעש

של המנוע ועולה עם הסלד,

אבל במקרה הזה זה כאילו הגבירו את הרעש פי 20 וממש מרגישים ושומעים אותו.

נראה כאילו זה יוצא מתחתית הרכב.

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לכיוון הטורבו... היה לי את הרעש הזה, והתגלה שהלך לי הטורבו...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד בודקים את תקינות הטורבו לפני הקנייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...