Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת מים ב-205

חיים ש.
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שראיתי שיש כאן הרבה קאליברים החלטתי לשאול לפני שאשאר בלי מכנסיים מהמוסך..

יש לי פיז'ו 205 1.4 שנת 1992

שעוד שנייה אני יורה בה להמתת חסד:snipersmi . הבעיה הפעם נזילת מים די מסיבית רק שלא ברור לי מאיפה. לפני כמה חודשים נקרעה הצינורית שמחוברת למיכל הקירור. קיצרתי קצת וחיברתי מחדש והכל היה בסדר.

בשבועות האחרונים, פעם בכמה ימים האוטו כאילו יורק את המים, את כולם. אני לא מצליח לראות מאיפה. כשזה קורה אני בודק את המיכל ואותו חיבור לצינור וזה מרגיש יבש. הנוזל יורד מהחלק האחורי של איזור המנוע - בערך כן מתחת למיכל נוזל הקירור. לאיזה תקלות אפשריות לגיטימיות אני אמור לצפות מהמוסכניק ביום ראשון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המים נוזלים מהמנוע רק בנסיעה, או גם כשהרכב עומד והמנוע דומם?

האם פקק המילוי של המיכל סגור היטב?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה פעם נזילה מסדק קטן בצינור שמחזיר את המים מהמנוע לרדיאטור, תבדוק בכל הצינורות של מערכת הקירור שאין לך סדקים כאלה שאין לך סדקים.

205 1400 כחולה (כבר לא) - עכשיו.... שברולט אוואו - וחזרנו לפיז'ו, 206 xs - ושוב האוואו...וגטס (למה מכרתי את ה - 205???)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים ממש קשה לגלות היכן הדליפה בעיקר משום שכאשר המנוע חם הכל מתאדה ולא נשארים סימנים.

עצתי : מא נוזל ותן למנוע לעבוד...(הרכב יתחמם ויבנה לחץ)

נסה לאתר נזילה כשהמנוע עובד מעל 10 דקות...

אם לא תגלה- במוסך או מכון רדיאטורים יבנו לחץ על ידי משאבה ויחפשו את הדליפה.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...