Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני רכישה של רובר 45 R 1.8

mush
שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיקה מעמיקה לקרוב משפחה.

אני יודע שאמינות יכולה להיות בעיתית.

חלפים(מקוריים וחליפים)וזמינותם?

האם יש מחלות שונות לדגם הנ"ל?

נקודות לחיוב...

נקודות לשלילה...

המלצות...

נ.ב

דגם 2002

בברכה

רוצה להצחיק את אלוהים...

ספר לו את התוכניות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מדובר על אותו מנוע כמו ב- 25, לכן אין לך מה לדאוג לגבי זמינות חלפים. עם זאת, קשה להשיג תחליפיים בישראל, ומקוריים עשויים להיות יקרים. כך למשל, סלילי הצתה עולים 1500 ש"ח כ"א ויש שניים כאלה. אני יבאתי לבד מחו"ל, ועלה לי עד הבית 1500 ש"ח לשניים (כולל מכס ושליח). מצד שני, דווקא בולמים זולים יותר כאן מאשר באנגליה. לך תבין.

אני מציע שתשוחח עם מנהל העבודה במוסך דרך השטח בת"א (מוסך מורשה רובר), ותשמע ממנו אם יש חוסר בחלפים וכו'.

נקודות לחיוב: רכב מקסים לדעתי. אם היו ממשיכים לייצר הייתי בטוח קונה אחד (הייתי בעלים של 25 עד לא מזמן). זריז (בזכות גיר רציף, ומנוע עם מומנט גבוה בסל"ד נמוך, אם כי פחות זריז מה- 25, בשל גודלו).

נקודות לשלילה: אם הולך הגיר זה 12K ש"ח. אם לא טופל אך ורק במוסך מורשה ובזמן - לא לקנות. עשויה להיות רגישות באטם ראש המנוע אם הרכב איבד מים או נעשה שימוש במי ברז, והנושא לא אובחן בזמן. אגב, שלי אף פעם לא התחממה או איבדה נוזלים, ובכלל גילתה אמינות משביעת רצון ביחס לשמועות שיצאו לה. בנוסף - לבדוק שהסאן רוף לא נוזל (שמעתי שהיו בעיות כאלה, שוב - לא אצלי).

לסיכום: הרבה רכב תמורת שקל, ואני מניח שאתם רוכשים את הרכב משמעותית מתחת למחירון. רובר הם לדעתי אחת הרכישות המוצלחות ביותר שיש היום בשוק, אבל אני משוחד כי הייתי בעלים של אחד כזה ;-)

נ.ב.

תיזהר מדיעות של אנשים שמכירים חברים של אחות של חבר שלהם, שהיתה להם רובר 216 פעם, והם שמעו שקרה להם כך וכך וכך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...