Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאבי תופת בכל נהיגה - טויוטה אוריס 18

HLB
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, dorsht כתב:

כתבת לא משתגעים וכו'.

כתבתי ספציפית "סיטרואן" ולא "צרפתיות", כשם שכתבתי ספציפית "אלפא רומיאו" ולא "איטלקיות". באמת שאני לא יודע איך להסביר את ההבדל (וממילא נראה לי שאתה מבין אותו). 

וחוץ מזה, לא אמשיך כי זה לא השרשור הנכון וחבל לגרור אותו לשם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת איחרת, מחד אתה מוביל בדיוק לשם, כי " נמאס לך " מהטענה שרק כאן לא אוהבים סיטרואן בעוד לניסיונך התפיסה שהאוטו מחורבן גם רווחת בעולם הגדול, עכשיו כשמישהו מנסה להתמודד עם הטענה הלא מדויקת להבנתו,  ( גם להבנתי, אפילו לניסיוני כמי שמכיר גם קצת חו"ל ), אתה נזכר שזה לא השירשור הנכון. הטיעונים של ואדים אגב לא ממש רלבנטיים, סיטרואן נמכרת יפה מאוד בכל אירופה, גם היכן שאין קשר פטריוטי, מחירי המזרחיות המקבילות די דומים, אפילו מעט זולים ביחס והטעם המזרחי מתאים עצמו בכלל לא רע לזה האירופי, במיוחד אצל הקוריאנים אגב. ואם לעזוב את הענין ובאמת שצריך, רק לזכות ראשונים נדרשתי,  אני נזכר ב I30 דיזל ששכרתי בצרפת ( טרום קורונה כמובן ) שהיה אוטו מפתיע לטובה כמעט מכל בחינה, למעט כיסא הנהג שכל הזמן  העניק תחושה שבא לו לקפל אותי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זו דוגמא מעולה לתגובות בפורום שנובעות מחוסר קריאה (או הבנה) של מה שאתה מגיב לו. ועל הדרך, מייחס לי דברים שלא נאמרו על ידי, בשום צורה ואפילו לא רמז.

מעבר לזה- סיימתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משענת גב באוריס לא מוצלחת, היא דקה, קשה, שטוחה ולא תומכת. מספיק לשם ההשוואה לשבת באוונסיס או ורסו 5 דקות כדי להבין במה מדובר ( לא צריך אפילו להכניס לכאן רכבים צרפתיים ). בקורולה הקודמת, משום מה, המצב קצת יותר טוב ובקורולה החדשה נוחות המושב השתפרה משמעותית.
לא כולם סובלים מזה, אבל בפירוש, מי שהגב שלו רגיש, עלול לסבול מכאבים ( גופניים אמיתיים, לא פסיכוסומטיים )..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.5.2021 בשעה 00:23, Daniel.K כתב:

dorsht זה לא שרשור על רכב צרפתי ואין צורך להפוך אותו לכזה .

מניסיון עם רכבים צרפתיים - המושבים בחדר ההמתנה במוסך לא ממש נוחים.

• מצחיק 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

מניסיון עם רכבים צרפתיים - המושבים בחדר ההמתנה במוסך לא ממש נוחים.

הניסיון שהיה לך עם רכב צרפתי משנות ה-2000 המוקדמות שרכשת משומש אחרי שנים של הזנחה ישראלית טיפוסית לא משקף. 

אני נוהג על 208 שהוצאתי חדשה מהחברה לפני 5 שנים. טפו, טפו, טפו 100,000 ק"מ רק טיפולים שוטפים. 

אה, אבל יש את ה-design flaw עם הרצועה שמחייבת החלפה כל 100,000 ק"מ בעלות של 2,500 שקל. תענוג. אני מת לדעת מה עבר לאותו מהנדס בראש כאשר הוא החליט להכניס רצועת גומי לתוך מנוע עם שמן לוהט. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Avatar Schnitzel כתב:

מה עבר לאותו מהנדס בראש

רגלי צפרדעים

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...