Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום מומלץ להזמנת חלקי חילוף VAG מחו"ל?

Boltik
שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• ספונסר פורום

לחלקי חילוף לתחזוקה שוטפת -  https://www.autodoc.co.uk/

מחסן ענק עם מבחר גדול של יצרנים - מ- OEM ועד זולים שעדיף להימנע מהם.

נדמה לי שגובים סכום אחיד של 70 יורו למשלוח ארצה עד 20 ק"ג, אז עדיף לצרף כמה שיותר לאותו משלוח.

• אהבתי 1

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://cars245.com/en/

הם עובדים מלטביה, איטיים להחריד ולא באמת מעדכנים את מצב המשלוח אבל כן שולחים את המוצרים כמו שצריך. לא חסר תלונות עליהם אז תקח את זה בחשבון.

אני עשיתי הזמנה קטנה (בית מנורה DRL) וזה הגיע ארוז יפה...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף להמלצה על cars245 מניסיון אישי, הזמנתי כריות מיסבי בולם ופילטרים לאיביזה שלי הכל הגיע תוך שבוע בדואר ישראל. חלפים יותר יקרים/כבדים הם שולחים עם ems או חברת שילוח (ואז לרוב זה כבר לא משתלם).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה יצא לי להתנסות בהזמנות מאמזון- מלאי די גדול של מוצרים ומשלוח ממש ממש מהיר. שים לב שחלק מהמוצרים מסומנים כמשלוח חינם מעל 50$.

(ואם זה לא גבוה מ75$ זה בכלל אחלה דיל-אין מיסים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לרשימה את spareto האסטונים. מאוד זריזים ושירות לקוחות מעולה. חסרון - משלוחה לישראל בבלדרות (=יקר בריבוע).

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.7.2022 בשעה 10:45, הלוחש למכוניות כתב:

לחלקי חילוף לתחזוקה שוטפת -  https://www.autodoc.co.uk/

מחסן ענק עם מבחר גדול של יצרנים - מ- OEM ועד זולים שעדיף להימנע מהם.

נדמה לי שגובים סכום אחיד של 70 יורו למשלוח ארצה עד 20 ק"ג, אז עדיף לצרף כמה שיותר לאותו משלוח.

autodoc זה אתר גרמני, במקור הURL שלהם הוא www.pkwteile.de. הם הפסיקו לחלוטין לשלוח לארץ לפני מספר שנים ובכל מקרה מחירי השילוח שלהם לא היו טובים.

אני מאוד אוהב לקנות מהם חלקי OEM טובים, יש מבחר גדול אבל אני שולח לכתובת בגרמניה.

חלקים מקוריים של VAG או יצרני רכב אחרים לא תמצא שם.

בcars245 ניתן להזמין גם חלקי OEM וגם חלקים מקוריים, אבל התהליך נורא איטי. כשבועיים שלושה עד שהמשלוח יוצא מהם בכלל.

אם התמזל מזלך והחלק שאתה צריך זמין באמזון אירופה (הגרמני או האנגלי) זה ממש כדאי כי מורידים את המע"מ המקומי, ויש מחירים מצויינים על שילוח מהיר שמגיע בדרך כלל תוך 3 ימים.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אתר שיצא לי להשתמש בו במקרים קשים במיוחד, לאיתור חלקים שלא מצאתי בשום מקום אחר:

https://www.carparts-pros.com/

חיפוש על פי מק"ט, יש גם חלקים מקוריים וגם OEM.

כמו רוב האתרים האירופאים, משלוחה יקר מאוד. שימושי להזמנות גדולות או למי שנוסע תדיר לאירופה ויש מישהו שיכול לקבל עבורו משלוחים.

• אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם cars245

מזמין מספר פריטים לטיפול (פילטר אויר סולר שמן מזגן )הכל במלאי או עד 10 ימים

מחכה שבועיים וחצי עדיין בסטטוס "בתהליך"

יוצר איתם קשר מסתבר שאחד הפריטים לא במלאי למרות שמפורסם שבמלאי

בקשתי לבטל ביטלו תוך מספר ימים והחזירו כסף

מחיר המשלוח היה עד 12 דולר זול להחשיד

ניסתי שוב להכניס הזמנה

בפריטים מסוימים שמוסיפים להזמנה (פילטר אויר מזגן) מחיר המשלוח נעלם ומופיעה הודעה ש"קודם לבצע הזמנה ואח"כ יאמרו מה מחיר המשלוח"

ויתרתי

נקנה כבר בארץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה ניסיון לא מוצלח עם cars245. בסוף הזמנתי את אותו חלק ממקום אחר, החלק שהזמנתי מהם הגיע לאחר 4 חודשים ונזרק לפח ב- EMS. אני לא זכתי מהם לכל תשובה במייל. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, nit_zan כתב:

מחיר המשלוח היה עד 12 דולר זול להחשיד

זול כי מדובר על דואר רשום רגיל. מפרגן להם ולכל עסק שנותן את האופציה הזו. במקומך הייתי מבטל רק את הרכישה של אותו פריט. קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mcaspi כתב:

זול כי מדובר על דואר רשום רגיל. מפרגן להם ולכל עסק שנותן את האופציה הזו. במקומך הייתי מבטל רק את הרכישה של אותו פריט. קורה.

הם לא יצרו קשר שבועיים וחצי ההזמנה היתה "בתהליך"

פריט שרשום במלאי פתאום אמרו שאין צפי

ביטלו את ההזמנה כולה חד צדדי

כיוון שהזמנתי הרבה פריטים וחיוב המשלוח היה נמוך כנראה לא התאים להם אז כנראה בגלל זה התחילו עם הסיפורים של "לא במלאי"

שלושה ימים של מיילים עם אנשים שונים קיבלתי כזה כאב ראש שלא שווה כל ההתעסקות איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם פשוט עמוסים בטירוף.
מצד שני, בשבילנו, לא מצאתי להם תחליף במחירים פרט לאי-ביי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cars245 - פירטו מספיק מעליי. אישית, הפסקתי להזמין מהם.

oemvwshop.com - יכולים לספק בערך כל חלק, אם זה חלק מיוחד אז יש להם זמן של ערך שבועיים עד שהם משיגים, אבל הם באמת יודעים להשיג הכל.

וזה היתרון הגדול שלהם. לוקח להם קצת זמן לעדכן ולשלוח - אבל שווה את המבחר כשאתה לא מוצא בשום מקום אחר.

bm-parts.nl - פירוקייה מהולנד שמתמחה רק ב-VAG. יש להם אתר מדהים שנותן פירוט מטורף על כל חלק כולל מק"טים מדויקים, והם שולחים לישראל במחיר סביר.

איביי - חפש פשוט את המק"ט. יש אין ספור מוכרים מליטה/לטביה עם מבחר מדהים ששולחים מאוד מהר. שווה למצוא אחד טוב שתאה אוהב ולבקש ממנו כבר הכל.

אלו האתרים שאני עובד איתם, בתור retrofitter עסקי לשעבר ו-retrofitter חובב כיום.

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן מהשבוע שממחיש למה קניית חלקים יכולה להיות מורכבת.

ביום שישי החלפתי מקשרים למוט מייצב אחורי בגולף.

מפרק את הגלגלים, אחד הברגים הוכנס בכוח עקום ולא יוצא. בעזרת ידית כוח הוא נשבר, אפשר לפרק את הגלגל ולהשלים את העבודה.

אבל עכשיו צריך נאבה חדשה - לא בריא לנסוע לאורך זמן עם 4 ברגים.

מצאתי בקלות נאבה של SKF באמזון הגרמני, הזמנתי בDHL עד סוף השבוע יהיה אצלי.

אבל אין להם בורג גלגל חדש. או אחד מקורי שלא נשלח לארץ, או אריזה של 20 לא מקוריים שיהיה כבד לשלוח.

בדקתי את הוראות החלפת הנאבה, צריך גם לפרק קליפר שמחוזק עם 2 ברגים TTY וצלחת בלם. יש לי מנהג תמיד כשאני מפרק צלחת בלם להחליף את הבורג הקטן.

בקיצור, צריך 4 ברגים מVW - בורג גלגל, 2 ברגים לקליפר, ובורג לצלחת. כמו בהרבה מקרים שחלק עיקרי אפשר לקנות אפטרמרקט יחסית בקלות אבל צריך קצת חלקים מקוריים מסביב.

ניסיתי במספר אתרים, או שזמן האספקה ארוך או שמחיר המשלוח לא משתלם. ובדיוק יצאה אלי חבילה ביום שישי עם חלקים אחרים, שהייתי יכול להוסיף את הברגים האלה תמורת $8. אבל מאוחר מידי.

בקיצור, אתמול הלכתי למוסך VW מרכזי.

מחסן חלפים. 2 המחסנאים עסוקים מאוד בלהוציא חלקים למכונאים ולהקליד הזמנות. היו מאוד נחמדים אבל התנצלו שהם עסוקים מאוד וייקח זמן.

בסוף, רשמתי את המק"טים של הברגים שאני צריך על הדף עם מספר הטלפון שלי, המחסנאי בדק שיש בארץ (לא יאומן!) ואמר שאין לו זמן לפתוח עבורי את ההזמנה, הוא יזמין את החלקים בשוטף ואם לא אגיע עד מחר הוא יחזיר אותם. לקח כמעט שעה הסיפור הזה. אחרי 3 שעות התקשר אלי: הברגים הגיעו, באתי שוב, לקחתי ממנו חשבון, שילמתי בקופה של המוסך, חזרתי לקחת את הברגים. סה"כ 2 ביקורים במוסך.

תזכורת יפה למה אני לא קונה חלקים בצורה כזאת באופן שוטף. גם סופר עושים היום באונליין ומביאים לך הביתה, אז לבזבז שעתיים ו2 נסיעות בשביל 4 ברגים?

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...