Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במערכת בקשר לגיין.

Orca
שימו לב! השרשור הזה בן 5648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שמתי לב לבעיה שיש לי במערכת בגיין מה זאת אומרת

פשוט שהגיין עד החצי בקושי מעלה את העוצמה של הרכיבים ורק בחצי מתחילים

להרגיש שהעוצמה עולה והרכיבים מתחילים לפעול כמו שצריך.

מה זה בעצם גורם שרכיבים של 55 RMS פשוט הגיין שלהם מוגבר מעל החצי בערך בשליש.

לפי דעתי זאת בעיה.

המגבר הוא T4004 הרדיו דיסק הוא panasonic 1505W עוצמת יציאה 2.5V

קומפ' JBL GTO507C סאב Infinity Kappa Perfect

והאם זה יעזור:

http://www.sonicelectronix.com/item_13857_Phoenix+Gold+TLD22.html

כי רדיו דיסק אני לא יכול להחליף

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שעברתי על כל ההתקנה אחד לאחד ולא מצאתי שום בעיה אם זה בחיווט או עם זה במגבר.

אני ישמח מאד עם תעזור לי...אני כבר משתגע עם המערכת הזאת במשך שנה וחצי וכל פעם צצה לה בעיה חדשה

לא ישבתי לשמוע בה כמו שצריך אף פעם. היית פעם אחת שכמעט מכרתי את הכל ואמרתי דיי נשבר לי כבר

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהמגבר הוא זה שצריך לחשוד בו.

אינפיניטי קאפא וקאפא פרפקט הם שני סאבים מאוד מוזרים - הם לא נשמעים טוב על כל מגבר שתשים אותם.

כבר ראיתי מקרה שהפרפקט ישב על מונובלוק של הייפוניקס שהוא ממש לא פראייר והסאב פשוט לא זז ואותו דבר קרה אצלי עם הקאפא של מגבר מדבקה אמנם אבל מגבר מדבקה חזק והוא פשוט לא ניגן טוב וזז רק על המקסימום גיין של המגבר.

החלפה פשוטה של המונו אצלי לJBL CS300.1 והקאפא פשוט מדהים.

אצל אותו חבר פורום שבו היה את המונו של הייפוניקס הוא החליף לאופוס הידוע של פייס - ה150.4 והוא החליף גם את המונו והסאב פשוט התחיל לתת הופעה.

תנסה מגבר חליפי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי

הקאפה פרפקט נשמע מצויין כאשר הוא מגיע לשליש

פשוט שם הגיין ממש רגיש כל מ"מ משפיע על העוצמה של הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי - זה עדיין נשמע כמו בעיית מגבר.

ניסית חליפי? אני הייתי מנסה מגבר חליפי...

אתה יודע מה? תעשה בדיקה יותר קלה - תיקח את הסאב שלך ותחליף אותו אם מישהו אחר - הוא עושה בעיה דומה ברכב אחר עם מגבר שמספק הספקים דומים? סאב בעייתי, לא עושה את אותה הבעיה? מגבר בעייתי - בטח ובטח שאם אותה התופעה תתרחש על המגבר שלך עם סאב שהוא לא שלך...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי - זה עדיין נשמע כמו בעיית מגבר.

ניסית חליפי? אני הייתי מנסה מגבר חליפי...

אתה יודע מה? תעשה בדיקה יותר קלה - תיקח את הסאב שלך ותחליף אותו אם מישהו אחר - הוא עושה בעיה דומה ברכב אחר עם מגבר שמספק הספקים דומים? סאב בעייתי, לא עושה את אותה הבעיה? מגבר בעייתי - בטח ובטח שאם אותה התופעה תתרחש על המגבר שלך עם סאב שהוא לא שלך...

זה לא הסאב בטוח בגלל שזה קורה גם בגיין של הקומפ'

לפי דעתי זה הרדיו דיסק אני כמעט בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לך כשאתה משנה את הווליום בHU או כשאתה משנה את הגיין במגבר?

ואם זה קורה לך בHU - זה קורה באותו הווליום תמיד או שבמידה ואתה מנמיך את הגיין במגבר אתה יכול להגביר את הווליום בHU יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לך כשאתה משנה את הווליום בHU או כשאתה משנה את הגיין במגבר?

ואם זה קורה לך בHU - זה קורה באותו הווליום תמיד או שבמידה ואתה מנמיך את הגיין במגבר אתה יכול להגביר את הווליום בHU יותר...

העוצמה ברדיו דיסק היא 38 מתוך 40 הכי גבוה אני לא יכול להגביר יותר רק במגבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...