Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המצב עד כדי כך קשה ברכישת רכב חדש - או עד כמה הלקוח חשוב בוולוו?

llaavvii
שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 54 דקות, yd b-4 כתב:

היגיון מעניין

אז אם זה יתעכב בחצי שנה לפי דבריך הוא בכלל יוצא "מרווח"

הבנאדם קנה רכב כדי להנות ממנו, ולא כדי לחסוך עלות פחת.

לא מדובר על חצי שנה אלא על פרק זמן קצר מאוד במונחי רכב.

ולידע כללי, היום אתה לא יכול לפתוח בכלל הזמנה לוולבו כי אין להם אפילו צפי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, zvit כתב:

לא מדובר על חצי שנה, מדובר על שבועים שלושה של דחיה מעבר למועד המקורי. חצי שנה - גם היבואן היה מחזיר את הכסף ונותן פיצוי מעצמו. אמנם חברת ההשכרה היא בבעלות היבואן, אבל השכרת רכב לחצי שנה - גם לבעלים של החברה זה הרבה כסף.

תתפלא אבל רוב היבואנים דווקא עובדים עם חברות השכרה חיצוניות למרות שיש להם  חברות טרייד ומבחר רכבי יד 2 במגרשים, הם לא משתמשים ברכבים האלה כחלופיים והם מעדיפים להוציא אותם מחברות חיצוניות (כנראה יותר משתלם מאשר להשבית לתקופה רכב שיכול להמכר בזמן הזה), זאת אומרת שרכב חלופי באמת עולה להם כסף ממשי שהם מוציאים (למרות שבעלות מופחתת מלקוח פרטי רגיל עקב נפח העבודה שהם מספקים לחברת ההשכרה) 

בכל מקרה אני בעמדה שכן מגיע ללקוח פיצוי במקרה הנ"ל, אחריות מורחבת על החלק הנ"ל וטיפול ראשון חינם יסגור את הסיפור בצורה ראויה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Doron_Z כתב:

תתפלא אבל רוב היבואנים דווקא עובדים עם חברות השכרה חיצוניות למרות שיש להם  חברות טרייד ומבחר רכבי יד 2 במגרשים, הם לא משתמשים ברכבים האלה כחלופיים והם מעדיפים להוציא אותם מחברות חיצוניות (כנראה יותר משתלם מאשר להשבית לתקופה רכב שיכול להמכר בזמן הזה), זאת אומרת שרכב חלופי באמת עולה להם כסף ממשי שהם מוציאים (למרות שבעלות מופחתת מלקוח פרטי רגיל עקב נפח העבודה שהם מספקים לחברת ההשכרה) 

אני דיברתי על היבואן הספציפי שהוא גם הבעלים של חברת ההשכרה הרץ.

הם לא יכולים לתת ללקוח רכב יד 2 מהטרייד כי כלי הרכב הם על תו סוחר (וגם יצטרכו לבטח אותם בנפרד)

לגבי הפיצוי - אנחנו עוד לא שם. כשימסר הרכב ותגמר העיסקה ידברו  גם על פיצוי - אני בטוח.

• רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת לי, לא ידעתי שהוא הבעלים של הרץ. מכיר פשוט מרוב היבואנים הגדולים שהם מוציאים רכבים מכל מני חברות השכרה אז שיערתי שגם מאיר לא שונים מהבחינה הזו אבל מסתבר שכן.

בהמשך לנושא אני חושב שמותר ללקוח להעלות את נושא הפיצוי גם במהלך הפדיחה שנעשית ולא רק בסופה מבלי שיצעקו עליו ויאיימו עליו שהוא לא מקבל כלום כל עוד זה תלוי בו, אבל אולי הציפיות שלי גבוהות מדי מנותן שירות בישראל (ועוד של מותג פרימיום...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פעם ראשונה לדעתי שאני נתקל בפוסט על מאיר יבואן וולוו והונדה. 

אני מכיר רק סיפורים טובים עליהם וגם אני לא מזמן קניתי מהטרייד שלהם רכב וקיבלתי שירות vip , עדיין לא קיבלתי את הרכב אבל לפי מה שהסוכן מכירות אמר עברו על הרכב עם מקרוסקופ וכל מה שהיה דרוש החליפו . גם דברים שיכלו להחזיק שנה או יותר שאלה דברים שבין לקוחות פרטיים לא נוגעים והרכב נמכר as is , גם אותם החליפו והכל מן הסתם מקורי. 

אני גם מכיר סיפורים על אנשים שהם יד2 על רכבים של היבואן וגם כשהרכב מחוץ לאחריות ולמרות שהלקוח בכלל הוא לא זה שהוציא את הרכב מהסוכנות , גם אז בתקלות גדולות היבואן סופג חלק גדול מהנזק. לא דומה בכלל לסיפורים על צמפיון ולובינסקי מהשנים האחרונות .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, SlowRide כתב:

הנה, המנהל אמר לו שהוא לא יקבל כלום ושהוא אישית ידאג לזה, זה לא יחס אישי?

בדרך כלל אני לא מגיב בשרשורי תלונות על יבואנים אבל המשפט הספציפי הזה עצבן אותי.

לדעתי, לקוח שנאמר לו דבר כזה ובוחר להשאיר את כספו אצל אותו מנהל, אין לו על מי להלין אלא על עצמו. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראייר? אולי, אבל הוא יקבל רכב בטווח זמן סביר.
לא הבנתם? הוא מכר את הרכב שלו. זו הטעות היחידה שהוא עשה.
שוק של מוכרים. שוק חם. היה לו רכב מבוקש. היה צריך להישאר איתו.

עכשיו כשהוא בלי רכב מה יעזור לו לבטל את העיסקה? שהוא ירגיש שהוא דפק אותם? בשוק של היום? לא דפק ולא נעליים, מחר יקנו את הרכבים שהוא ויתר עליהם, והוא ישאר בלי רכב ואז מה?
הוא אולי "פראייר", אבל הוא חכם ויקבל את הרכבים שלו בקרוב אני מקווה, ואני מקווה שהוא יהנה מהם.

הייתי מצפה מאותו "מנהל" שירים טלפון והתנצל. התנצלות פשוטה וכנה זה הכל. את זה מגיע ללקוח בלי שום ויכוח.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, farkash7 כתב:

פראייר? אולי, אבל הוא יקבל רכב בטווח זמן סביר.
לא הבנתם? הוא מכר את הרכב שלו. זו הטעות היחידה שהוא עשה.
שוק של מוכרים. שוק חם. היה לו רכב מבוקש. היה צריך להישאר איתו.

עכשיו כשהוא בלי רכב מה יעזור לו לבטל את העיסקה? שהוא ירגיש שהוא דפק אותם? בשוק של היום? לא דפק ולא נעליים, מחר יקנו את הרכבים שהוא ויתר עליהם, והוא ישאר בלי רכב ואז מה?
הוא אולי "פראייר", אבל הוא חכם ויקבל את הרכבים שלו בקרוב אני מקווה, ואני מקווה שהוא יהנה מהם.

הייתי מצפה מאותו "מנהל" שירים טלפון והתנצל. התנצלות פשוטה וכנה זה הכל. את זה מגיע ללקוח בלי שום ויכוח.

"חכם" לא הייתי קורא. למכור את הרכב שלך לפני שיש לך משהו אחר ביד?

היותו "חכם" דפק אותו רצח והשאיר אותו עם ה*** ביד. הוא היה צריך לבטל את העסקה לאחר הדחייה השנייה, אבל עכשיו זה סתם יהיה מפגר והוא רק יכול לקוות שהרכב יגיע מתישהו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שזקוקים לכסף שיקבלו תמורת הרכב הישן כדי לשלם תמורת החדש. בהחלט סיבה למכור אותו לפני קבלת הרכב החדש. 

דומני שהדרישה הסבירה האחת שפות"ש יכול להציג היא הארכת האחריות על הרכיב התקול שמוחלף, ואולי על רכיבים התלויים בו. מעבר לכך זה כבר עניין של רצון טוב של היבואן.

לפני 6 שנים הייתי צריך להמתין חודש לרכב חדש בגלל ריקול שבלעדיו לא היה יכול לעבור רישוי. פיצוי? לא הציעו לי אפילו כוס קפה בסוכנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2022 בשעה 16:14, zvit כתב:

הם לא יכולים לתת ללקוח רכב יד 2 מהטרייד כי כלי הרכב הם על תו סוחר (וגם יצטרכו לבטח אותם בנפרד)

לגבי הפיצוי - אנחנו עוד לא שם. כשימסר הרכב ותגמר העיסקה ידברו  גם על פיצוי - אני בטוח.

אכן בשיחה עם נציג מאיר (לאחר פרסום הפוסט כאן (-:  ) הובהר שאין אפשרות לתת רכב מהטרייד מכיוון שהם על תו סוחר.

לפני 13 שעות, Fraysa כתב:

^ מדויק.

פות"ש - אם חבר שלך (שאני מניח שזה אתה) עדיין מחכה לרכב ולא החזיר את כספו - הוא פראייר, אין מילה אחרת. 

את הרכב שלו (XC60) הוא יקח, לגבי הוולוו השניה (XC40 חשמלית) הוא מתלבט - שבוע הבא הוא מקבל מכלמובייל את המרצדס ל24 שעות לבחינה,
הוא גם בוחן את האופציה של ג'נסיס GV60 (מחכים לתאריכי הגעה).

לגבי השאלה למה הוא מכר את הרכב שלו - זה בגלל הטלפון מהנציג במנו שהמסרה ממש עוד כמה ימים, והוא קבל לא מעט מעל המחירון כך שטרייד לא היה שווה לו כ"כ.

אחרי המסירה נעדכן שוב מה נסגר.

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, sperial כתב:

יש אנשים שזקוקים לכסף שיקבלו תמורת הרכב הישן כדי לשלם תמורת החדש.

גם אם הוא צריך את הכסף יש לזה פתרונות, למשל הלוואה.
יש לקוחות שהבנק לא לוקח מהם כסף על פתיחת הלוואה וכמה עשרות שקלים על פירעון מוקדם.
בשוק של היום עדיף להחזיק לחמניה חמה כמו קודיאק עד הרגע האחרון מאשר להיות תלוי בחסדיו של יבואן רכב. מהדיבורים השונים נשמע שלמכור קודיאק יותר קל מלמכור מסטיק בזוקה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.3.2022 בשעה 16:14, zvit כתב:

בשביל הפדנטיות, הם הבעלים של ׳קשר רנט א קאר׳, שהיא זכיינית הרץ בישראל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...