Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב חדש פשוט ואמין לאחר 12 שנים עם SX4

Ohadxx
שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה יש לי רכב מסוג סוזוקי sx4 הרגיל 4 דלתות תוצרת יפן משנת 2010 חדש, עד היום חוץ מטיפולים ובלאי טבעי היו 0 תקלות כמו שאומרים, יש סיכוי למצוא בימנו רכב פשוט כמוהו שהאמינות שלו יוצאת דופן? רק אגיד שהדבר שהכי חשוב לי ברכב זה שיהיה אמין וכל השאר אני כבר אסתדר, תודה מראש אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפשטות חשובה לך. יתכן שתרצה לבדוק מיצובישי ASX או מאזדה 3. היחידות שנותרו נטולות טורבו  בקבוצת המשפחתיות / ג'יפונים קומפקטיים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על מאזדה 3. 

אם אתה מתכנן לקנות רכב שוב לעשור ושכח זה הרכב הנכון...(אני קצת משוחד כי מת על מאזדה) 

אבל חוץ מדברים קטנים שום דבר רציני. 

מידי כמה שנים המראה יכולה להרעיש בפתיחה וסגירה,פנסים היו צריכים פוליש וכו. 

דברים לא קריטים בכלל. 

בחיים לא היה בעיה במנוע גיר או רכיב מורכב. 

וגם רכב טוב בלי קשר,איכות חומרים גבוהה ונסיעה מאוד יציבה ושקטה. 

לא הכי חזק,לא הכי חסכוני אבל השקט ממוסכים שווה את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Jeka88 כתב:

מאזדה הולכים על פשטות מבחינת מנוע וגיר כבר שנים, בלי טורבו ולא תיבות רציפות\דו מצמדיות.

זה שאין לרכב טורבו לא אומר שהוא פשוט, מאזדה הולכים במסלול של הגדלת יחס הדחיסה מה שדורש פתרונות טכנולוגיים מורכבים יותר מהרבה רכבים עם מנוע פשוט שהוצמד לו מגדש טורבו.
אם זאת בנושא האמינות הם מצליחים לספק את הסחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום מכירת מכוניות מישהו מוכר מזדה 3 , כלום קילומטר מבחור מבוגר. 

דורש מעל המחירון אבל בהסתכלות לטווח של 10 - 12 שנה קדימה אם הייתי צריך עכשיו רכב הייתי הולך על זה. 

עריכה אחרונה על ידי nepet

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכיוון הוא משפחתית חדשה אני הייתי בודק את טויוטה קורולה.

יחידת ההנעה ההיברידית של טויוטה וותיקה מאוד וידועה כאמינה, אפשר גם להרחיב אחריות מדי שנה ולהיות בראש שקט מבחינת המנוע החשמלי והסוללות.

כבונוס היא גם מאוד סחירה ומבוקשת כמשומשת וצפויה לשמור היטב על ערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפנק הוא לא.

גם מבחינת אבזור ואבזור בטיחות נופל מהמתחרות בקטגוריה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מבחינת אמינות קיה הצטרפו לאופנת מנועי הטורבו הקטנים עם הזרקה ישירה וגירים רובוטיים דו מצמדיים. 
גם אצלהן מתחילות להופיע תלונות על אמינות הרכיבים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, ישראל4545 כתב:

מציע לך לבדוק גם על הקיה סטוניק. הרכבים של קיה מאוד אמינים. בלי קשר הוא מאוד מפנק ומרווח ואחלה מימדים.

לגבי קאיה, כל עוד לא מדובר בגירים הדו מצמדיים שלהם אז הם בהחלט אמינים, במידה ומדובר בגיר דו מצמדי אז יש לו נטייה להתחמם בפקקים, אני עדיין באותה דעה שגיר אפלנטרי רגיל כמו במאזדה יהיה אמין יותר לטווח הארוך.

נכון מאזדה עובדים עם יחס דחיסה גבוה אבל עובדה שהדבר הזה עובד טוב והם ממשיכים עם אותו מנוע וגיר כבר 8 שנים(בשנת 2013 במנוע ה2 ליטר היה יחס דחיסה של 1:13 ואח"כ כששיפרו אותו ל165 כ"ס יחס הדחיסה עבר להיות 1:14).

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...