Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי בור בכביש במדינה חשוכה

פוסטים מומלצים

טוב אז לצערי אני כותב את ההודעה הזאת כשאני נסער ועצבני כי את האמת שפשוט נמאס לי לשלם מיסים ולהיתקל בכל כך הרבה מפגעים בכביש , לכאורה אני נשמע ממורמר אבל לא יודע זה מרגיש לי לא תקין כל הסיפור הזה שנותנים לפועלים ערבים לעשות חרא של עבודה בכבישים ומצד שני לשלם ארנונה זה מובן מאליו כמו לנשום  

טוב אז כמו שמרגול אומרת פה לא אירופה פה זה ישראל והסיפור שלי הוא כזה נסעתי בכביש עירוני במהירות של 30 קמ"שאני נוסע על פי החוק  ותמיד מופתע מהשמפנזיה הישראלית שמצפצפת או עושה אור גבוהה אבל זה כבר לעניין אחר ... אניאשמח לדעת כיצד הדברים מתנהלים ? אני מניח שלצלם את המפגע בכביש זה דבר בסיסי , העניין הוא שהבנתי שחובת ההוכחה היא עלי על התובע במידה ואנסה לצאת למלחמה ברשות המקומית בגלל הבור בקשר לסיפור עצמו נסעתי עם הספייס סטאר בכביש עירוני נכנסתי בבור בתגובה הרכב עף 4 גלגלים באוויר , נורת ה ABS דלקה למשך 30 שניות (פלוס מינוס) נכבה והרכב נוסע כרגיל אבל מה שכן הבחנתי שצד שמאל קדימה של הרכב הצד שבו נכנסתי לבור נראה על פניו יותר שקוע - כלומר כאילו הבולם זעזועים נמוך וצד שמאל כרגיל , שוב הרכב נוסע כרגיל אבל נראה כאילו הרכב מדגמן בתערוכת אוטומוטור ג'יפ של לנדרובר שעומד על סלע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ereznaa כתב:

מרגיש לי לא תקין כל הסיפור הזה שנותנים לפועלים ערבים לעשות חרא של עבודה

לא קשור למוצאו של הפועל או לאיכות העבודה שלו.  זה בגלל שכולם מנסים לחסוך בתקציב :

לרשות המקומית אין כספים מיותרים להשקיע. משרדי הממשלה משתתפים בעלות הסלילה, אך עדיין בחסכנות מרובה.

השפעה על הקבלן - משלמים את המינימום הנדרש לסלילת כביש.

תוצאה : שכבה יחסית דקה של אספלט באיכות מינימלית (כי זה מה שדרשו וזה מה ששילמו).

לפני 5 שעות, ereznaa כתב:

נכנסתי בבור 

להזכירך, אנחנו בתקופת חורף. גשמים וכו'.

אז זה גורם לנזק לאספלט (בנוסף להשפעות שינויי מזג אויר שלא מטיבים עימו).

ממליץ לפנות לרשות המקומית, לבדוק מה עמדתה לגבי הנושא.

אם זה בור "חדש", יש סיכוי מסויים שיפילו את האחריות עליך (לא היינו מודעים לבור/ לא הספקנו לטפל מאחר וזה חדש + היית צריך לנהוג עם יותר מודעות לאפשרות קיום בורות אחרי גשם). סיכוי טוב שיקבלו גיבוי לכך מבתי משפט.

אם זה בור "ישן", יש סיכוי יותר טוב לקבל מהם פיצוי.

אבל הכי נכון זה לבדוק מה עמדתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף לפות"ש, למה מקובל ללכת לתבוע עירייה במקרה של נזק גוף כתוצאה ממדרכה שבורה, וא"א אפשר לתבוע על נזק לרכבים מכבישים הרוסים? (עיריית ירושלים, שומעת???)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...