Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם הזוי צולם מתעלל בכלב. המשטרה לא טיפלה אז אזרחים טיפלו

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 דקות, סלע כתב:

צריך הרבה ריסון כדי לא לתת לחלאה הזה בעיטה לראש ולפזר לו את השיניים!

מצטער, לא יכלתי להתאפק.

מקווה שזו לא חריגה מכללי הפורום.

או מראש לא להכניס את עצמך לסיטואציות כאלה אם אתה לא בטוח באיך תצא מהן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 57 דקות, Transporter כתב:

הם הגנו עליו בגופם כי הם ידעו שהכל מתועד ולא רצו שיצטלם שעשו בו לינץ דרכם וזה היה מסבך אותם יותר

הם אלה שצילמו והם לא לקחו את הכלב והסתלקו אלא חיכו איתו למטה תחת השגחה.

ולגבי כניסה, כדי למנוע פגיעה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה וגם אם אסור אתה היית יכול להתעלם מזה שאתה עובר ליד בית שאתה שומע ממנו צעקות ומכות של ילד, אישה או חסר ישע אחר?

יש מקרים שאתה פועל גם אם תשלם מחיר על זה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהם צילמו וידעו שזה הולך לתת להפ מלא לייקים הם הגנו עליו

אם כל הסיפור הזה היה טבעי ולא מוכן מראש בשביל לקבל לייקים ולא היו מצלמות, מעניין להם תתחת מה יעשו לו.

הבעיה היחידה בכל הסרטון הזה שמחר ירצחו גננת או מטפל או בעל מכה או חרדי שהפר בידוד.
כל פעם שאנשים יראו שזה עובר כאילו כלום
ירשו לעצמם יותר

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אושיות הרשת הנכבדות דניס ומישל לא עושים אותו דבר עם תת האדם יריב בוהדנה שמה שראו אותו עושה אתמול ביצאת צדיק זה חרפה (בלשון המעטה) בכל קנה מידה?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מסימני ההתפרקות הטוטלית של שלטון החוק באדיבות בג"צ, הפרקליטות והמשטרה.

ועם הזמן והענישה המקלה ( @Blaz00r ציין את יריב בוהדנה, שכבר הגיע לבית המשפט פעם אחת ונמצא אשם עם עונש מחפיר, תוך כדי התנאי שקיבל הוא נתפס פעם שנייה, ותוך כדי המשפט של הפעם השנייה נתפס בפעם השלישית), יהיו הרבה הרבה יותר מקרים של לקיחת החוק לידיים.

התדרדרות בקצב למערב הפרוע. טו-שיי לאהרון ברק וחסידיו, מגישים את החשבון לנו

• אהבתי 4

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו זה תמיד אירוני מבחינתי שברגע שרואים מישהו מתעלל בכלב או בחתול קמים כולם לשבור אותו והולכים להציל את החיה המסכנה, אבל אחרי ההצלה ההירואית הולכים לאכול איזה המבורגר עם ביצת עין מעל תוך התעלמות מוחלטת ממה שקורה בתעשיית הבשר.

רחוק מהעין, רחוק מהלב...

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

הם אלה שצילמו והם לא לקחו את הכלב והסתלקו אלא חיכו איתו למטה תחת השגחה.

ולגבי כניסה, כדי למנוע פגיעה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה וגם אם אסור אתה היית יכול להתעלם מזה שאתה עובר ליד בית שאתה שומע ממנו צעקות ומכות של ילד, אישה או חסר ישע אחר?

יש מקרים שאתה פועל גם אם תשלם מחיר על זה.

כמו שאתה בוודאי יודע, יש הרבה אנשים טובים שעושים דברים טובים, והם לא מעלים את עצמם לטיוב כדי להפגין כמה הם טובים...

עצם האקט הזה מראה שהפעולה לא באה ממקום נקי.

• אהבתי 3
  • מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Ooga קיצוניות זה לא בריא.

גם בטבע (חיות מול חיות) יש הפרדה בין ציד למאכל, קרבות כדי לשרוד, והתעללות לשם התעללות.

תנסה לשים אריה על דיאטה של טופו:

• אהבתי 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו למשטרה לטפל? תרשו לי לגחך.

פחחחחחחחחחחקחקחחחרחר

אני נמצא בקבוצת פעילים להצלת בעלי חיים הייתי בקשר עם מה שהולך שם מהרגע הראשון.

אני מעדכן את כולכם שלמשטרה זה לא מעניין את הזוזו. הם קיבלו שתף של שיחות ותלונות עם השם והכתובת של הבנאדם הגיעו אליו שוטרים הביתה דפקו בדלת ראו שהכלב עדיין חיי וחזרו לשגרה.

לאחר שהמשטרה *נכשלה* בביצוע תפקידה עשרות פעילים יצאו לדרכו להגיע אליו הביתה על מנת להחרים את הכלב הראשונין שהגיעו היו מישל ודניס כנראה בגלל שהם מאוד קרובים לשם דקות אחריהם הגיעו עוד עשרות אנשים.

רק לאחר שהמשטרה הבינו שיש סכנה ממשית לחייו הועילו בטובם שוטרים להגיע.

@Potato ההבדל הוא שבמקרה של ילד המשטרה מגיעה מיד ופועלת בנושא לכן אין לרוב צורך לפרוץ אל אנשים הביתה במקרה של כלב זה לא מעניין אותם לכן יש צורך בצדק אזרחי מהסוג הנ"ל. המקרה של הכלב שתלו באשדוד בזמן שאנשים התקשרו שוב ושוב למשטרה מוכיח את זה שאין למשטרה עניין במקרים של פגיעה בבעלי חיים.

מאות האנשים שהגיעו לשם הגיעו לאחר שהכלב חולץ מסיבה אחת והיא לדרוש צדק נשבר לאנשים מאוזלת רשויות החוק ברוב המקרים המשטרה לא פועלת ובמידה וכן מתקדמים לתלונה כלשהי בית המשפט דואג לשחרר את הנאשם עם עונשים מגוכחים (למשל איסור החזקת בעלי חיים למשך 3 חודשים).

מה שראינו אתמול זה דרישה של הציבור לצדק וקריסה של האמון במערכת הצדק ואכיפת החוק וככה צריך להיות ויפה שעה אחת קודם.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, זו אותה משטרה שהציעו לה הדרכה מפורטת כדי להגיע למסיבת הטבע ולפזר אותה בדרום, לא הצליחו\רצו, ומת בנאדם.
אותה משטרה שלא מצליחה להגן על נשים מתלוננות באלימות במשפחה

אז להציל כלב? חחחחחח הצחקתם.

• אהבתי 1
9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תחשבו כמה נשים יכולנו להציל מידיהם של חיות האדם שמכים אותם 

אם המשטרה ומערכת המשפט הייתה מתייחסת יותר ברצינות לכל מקרה, כולל המקרה המצער של הכלב.

אבל אחרי שראיתי את הגנב/בוזז/חסר צלם אנוש (הייתי משתמש במילים יותר חריפות, אך אסור) בתוכנית יצאת צדיק אתמול

שעושק זקנים וקשישים חסרי כל, שחיים מביטוח לאומי, בסכומים דמיוניים על החלפת שקע חשמל + הצתת החוטים עם מצית בזדון

כדי לגרום נזק, כביכול, ותקף באלימות קשה את חיים אתגר על ידי חבטות בפנים וראש, אני כבר לא בטוח שיש במדינה מערכת אכיפת החוק.

עד עכשיו אני תופס את הראש ולא מאמין, הלוואי ו -"הגיבורים" של הסרטון היו נוהגים בו באותה זרוע - ללא צילומים, בסתר)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אושיות הרשת הנכבדות דניס ומישל לא עושים אותו דבר עם תת האדם יריב בוהדנה שמה שראו אותו עושה אתמול ביצאת צדיק זה חרפה (בלשון המעטה) בכל קנה מידה?
פעם ראשונה אתה צודק וזאת בדיוק הבעיה בפתרונות האלה

עוד מסימני ההתפרקות הטוטלית של שלטון החוק באדיבות בג"צ, הפרקליטות והמשטרה.

ועם הזמן והענישה המקלה ( @Blaz00r ציין את יריב בוהדנה, שכבר הגיע לבית המשפט פעם אחת ונמצא אשם עם עונש מחפיר, תוך כדי התנאי שקיבל הוא נתפס פעם שנייה, ותוך כדי המשפט של הפעם השנייה נתפס בפעם השלישית), יהיו הרבה הרבה יותר מקרים של לקיחת החוק לידיים.
התדרדרות בקצב למערב הפרוע. טו-שיי לאהרון ברק וחסידיו, מגישים את החשבון לנו
זה בדיוק הבעיה שאנשים רואים שמי שהולך לטפל במקום המשטרה נהיה גיבור
מחר יתפסו את השבור הזה ויקחו לא 20,000 מהכספת כשי להחזיר כסף לקשישים
ולא יתנו לאף אחד להרים עליו יד כי שומרים על החוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, falou כתב:

כמו שאתה בוודאי יודע, יש הרבה אנשים טובים שעושים דברים טובים, והם לא מעלים את עצמם לטיוב כדי להפגין כמה הם טובים...

עצם האקט הזה מראה שהפעולה לא באה ממקום נקי.

מסכים לחלוטין אבל עדיף פעולה נכונה ממקום לא נקי מאי פעולה 

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

ההקבלה הנכונה היא לפרוץ לכל דירה שהיה בה דיווח על אלימות במשפחה.

איזו השוואה לא קשורה...

הייתה התעללות וזה לא בסדר,אבל גם בילדים מתעללים ולא ראיתי אזרחים עושים מה בראש שלהם ונכנסים לדפוק מכות לאבא כי שמעו את הילד בוכה.

הרי המשטרה הגיעה בסופו של דבר,מה הייתה הבעיה לקרוא להם ולהכנס איתם ביחד ולחסוך את התיעוד הזה? שנועד בשביל להעלות את הרייטינג של ה"אושיות" האלה.

מה אתה מקשקש? צפית בכלל בסרטונים? הם קודם כל התקשרו למשטרה ורק כשזו לא עשתה כלום - הם "לקחו את החוק לידיים" כדבריך...

ממליץ לך ללכת לייעץ לאביעד משה... תמליץ לו לתבוע את השכנים על זה שפרצו לדירה שלו בניגוד לחוק

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Night Driver כתב:

מסכים לחלוטין אבל עדיף פעולה נכונה ממקום לא נקי מאי פעולה 

אני לא חושב שאפשר לטעון שזה נכון קטגורית. כשבאים ממקום של אגו, אז הפעולה נועדה לשרת הפוזיציה, ומה שחשוב זה הפוזה, וכשמה שחשוב זה הפוזה, מתחילים לעקם את ההדרך בשביל המטרה הזו.

אבל הכל נולד מזה שהמשטרה פה לא קיימת בסוגיות שהן "יומיומיות", מקריוקי בקולי קולות ועד התעללות בכלב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...