Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יניקת אוויר בגולף 2002 גיר רגיל... משהו לא מסתדר לי

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 6805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדבר היחידי שאתה זקוק לו סמירו, זהו בחורה צעירה, כוסית, עם חוטיני שחור, מכנס נמוך, חושף חריץ וחוטיני, תאמין לי, בדוק לא תצטרך לשאוף לריאותיך יותר אבק רפידות ואזבסטונים, לא תמשיך לצבוע קליפרים בצורה מזעזעת , וערסמובילית, ובקש מאבא שיעסיק אותך קצת במוסך, אולי תלמד ממנו מה לא עושים ברכב,ולא מה עושים!

הרכב יוצר ותוכנן בגרמניה, ממלכת "היקים" הדיקנים שחשבו על הכל רק לא על הערסמוביל הישראלי המשועמם, שרק מחפש כל היום איך להרוס רכב חדש תקין שהגיע אליו ללא מאמץ וזיעה, בניגוד

לדעתו של האבא שהוא בעל מוסך!

שמר תעשה מצווה לשבת , ותנעל כבר בבקשה!!!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גישה מאוד "יפה" יש לציין, ואני לא מבין מה הקשר של צביעת קאליפרים לערסים, כל עוד עושים את זה יפה, אבל שיהיה.

ואני לא ישר מנסה דברים על האוטו - לכן אני שואל כאן לפני שאני מנסה. לפעמים טועים ולומדים. אין מה לעשות

וזאת חוצפה לדעתי סתם לבקש לנעול תרדים. אם השרשור נראה לך ילדותי או ערסי או מפגר מידי, פשוט עזוב אותו

קח את זה באיזי - כבר הבנתי שלא צריך להתעסק עם היניקה וכל זה אז סבבה יורדים מזה.

ויש חברה והכל אבל מה לעשות, את הזמן הפנוי אני אוהב להקדיש לאוטו.

חפיף, עזוב

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם צביקה הפעם.

תפסיקו לחפש מה לשפר שהיצרן "פישל" ברכב הסטנדרטי שלכם , אם היה אפשר לעשות את זה טוב יותר על ידי ניתוק צינור , תאמינו ליקים שהם היו עושים את זה.

לא המצאתם את הגלגל :)

סמירו , תעיף שוב מבט על העצה של צביקה - מומלץ בחום.

ואם החיבור הוא אכן נשם כלשהו , עזוב אותו בשקט , הוא נועד לשם כדי למנוע זיהום בעיקר.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...