Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן לחץ שמן תקול הונדה סיוויק קומפורט אוטומטית 2010

yosir2d2

פוסטים מומלצים

שלום.

נדלקה לי נורית אזהרה בלוח מכוונים. מצרף תמונה של הנורית(הרכב על הליפט לבדיקה). חובר מחשב והתברר שישנה בעיה לכאורה בחיישן לחץ שמן. המכונאי בדק שמן. היה תקין. לא הייתה בוצה. מה שכן הוא אמר לי שהחיישן התפרץ?! והוא רואה דליפות שמן. הוא הוסיף שמן,  והרכב הועלה על הליפט. הנעתי את המנוע שהרכב על הליפט ואחריי שהוא ניקה את אזור החיישן החזיר את הכל למקומו, וביקש להעלות את הטורים כדי לראות מהיכן הדליפות. החיישן לכאורה לטענתו היה תקין. בשלב הזה הוא לא ראה שום דליפות (התפרצויות). הוא כיבה את נורית ההתראה באמצעות המחשב,וביקש ממני לנסוע עם הרכב לכמה ימים ואו לחזור מיד באם הנורית תדלק שוב. הוא רוצה לבדוק באם יוכל לראות מהיכן הדליפות  (התפרצויות שמן) כדי לדעת מהיכן זה מגיע. הוא לא חושב בשלב הזה שישנה בעיה במשאבת שמן. ראוי לציין שמהרגע שהנורית נדלקה במקור נסעתי עם הרכב משהו כמו 300 מטר ישירות למוסך.

לאור כל זאת מה יכולה להיות הבעיה? ומה עלי לעשות ואו לבקש שאחזור לבדיקה בתחילת שבוע הבא. בינתיים נסעתי כ 10 קמ. הנורית לא נדלקה.

שמן מנוע סינטטי מלא הוחלף לפני 3-4 חודשים לפני כ 10,000קמ.

צירפתי גם  צילום של פתח מילוי השמן. השמן נראה על פניו שקוף ותקין. אני גם לא רואה דליפת שמן לאחר שנסעתי והחנתי. בדקתי לאחר כ 10דק. בשלב כלשהוא כשהנורית נדלקה ראיתי פעם יותר לא נורית של שמן דלוקה?! 

מתנצל על הפירוט הרב. חשוב לי להבין מה קרה באם בכלל אפשרי, ומה האפשרויות. אם לא ימצאו את הדליפות איך ומדוע החיישן התריע והנורית בלוח נדלקה.

תודה רבה.

IMG_20240327_130637.jpg

IMG_20240327_151743.jpg

עריכה אחרונה על ידי yosir2d2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...