Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 5008 פרימיום vs סקודה קודיאק דיזל סטייל

Nisimo
שימו לב! השרשור הזה בן 349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, ST12345 כתב:

במשומשת בעניין איכות הרכב לא סופרים יד אפס ק"מ, רק לעניין מחירון בסיס. מחזק את save  - קנה משהו שתהנה ממנו, רכב זו לא השקעה.

על פניו בסדר גודל התקציב שלך נראה שזאת שהמלצתי היא המועדפת, בדוק שהיא עדיין באחריות.

מצב האוטו, ידיים בפועל, קילומטראז ובדיקה במכון. מה רשום ברשיונות לא יטפס לך את מעלה יאיר. לסוחר לא הייתי מתקרב גם בשביל גלגל ספייר...(;-

פרקטית ה5008 יותר מתאימה אבל גם העניין הכלכלי מאוד חשוב, להשקיע סכום כזה זה לא צחוק אז גם עניין איבוד ערך חשוב פה מאוד, אם אחרי שנתיים שאני ירצה למכור את הרכב אני מעדיף להפסיד 15k ולא 30-40k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Nisimo כתב:

פרקטית ה5008 יותר מתאימה אבל גם העניין הכלכלי מאוד חשוב, להשקיע סכום כזה זה לא צחוק אז גם עניין איבוד ערך חשוב פה מאוד, אם אחרי שנתיים שאני ירצה למכור את הרכב אני מעדיף להפסיד 15k ולא 30-40k

אתה לא הראשון שבא לפורום לחפש חיזוקים על החלטה שהוא כבר קיבל. לא בטוח שזה מה שיקרה כאן. לך עם הלב שלך ותעשה מה שאתה מרגיש לנכון. הסקודה מכונית טובה, לא תתחרט. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nisimo כתב:

אני לא מבין מאיפו קיבלת את הרעיון של 5008 יש איבוד ערך גבוהה יותר מלקודיאק? אחיו ה3008 הוא הגיפון עם במירת הערך הכי טובה בשוק היד2...
איזו שנה הקודיאק?

(נ.ב יש אלטרנטיבה מעניין שהיא הC5 AIRCROSS כנ"ל עם 3 מושבים נפרדים וכחדשה היא תעלה באזור ה140)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, Gavrik כתב:

אני לא מבין מאיפו קיבלת את הרעיון של 5008 יש איבוד ערך גבוהה יותר מלקודיאק? אחיו ה3008 הוא הגיפון עם במירת הערך הכי טובה בשוק היד2...
איזו שנה הקודיאק?

(נ.ב יש אלטרנטיבה מעניין שהיא הC5 AIRCROSS כנ"ל עם 3 מושבים נפרדים וכחדשה היא תעלה באזור ה140)

הסקודה גם כן 2019.

אני יודע שה5008 נמכרת במחירון, השאלה אם מישהו יקנה בכלל ליסינג לשעבר עם קמ גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיד כמו קודמיי-הכל תלוי בצרכים שלך

אין ספק שהפיגו יפה יותר,מפנקת יותר ופרקטית יותר,אבל כמובן יש את העניין של ירידת הערך,בכל זאת צרפתית. אם אתה מתכוון למכור את הרכב בכמה השנים הקרובות פחות כדאי.

מהצד השני סקודה קודיאק רכב מצוין,מאובזר ומתאים למשפחה אבל שוב-נופל מהפיגו.

בניגוד לפיגו סקודה שומרת ערך,ולגבי העיצוב-ככה זה סקודה-משעממת, בניגוד לפיגו אין בה משהו מושך את העין, סקודה ידועים בעיצוב שמרני ומשעמם. 

הכל תלוי בצרכיך, ממליץ לך לקחת לנסיעת מבחן את שני הרכבים ולראות מה יותר מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיטות ביד2 אני רואה שהמחירים של 5008 נופלים בכ30 אלף שקל בשנה בדיוק כמו המחירים של הקודיאק.

לא יודע למה כולם חוזרים על המנטרה שהקודיאק שומר על מחירו כאשר זה לא מבוסס על כלום.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, גיא123 כתב:

אגיד כמו קודמיי-הכל תלוי בצרכים שלך

אין ספק שהפיגו יפה יותר,מפנקת יותר ופרקטית יותר,אבל כמובן יש את העניין של ירידת הערך,בכל זאת צרפתית. אם אתה מתכוון למכור את הרכב בכמה השנים הקרובות פחות כדאי.

מהצד השני סקודה קודיאק רכב מצוין,מאובזר ומתאים למשפחה אבל שוב-נופל מהפיגו.

בניגוד לפיגו סקודה שומרת ערך,ולגבי העיצוב-ככה זה סקודה-משעממת, בניגוד לפיגו אין בה משהו מושך את העין, סקודה ידועים בעיצוב שמרני ומשעמם. 

הכל תלוי בצרכיך, ממליץ לך לקחת לנסיעת מבחן את שני הרכבים ולראות מה יותר מתאים לך.

אתה טועה ומטעה,הסקודה ממש לא שומרת על ערך יותר טוב מהפיגו,זה לא נכו,לפחות תפתח מחירון לוי יצחק לפני שאתה יוצא בהצהרות.

מבחינת ביקוש ה5008 נחטפות מהר מאד,בדיוק כמו ה3008,ואני מתאר לעצמי שגם ה2008.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתי הלא מחייבת 5008 נמכרת מהר מאוד ובמחירים מעולים ביד שניה, היא פשוט נדירה יותר מאחותה הקצרה. אבל לא צריך להתפלא שיש כאלו הסבורים שקודיאק זה מתכון לשמירת ערך ו 5008 מתכון בדוק לאובדנו, סטיגמות זה דבר שמחזיק מעמד הרבה אחרי שהמציאות משתנית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה נותן לחבורת אוכלי צפרדעים להשפיע לרעה על דעתך? מה קורה איתך גבר? איך בעוד 20 שנה תסביר לבן שלך שעשית טעות של פעם בחיים ולא תחזור עליה יותר? איך? אריה שואג יש רק בעיריית ירושלים. זהו. 

מברוק! תשלח תמונות. אין מחיר גבוה מידי לרכב שאהבת...(:-

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...