Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל גרנדלנד - גרסאות PHEV חדשות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והמחיר גם יותר זול מהפיג'ו המקבילה.

אבל עדין יותר יקר מהאאוטלנדר המתחרה.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, itsik170 כתב:

ויותר חזק, יותר איכותי, יותר חדש, יותר מתקדם וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, itsik170 כתב:

אין מה להשוואת בכלל... האאוטלנדר מיושן ולא מציע חלק ניכר מהאבזור שאופל מציעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שלושה חודשים, בערך, יש אאוטלנדר חדש. הנוכחי לא ממש רלוונטי.

מצד אחד זה נחמד שמשווקים כאן דגמים כאלו, מצד שני אנחנו כבר מגיעים למחירים הנושקים לרבע מיליון שקל עבור רכבים שהם עקרונית, בסך הכל תחליף למשפחתית המסורתית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הזה, ודאי בגירסתו החזקה יותר הוא מורכב ומתוחכם יותר מכל משפחתית, אבל לא רק, גם מתחרים בגודלו שמחירם כפול נמצאים מאחוריו מבחינה טכנולוגית. לקרוא לו תחליף למכונית משפחתית מסורתית, קצת לא לענין. נכון שבגירסאות הנחותות יותר הוא מציב תחרות אפילו לסופר מיני במחיר המגוחך בו הוא נמכר בשוק  "0 ק"מ", אבל לא צריך ישר להקיש מכך שהדגמים במעלה הסולם יקרים מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, הדגם הזה לא יתקרב למכירות של וולוו XC40 או ב.מ.וו X1 בדגמי הפלאג-אין, כך גם יהיה עם ה-3008. אני, דרך אגב, לא ממש מבין מה בדיוק נחות טכנולוגית בוולוו או ב- ב.מ.וו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ch2856 כתב:

עוד שלושה חודשים, בערך, יש אאוטלנדר חדש. הנוכחי לא ממש רלוונטי.

חדש חדש או המתיחת פנים ה1749 מאז שיוצר האאוטלנדר?

• מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.11.2020 בשעה 20:18, פבל כתב:

Opel always deliver 

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, ch2856 כתב:

בשורה התחתונה, הדגם הזה לא יתקרב למכירות של וולוו XC40 או ב.מ.וו X1 בדגמי הפלאג-אין, כך גם יהיה עם ה-3008. אני, דרך אגב, לא ממש מבין מה בדיוק נחות טכנולוגית בוולוו או ב- ב.מ.וו. 

קרא על מכלול ההנעה בדגם 300 הסוסים. וקרוב לודאי שאתה צודק והסיכוי שלו להתקרב למכירות וולוו או ב.מ.וו די נמוך, אבל כל שזה אומר הוא שלמיתוג יש משמעות די רבה בהחלטה איזה אוטו קונים. אני לא מסיק מזה אגב כלום, יכול בהחלט להיות שגם הוולוו, גם הבמוו, גם אחרות עדיפות על האופל, אבל להתייחס אל הגרנדלנד הזו כמו אל עוד אלטרנטיבה למשפחתית מסורתית, כדבריך, קצת לא שייך. זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עבורך מכונית גבוהה, מה שידוע כג'יפון, לא מהקטנים, יותר בכיוון של ספורטאז' ודומיו בכל הקשור לממדים ומרחב לנוסעים ומטען, אבל בשונה מהם עם 225 כוחות סוס, או 300 בגירסה החזקה יותר וכפולת ההנעה, נופלת בהגדרת "משפחתית מסורתית", הדיון מתייתר לו. על כל פנים לפני שמתחילים ל"קטר" שהאוטו יקר, כדאי להציץ על מחירו בחו"ל, על מחירי מתחריו בחו"ל ולערוך השוואה יחסית למחירים כאן, אולי תצוץ תובנה חדשה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.11.2020 בשעה 14:00, ch2856 כתב:

מצד אחד זה נחמד שמשווקים כאן דגמים כאלו, מצד שני אנחנו כבר מגיעים למחירים הנושקים לרבע מיליון שקל עבור רכבים שהם עקרונית, בסך הכל תחליף למשפחתית המסורתית. 

וטוב מאוד שכך. אני אתן לך את הצד השני של המטבע, סוג של "אני מאמין" שלי מזה כמה שנים, שאני רואה שעכשיו מתחיל להתממש ואני ממש מבסוט על זה.

יש אנשים - ואני יודע שהם מעטים, אבל עדיין קיימים וטוב שמתייחסים אליהם גם - שרוצים מכוניות קטנות יחסית, או ממותגים עממיים, אבל כן רוצים להתפנק באבזור משוכלל או טכנולוגיה מתקדמת. וברור לחלוטין שזה בא עם מחיר מסויים.

תחשוב שאם אנחנו מדברים על רכב בממדים של הגרנדלנד (או ה-3008, או ה-508 PHEV שהשיקו היום ועדיין לא הספקתי לפרסם את הידיעה, או 2008 חשמלית [סורי, לא מרים ללובינסקי, הם סתם בסדרה של השקות של דגמים מאוד מתקדמים ויקרים לאחרונה] או סונטה או אפילו אותו אאוטלנדר) עם הטכנולוגיה והאבזור שיש לו, אבל ממותג ש"הגיוני לגבות על מכונית שלו רבע מיליון שקל" - המחיר של כזו מכונית (XC40 או X1 - הייתי אומר גם Q3 או GLA אבל אין להם גרסאות PHEV) היה עולה ל-350 ואפילו 400 אלף שקל.

אז נוצר לך מצב שיש "מכוניות פשוטות" ב-130-170 או אפילו 200K, ויש לך מכוניות יוקרה עם רשימת אבזור של תא שירותים ויקטוריאני באותם 200K, אבל למי שרוצה משהו מאובזר בקטע מגונה, אבל לא של מותג יוקרה ושלא יעלה חצי מיליון שקל וכליה - אין שום אפשרות. 

אני בכלל בעד שכל מכונית תוצע עם כל אופציה אפשרית שהיצרן מייצר (מנועים/אבזור/מושבים/חומרים) שאפשר פיזית לדחוף פנימה. רוצה A קלאס עם מושבים של S? יאללה. רוצה קורסה עם יחידת ההנעה של גרנדלנד? תביא. זה יעלה מלאן כסף, אבל זה יפתח לאנשים הרבה אופציות. 

ובאופן כללי, אני בעד כמה שיותר גרסאות למכוניות. אף אחד לא חייב לקנות את גרסת ה-300 כ"ס, אבל למי שרוצה, שתהיה האופציה. ולגבי המחיר, הוא אמנם גבוה מאוד כשלעצמו, אבל אני ממש לא חושב שהוא לא מוצדק בהתחשב בכמה שיט שחפו פנימה. בוא נזכור שאאולטנדר PHEV עולה 220K פלוס-מינוס למנוע חלש יותר, עם פחות אבזור, איכות חומרים נמוכה משמעותית ופלטפורמה שפותחה ע"י הרומאים בערך. בפרספקטיבה הזו, הגרנדלנד לא כזה מופרך. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...