Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכל משתמשי טאפאטוק: ביום ראשון הקרוב (13.6) תסתיים התמיכה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, Metronome כתב:

במיוחד בעייתי ההסבר על כך שיש טראפיק של אורחים שנעלם כי מוצע על ידי הדפדפן לפתוח את העמוד בטאפאטוק.
למה בעייתי? כי זה מוצע רק למי שגולש דרך הטלפון וגם מותקנת אצלו האפליקציה טאפאטוק.

לא נכון !

טאפאטוק לא מותקן אצלי ומעולם לא היה מותקן אצלי ומיד תקופה אני מקבל את "זכות" הבחירה בין טאפאטוק לבין המשך בדפדפן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בדיוק. קצת לא נעים להגיד את זה, אבל מבחינה כלכלית גרידא - כל מי שגולש דרך טאפאטוק הוא פשוט מאוד "לא פקטור". היות והיום אנחנו לא רואים אותו בספירת הטראפיק ולא "רואים ממנו כסף" כי הפרסומות שהוא רואה (אם הוא רואה) מכניסות כסף למישהו אחר. משתמש כזה שיפסיק לקרוא באתר, לא פוגע באתר בשום צורה, הוא כבר פגע בו בעצם זה שהוא גלש דרך טא"ט. 
הדבר היחיד שייפגע, ואל זה אני מאוד מצר, בלי שמץ של ציניות - הם האנשים הטובים שהם חלק אינטגרלי בקהילה הזו ואנחנו בלית ברירה נאלצים לפגוע בחוויה שלהם, במודע. ובמידה פחותה (מבחינתי לפחות, כי זה פחות חשוב מהאנשים עצמם) זה התוכן שמייצרים משתמשים רשומים שגולשים דרך טא"ט. 

*ההודעה הנ"ל נכתבה בטלפון, דרך הדפדפן, ולא קיללתי אפילו פעם אחת. 

אגב, @Boaz Av זה שניסית לצטט דרך טא"ט וזה שבר את הציטוט לחלוטין לא נותן הרבה נקודות לטיעון ה"תשאירו" [emoji1787]
Screenshot_20210611-201500_Chrome.thumb.jpg.31ba2a58ba9753021bb305c56f8f25f1.jpg

זה מפני שעשיתי ציטוט כפול והתערבתי בתוך הטקסט המצוטט בלי תשומת לב.

המבחן היחיד הוא חווית המשתמש ומבחינתי הדפדפן לא משתווה לה. ולא שהטאפאטוק מושלם…
וברגע שה GUI אינו נעים אז לא בכח.

זכותם של בעלי האתר לקבל כל החלטה מסחרית שנראית להם כשם שזכותם של ה״לקוחות״ להחליט אם מתאים להם או לא.
משהכול כמעט נאמר ימים יגידו אם נתקבלה החלטה נכונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פבל כתב:

פה אנחנו חלוקים. וחבל לי מאוד שאתה רואה את עצמך כ"סחורה". זה בדיוק מה שאנחנו נלחמים כל כך להימנע ממנו, מכירת הדאטא והדעה של הגולשים שלנו עבור כסף. אנחנו רוצים שתקבלו מידע אובייקטיבי וללא משוא פנים, ובתמורה תסכימו לתמוך במטרות והערכים שלו. ולא לדחוף לכם פרסומות במסווה של תוכן או מוכרים את הפרטים שלכם לחברות שאף אחד לא יודע מה הן עושות איתם. 

אז אנחנו בעצם רבים על התשתית?

שלחתי המון הודעות בנוגע לבאגים כאלו ואחרים. ראיה לכך, אני די מוביל בהודעות בפוסט באגים שפתחתם.

מחודש לחודש אני די מקבל על עצמי את העובדה שאני לא אקבל פה אתר ברמת שימושיות טובה, יש עוד המון דברים קטנים שבאמת חסרים לי וכבר שלחתי עליהם בקשה אלייך בין אם בפומבי או פרטי.

עם כל זה, אני לא יודע איפה למצוא קהילה כזו מיוחדת ונוחה כמו זו. למרות שיש פה את כל מנעד האנשים בין אם אוהב ולבין אם לא (אלו החיים, צריך פשרות בחיים).  אם חלק מהאנשים פה יחליטו לעזוב, כמו @בנצי ואחרים. כאלה שכותבים בכמויות גם אם לפעמים לא נכנסו חודש. אני כנראה אחפש מפלט אחר.

כנראה שאני לא אעזוב מהר אבל דחילאק תתעשתו על עצמכם. 

#התייבשות1.0 

#עוזבים_את_הבית

#עוףגוזל

נ.ב.

בחייאת תנסו להשתמש בדפדפן brave לפני שאתם חותכים מפה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה כבר כזה גרוע בתשתית של האתר? ראית את האתר לפני השדרוג? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

מה כבר כזה גרוע בתשתית של האתר? ראית את האתר לפני השדרוג? 

ראיתי והשתמשתי בו. אבל אם יש אנשים שילכו מפה אז מה נעשה פה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ומצד שני יש פה אנשים שהעיפו אותם כמה פעמים ובכל פעם חזרו. אתה לא תישאר פה לבד, תהיה בטוח בזה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה פרנציפ לאף אחד, אני מדבר נטו ממקום של נוחיות, צילום המסך המצורף מבהיר את הנושא יופי, אני לא צריך לגולל כלום, יכול להגיב בקלילות עם יד אחת, מצרף קובץ בפשטות.

עם העומס שיש לי בחיי היומיום אני מעריך את הפשטות הזאת, במיוחד כשמדובר במשהו שהינו "פנאי".
בדיוק כמו עם קניות אונליין, אני אעדיף לרכוש בפלטפורמה נוחה כגון איביי גם אם מדובר בעלות גבוהה יותר מאשר לחפש ולהכנס לאתר ספציפי ואז למלא פרטים וכד'.

ושוב, אני מבין את הבעיה עם טאפאטוק, אני לא מבין למה מנסים לצייר לי תמונה כאילו מדובר בעסק שלא למטרות רווח, גם אני בעל עסק, אני לא פילנטרופ, וזאת הנקודה שבה אני מרגיש שהמילים ריקות מתוכן, לכתוב שבלי לבטל את הטאפאטוק הפורום יחדל מלהתקיים.... זאת לא הצהרה כנה.
שאם לא אז האתר לא ישרוד, גם לא משכנע מספיק.
להגיד זהו, זה מה יש ואין תחלופה ראויה זה מהלך שרירותי מאוד.

בשורה התחתונה, אם אני מביט מהצד ולוקח את מה שנכתב על המצב של האתר אני חושב שיש איזו התנהלות לקויה וההתייעלות המיועדת היא לא הפתרון הנכון.

אני אשמח לשמוע שהבעלים של האתר עושה כסף, שאנשים פה מקבלים תמורה כלכלית ושהאתר מממן את עצמו ומעבר, לא רק אשמח, זה מה שאני מצפה לשמוע. da790e3c725eb28205a2238050cb9d3c.jpg

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל , ביצוע גזר הדין הוא הלילה ב 00:01, או מחר בסוף היום?

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, AmitGo כתב:

פבל , ביצוע גזר הדין הוא הלילה ב 00:01, או מחר בסוף היום?

מתישהו במהלך היום.

אם אתם ממש ממש מתעקשים אפשר לדחות את זה עד הערב המאוחר. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעסק הפרטי שלי אני משמש כנקודות שירות ואיסוף של כמה חברות גדולות (ישפאר, 019, והיבואן של וואן פלוס). אני לא ממש מקבל תשלום על השירות שאני מבצע בשבילם (גם אם יש תשלום אז הוא סימלי). השירות שאני מבצע בשביל החברות האלה כן גוזל זמן ומשאבים ( מקום אחסון, התמודדות עם אנשים עצבניים , הקו טלפון מקבל שיחות כל הזמן עם שאלות וכו). לכאורה אני רק מפסיד כי אני מספק שירות בחינם ולא יוצא לי מזה כלום. בפועל, השירות הזה מכניס הרבה תנועה לחנות. חלק חוזרים כמה פעמים ואז אם הזמן גם קונים. מספיק שאחד מתוך 10 יקנו משהו וזה כבר משתלם. לדעתי לחתוך את התנועה כי כרגע לא מרוויחים ממנה זו טעות. צריך למצוא דרך נכונה להרוויח מהתנועה. מרצ'נדייס ותרומות זה דבר נחמד. אבל לדעתי זה לא מה שיחזיק את ה"עסק".
לדעתי הקהילה מהווה כח קניה גדול. שווה לנסות מול אחד מהחברות אשראי להציע כרטיס אשראי "קארספורום". לפנות לעסקים שמפרסמים בפורום , לכמה מכוני בדיקה, לכמה מוסכים או רשתות מוסכים, לפנות לאוטו דיפו, אולי לעוד כמה חנויות גדולות של חלקי חילוף , לחברת השכרה וכו. לבקש הנחה כלשהי למחזיקי הכרטיס. ממי שנרשם בשביל הכרטיס לבקש עלות שנתית כלשהי (כמה עשרות שקלים לטובת הפורום ) מעבר לעלות הכרטיס מול חברת האשראי. סתם רעיון.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, AssafO כתב:

בפועל, השירות הזה מכניס הרבה תנועה לחנות. חלק חוזרים כמה פעמים ואז אם הזמן גם קונים. מספיק שאחד מתוך 10 יקנו משהו וזה כבר משתלם. לדעתי לחתוך את התנועה כי כרגע לא מרוויחים ממנה זו טעות

אני מכיר את השיקולים בפתיחת נקודת חלוקת חבילות בעסק ואני לחלוטין איתך בנושא הזה. אבל המצב כאן עובד הפוך הלכה למעשה.

אצלך, כאשר מישהו צריך לקבל חבילה שנמצאת אצלך, מגיע לעסק שלך מבלי שהוא תכנן - אתה מגדיל את הטראפיק בעסק.

את המצב שלנו עם טא"ט אפשר להקביל למצב בו בעסק שלך יושב עוד מוכרן, שברגע שנכנס לחנות אדם שתכנן להיכנס אליה מלכתחילה, קופץ ונעמד ביניכם ואומר לו "שלום אדוני! רוצה לקנות את אותו דבר מאצלי? זה יותר מהיר/נוח/יש מצב כהה/התראות פוש ועוד". ולך כמובן אסור להתערב. אם הלקוח מסכים, אותו מוכרן קונה ממך את המוצר באותו רגע במחיר עלות, גובה כמה שהוא גובה, ולא מעביר לך גרוש מההכנסות שהוא מקבל. יתרה מזו, בפעם הבאה שאותו לקוח פוטנציאלי ייכנס לחנות, הוא באופן כמעט דיפולטי ילך למוכרן השני ולא אלייך. אני לא חושב שאתה, בתור בעל עסק, היית מאפשר למצב כזה להתקיים. תקן אותי אם אני טועה. 

לפני 51 דקות, AssafO כתב:

לדעתי הקהילה מהווה כח קניה גדול. שווה לנסות מול אחד מהחברות אשראי להציע כרטיס אשראי "קארספורום". לפנות לעסקים שמפרסמים בפורום , לכמה מכוני בדיקה, לכמה מוסכים או רשתות מוסכים, לפנות לאוטו דיפו, אולי לעוד כמה חנויות גדולות של חלקי חילוף , לחברת השכרה וכו. לבקש הנחה כלשהי למחזיקי הכרטיס. ממי שנרשם בשביל הכרטיס לבקש עלות שנתית כלשהי (כמה עשרות שקלים לטובת הפורום ) מעבר לעלות הכרטיס מול חברת האשראי. סתם רעיון.

אתה צודק במאה אחוז, אין ספק שהדרך הזו טובה ויעילה יותר, זה גם רעיון שעלה ונוסה, אבל כרגע לא במסגרת היכולות של צוות האתר לנסות את זה שוב. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשתמש באתר המותאם למובייל כרגע זו חוויה לא כיפית בעליל. למרות שהמערכת מותאמת למובייל. כרגע זה נראה:
מסך מלא של פרסומת
מסך מלא של מרצ'נדייז
תגובה
מסך מלא של פרסומת
תגובה
מסך מלא של פרסומת
תגובה 
תגובה
מסך מלא של פרסומת.

כמעט כל פעם.
כמובן שלפני שמגיעים לכל הטוב הזה, מקבלים פרסומת של עמוד שלם שצריך ללחוץ X כדי להתקדם.
"סבבה"

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה דווקא לא היתה איסוף חבילות, אלא יותר השארת מוצרים לתיקון במסגרת אחריות או איסוף מוצרים שהוזמנו ישירות מהאתר של היבואן (שאני מוכר גם בעצמי כאן).

אני לא בטוח שהדוגמה הנגדית שאתה מביא היא נכונה במאת האחוזים. אבל הכוונה שלי היא לא להיכנס לויכוח איתך. בסופו של דבר אני כן רואה את הפורום כקהילה ואני נמצא פה די הרבה זמן. לפעמים פעיל יותר ולפעמים קצת פחות
בכל מקרה, כמו כל שינוי שמבצעים בעסק יש הימור ואני מקווה שיצליח.

לדעתי השינוי לא יהיה גדול כי מי שרגיל לטפטוק כן יכנס מידי פעם, מתוך סקרנות של מה חדש. הוא פחות יגיב. הוא לא יכנס כמו עכשיו בתור חלק מהריטואל הקבוע (כניסה לוואטסאפ לראות מה חדש, הצצה מהירה בטלגרם, בדיקה של הפיד של החדשות ואז כניסה מהירה לפורום דרך הטפטוק ).

מקווה שימצאו אפיקי הכנסה נוספים כי רק פרסומות וגוגל נראה לי לא פיתרון טוב לאורך זמן.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...