Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מידע על הקורולה אוריס - AURIS

wizzb1
שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי לכולם,

אני חבר חדש בפורום הזה, וקראתי את חלק מהתגובות בפורום זה על הקורולה החדשה, אוריס, והתיבה הרובוטית.

ניסיתי לקבל פרטים אצל היבואן, אך הם טוענים שאין להם שום מידע לספר וכנראה המכוניות הראשונות-כולל רכבי ההדגמה-יגיעו רק בתחילת מאי.

האם למישהוא ישנו מידע חדש יותר- אילו דגמים יגיעו, מחירים וכו'.

האם לדעתכם סביר שהיבואן יביא את הדגם הידני בנוסף לתמסורת הרציפה- באנגליה הם קוראים לה-" MULTIMODE"-וגם שם צופים שרק 19 אחוז מהקונים יקנו בתמסורת הזאת, זאת אומרת לדעתם 80 אחוז יעדיפו את התיבה הידנית.

במידה והיבואן בארץ לא מייבא את הידני - האם מישהוא יודע אם ניתן להביא את הדגם האירופאי לארץ ( 9 AIRBAG ותיבה ידנית)

ביבוא אישי-האם למישהוא היה ניסיון כזה, אשמח מאד לשמוע חוות דעת והמלצות.

בעיקרון כל הרכבים שלי בעבר היו ידניות והאמת שאני מעדיף לקנות את האוריס רק בידני.

אודה לתגובותיכם ועזרתכם

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעצור את הנשימה. אין כמעט סיכוי שיעלו לכאן את הדגם הידני. והאמת שאפשר להבין אותם, אתה תהיה היחיד שיקנה אותו (וכמובן שבצדק).

אלא אם כן אתה ממש פריק של טויוטה, ייבוא אישי יהיה בעיקר בזבוז של זמן וכסף. יש כמה משפחתיות עם גיר ידני בארץ ורובן ככל הנראה ברמה של הטויוטה מרוב הבחינות.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נסיון העבר היבואן של טויוטה דווקא כן מביא את הקורולות עם גיר ידני בייבוא שוטף. בניגוד למאזדה למשל. בכל מקרה יבוא אישי של רכב חדש כזה יהיה כרוך בהרבה כאב ראש ואולי גם יעלה לך יותר.במקרה כזה עדיף לדבר עם יבואן ולנסות לבקש הזמנה מיוחדת.ושוב רוב הסיכויים שהם כן יביאו ידני.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם היוצא מגיע גם בגירסה ידנית (ועולה כ 3000 ש"ח פחות מהאוטומטי) אז סביר להניח שיביאו ידני גם בדגם החדש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה בשבילך שאכן טעיתי. אבל בשוק הרכב כמו שהוא נראה היום אני מאוד אתפלא אם יביאו את הידני.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים ידניים יש שוק בארץ. הם מכוונים למורים לנהיגה ולאנשים שלא יאהבו את התיבה הרובוטית אבל עדיין רוצים רק טויוטה כי "שמעו מהחבר של השכן של הסבתא שטויוטה הכי אמינה וקל למכור אותה".

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תעצור את הנשימה. אין כמעט סיכוי שיעלו לכאן את הדגם הידני. והאמת שאפשר להבין אותם, אתה תהיה היחיד שיקנה אותו (וכמובן שבצדק).

אלא אם כן אתה ממש פריק של טויוטה, ייבוא אישי יהיה בעיקר בזבוז של זמן וכסף. יש כמה משפחתיות עם גיר ידני בארץ ורובן ככל הנראה ברמה של הטויוטה מרוב הבחינות.

עמוס

אשמח לקבל ממך שמות של המכוניות משפחתיות עם גיר ידני בארץ שלדעתך ברמה של טויוטה או אולי יותר.

לא חשבתי שטויוטה אוריס היא המכונית הכי טובה בעולם. - אף אחד בכלל עוד לא מכיר אותה, רק התרשמתי מהכתוב עליה באינטרנט ותחילת התגובות עליה מאז תחילת מכירתה באנגליה בפברואר השנה.

פשוט אני רוצה לקנות מכונית חדשה שלא מפסיקים את היצור שלה בעוד שנה או שנתיים - ובטוח שאני לא רוצה "סובארו", אני רוצה מכונית חדישה בטכנולוגיה שלה, אמינה וכיפית לנהיגה - ושמכוניות אירופיות כמו רנו ופיגו' יקנו השכנים שלי- יש לי אחד כזה שיש לו C5 בת שנתיים שכל הזמן מזמין חילוץ דרכים מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה בשבילך שאכן טעיתי. אבל בשוק הרכב כמו שהוא נראה היום אני מאוד אתפלא אם יביאו את הידני.

עמוס

הי, תודה על תגובותיך.

האמת שדווקא בגלל החשש מהתיבה הרובוטית בישראל והתגובות הצוננות על התיבה הקודמת של יאריס ובעיקר "ההתלהבות" הצוננת מהכניסה של האוריס בגירסת התיבה הרובוטית בלבד - הייתי בטוח שהיבואן בארץ יהיה מספיק עירני ועם "מגע שיווקי" וכן יתן את האופציה להזמין רכבים עם גיר ידני.

עוד לפני שהמכוניות החדשות הגיעו לארץ-כבר ישנו רחש באחש-לכך שמכירות אוריס וקורולה בישראל ירדו בצורה חריפה-כי מרבית סוכניות "שכר מכר" מפחדות כנראה שהמשתמשים יחזירו להם את המכוניות החדשות בגלל שלא הצליחו להתרגל לתיבה הרובוטית.

זה כדור שלג שיכול לדפוק ליבואן את כל השיווק בישראל - ואפילו שהדגמים החדשים מאד מוצלחים וישנה התלהבות גדולה מהם באירופה.

אבל באירופה אוהבים, ובצדק רב, את התיבות הידניות, ואפילו מצאתי מאמר רציני שדן בעיניין וטוען

ש"רק 19 אחוז מקוני הגירסה בבנזין - יקנו את תיבת ה- MULTIMODE "

ציטוט משם:

Overall 68% of customers will buy petrol models. Around 19% of customers will choose the MultiMode semi auto transmission.

ראו את המאמר:

http://www.askaprice.com/torque-article.asp?article=New_Toyota_Auris_review&item=2894

גם השמועות שסוכניות הלייסינג ידרשו מקוני המכוניות האלו לחתום על חוזה שהם מכירים את התיבה הרובוטית ונסעו בה, ואין להם שום עילה להחזיר את הרכב בגלל אי שביעות רצונם מתפקודי התיבה הרובוטית- אם זה נכון - זה יבריח לפחות 50 אחוז מהלקוחות הפוטנציאליים לטויוטה החדשות. !!!

אני חושב שכל בעלי סוכניות טויוטה בישראל צריכים להפעיל לחץ מרוכז על היבואן ( ובטוח שהם נכנסים לפורום הזה) להביא גם את הגיר הידני - אחרת מכירותיהם ירדו פלאים וביחוד בדגמי הקורולה- שאני בטוח שעיקר פרנסתם הייתה עד היום על הדגמים האלו.

אין ספק שלאחר בדיקת רכב ההדגמה- וההתרשמות מסה"כ היכולות של המכונית כולל התיבה הרובוטית - רוב הסיכויים שאני אלחץ על היבואן למכור לי גיר ידני.

לא ירצה - זאת הבעיה שלו - מכסימום נקנה גולף- ששמעתי שאין בעיות לקבל אותה ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית עוד לא קראתי מבחן דרכים של הטויוטה ולכן נזהרתי וכתבתי "כנראה" לא פחות טובות ממנה. אבל אף פעם אי אפשר לדעת.

בקיצור כמה אפשרויות הן:

- למרות הנחרצות שלך המגאן החדשה בגירסה הידנית עם 5 דלתות היא אוטו נפלא.

- הונדה ג'אז, קטנה מבחוץ ענקית מבפנים ובאה עם גיר ידני, גם אוטו נהדר.

- סיאט אלתיאה המיניוואן, קצת יקרה יחסית לקודמות, אבל מעניקה הרבה מקום לילדים מאחורה, למבוגרים מקדימה ולשטויות שלא צריך בבגאז'.

- הגולף, שיש לנו אחת כזו בבית אז אני יכול לומר לך שאחרי חצי שנה היא עדיין נפלאה כמו ביום כשקיבלנו אותה. אמינה, נוחה, יפה, מרווחת, כל הבפנוכו ברמה גבוהה במיוחד, מקום שפשוט כיף לשבת בו, ואפילו מהנה לנהיגה. פשוט מכונית מדהימה מכמעט כל בחינה. באה גם בגרסה ידנית (אם כי התיבה האוטומטית עם ששת ההילוכים כל כך טובה שאתה יכול לחשוב גם עליה).

- עוד אופציה היא הסקודה רומסטר שאני מעריך כי תוצע עם תיבה ידנית כמו שאר דגמי סקודה ואמורה להיות מרשימה למדי כמכונית משפחתית.

בוודאי יש עוד כמה בודדות אבל אני חושב שאלה המתמודדות הרציניות יותר.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל ממך שמות של המכוניות משפחתיות עם גיר ידני בארץ שלדעתך ברמה של טויוטה או אולי יותר.

לא חשבתי שטויוטה אוריס היא המכונית הכי טובה בעולם. - אף אחד בכלל עוד לא מכיר אותה, רק התרשמתי מהכתוב עליה באינטרנט ותחילת התגובות עליה מאז תחילת מכירתה באנגליה בפברואר השנה.

פשוט אני רוצה לקנות מכונית חדשה שלא מפסיקים את היצור שלה בעוד שנה או שנתיים - ובטוח שאני לא רוצה "סובארו", אני רוצה מכונית חדישה בטכנולוגיה שלה, אמינה וכיפית לנהיגה - ושמכוניות אירופיות כמו רנו ופיגו' יקנו השכנים שלי- יש לי אחד כזה שיש לו C5 בת שנתיים שכל הזמן מזמין חילוץ דרכים מהבית.

אתה תוצר ישראלי טיפוסי של שטיפת המוח העוברת על רוכשי הרכב הישראלים , בגיבוי אינטנסיבי של גורו המחירון הלאומי.

אתה רוצה מכונית אמינה וכפיית עם טכנולוגיה חדשה, פרדוקס קטן, כי אף אחד לא יודע לחזות את התנהגות הטכנולוגיה החדשה אלא לאחר ק"מ רבים על הכביש..

היפנים באופן מסורתי אינם מציידים את הרכבים בטכנולוגיה חדשה מסיבה זו בלבד..

יש לי בעיה לוגית עם האמירה שלך על ה C5 , מהכירות עם המודלים האחרונים, הרכבים לא סובלים מבעיות כלשהם, והם רכבים אשר עובדים קשה מאוד, מעל 50K ק"מ בשנה..

על האגדות על ה C5 התגלחנו כבר ב 2002 ומעט ב 2003, מאז הרכבים שופרו דרמטית, ובמידה וטופלו על פי הוראות יצרן לא נרשמו בעיות מיוחדות עם הרכבים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...