Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10, גלגל תפוס לנאבה שלא הצלחתי לפרק

Supertigre

פוסטים מומלצים

הפתרון הוא לבקש במוסך (או לבד) לנקות עם מברשת ברזל את הצלחת טוב טוב ולשים קצת גריז נחושת. בפעם הראשונה שפירקתי גלגל ב DS זה היה סיוט, מאז הגירוז הגלגל נכנס ויוצא חלק לגמרי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדיר או לא נדיר - כמה שנים יש לך רשיון וכמה פעמים החלפת גלגל?

אצלי ב 40 שנה אולי פעמיים. זוכר רק פעם אחת אבל הכפלתי בגלל סיכון לשכחה.

כן היו לי עשרות ברגים, אבל יש לי אוזן רגישה ועין די חדה ותפסתי את המקרים , כך שהגעתי להחלפה/תיקון בזמן.

הייתה פעם אחת נוספת שרכב ללא ספייר העביר אותי חוויה קשה. 

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, מיץ פטל כתב:

כמה שנים יש לך רשיון וכמה פעמים החלפת גלגל?

מ-1979... ואני מעריך שכמה עשרות פעמים.

בתקופה מסויימת עם הוואנדורה היה לי פנצ'ר אחת לשבוע אם לא יותר

עד שעליתי על זה ששכנים שיפצו משהו במרפסת והעיפו מלא ברגים לכביש הגישה...

אבל מספיק פעם אחת להיתקע עם שטות של פנצ'ר שמשהו מפריע לתקן אותו והלך יום עבודה וכדו'.

עם הסובארו הנוכחית היה לי פנצ'ר אחד שבו הגלגל לא יצא כי 2 גוז'ונים נחרשו ונתקעו והרכב הושבת.

למזלי היתה לי אלטרנטיבה זמינה.

במוסך החליפו את הגוז'ונים הסוררים, ועברנו על כל הגלגלים לוודא שניתן לפתוח אותם ידנית ללא בעייה.

פנצ'ר פלאט אחד או שניים ב-40 שנה?! אשריך ומזלך.

עם הניסיון שלי, (מי שנכווה מתפוח אדמה) - אני עושה פווו גם על אבטיח...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, מיץ פטל כתב:

נדיר או לא נדיר - כמה שנים יש לך רשיון וכמה פעמים החלפת גלגל?

אצלי ב 40 שנה אולי פעמיים. זוכר רק פעם אחת אבל הכפלתי בגלל סיכון לשכחה.

כן היו לי עשרות ברגים, אבל יש לי אוזן רגישה ועין די חדה ותפסתי את המקרים , כך שהגעתי להחלפה/תיקון בזמן.

הייתה פעם אחת נוספת שרכב ללא ספייר העביר אותי חוויה קשה. 

עניין של מזל. בתור נער עזרתי לאמא שלי עשרות פעמים להחליף גלגל אחרי שחזרה עם בורג כזה או אחר, כנראה כי הדרך חזרה מהעבודה עברה באיזור תעשייה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, BoazB11 כתב:

פנצ'ר פלאט אחד או שניים ב-40 שנה?! אשריך ומזלך.

עם הניסיון שלי, (מי שנכווה מתפוח אדמה) - אני עושה פווו גם על אבטיח...

אהבתי.

בכל אופן יש לי ערכת ניפוח, תולעים, וברגי אטימה...

כמו שציינתי טיפלתי בעשרות מקרים של ברגים. אף פעם לא הגיע למצב של נסיעה על צמיג שטוח. יש לי רגישות לתקתוקים שנשמעים בנסיעה איטית. זה תמרור אזהרה. בנוסף, שוטף את הרכב כמעט כל שבוע ואז העיניים תופסות מסתננים לא רצויים. אני בטוח שחסכתי לא מעט מקרים של צורך בהחלפה לא נעימה.

השתמשתי לאחרונה בבורג אטימה, ניפוח ונסיעה לפנצ'ריה - שם שאלו אותי אם ידידים חילצו אותי. התלהבו מהסט שהצגתי להם.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם מה שכתבת, אפשר לומר שהיה לך מזל, זיהוי של תקתוק זה נחמד אבל לא מעט פנצרים שמדווחים לידידים זה בגלל בורות וחריצים בחורף שנפערו בכביש, מעבר על חריץ כזה או אחר בכביש יכול לפוצץ צמיג/ לעקם גאנט, נסיעה על בורג מספיק גדול לא תאפשר לך התקדמות גם לנסיעה של 5 דק, אני יכול לומר לך על עצמי שב-5 שנים האחרונות היו לי 4 פנצרים, 3 מתוכם היו בטווח זמן של שבועיים ב-2 מהם נאלצתי לעבור לספייר.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, daniel204 כתב:

אני לא מסכים עם מה שכתבת, אפשר לומר שהיה לך מזל, זיהוי של תקתוק זה נחמד אבל לא מעט פנצרים שמדווחים לידידים זה בגלל בורות וחריצים בחורף שנפערו בכביש, מעבר על חריץ כזה או אחר בכביש יכול לפוצץ צמיג/ לעקם גאנט, נסיעה על בורג מספיק גדול לא תאפשר לך התקדמות גם לנסיעה של 5 דק, אני יכול לומר לך על עצמי שב-5 שנים האחרונות היו לי 4 פנצרים, 3 מתוכם היו בטווח זמן של שבועיים ב-2 מהם נאלצתי לעבור לספייר.

מה עניין אי ההסכמה? אלו העובדות. ברור שהרבה מזל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...