Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

208 מודל 2013 - סיכומון קצר

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, Potato כתב:

אתה קונה מכונת כביסה ומעביר את עצמך קורס בתיקונים? או בהחלפה/תחזוקה של כל מוצר?

בהחלט, גם מכונת כביסה אני מתקן בעצמי וכל מוצר אחר, כל מה שאני יכול.

ואין פה טעה או לא טועה. אני מביע דעה. 

פתחתי את ההודעה במשפט שאומר שאם אתה לא מעוניין לפתח מודעות, איו שום בעיה.

אני משוכנע שכל מוצר לא משנה איזה עובד יותר טוב, משרת אותך יותר טוב ואתה נהנה ממנו יותר  אם יש לך כלפיו מודעות גדולה יותר מאשר "סתם משתמש שלא מהין כלום". 

אבל שוב, מי שזה לא מתאים לו, אין בעיה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא לפתח מודעות,אלא עניין של חלוקת זמנים.

אין ללקוח הממוצע שום עניין לדעת איך לתקן מוצרים.

לבזבז זמן על להבין איך כל מוצר שאתה קונה(ויש המון מוצרים,ורובם מסובכים)-אתה לא תצא מזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, menir1 כתב:

ייצור ה-308 GTi הופסק ביוני 2019,

לא מדויק, הוא הופסק רק ל 3 חודשים, היצור ממשיך גם בימים אלו ולא מזמן קיבלה סוג של מתיחת פנים קלילה

עם לוח שעונים דיגיטלי חדש בסגנון ה 3008, היצור יופסק סופית בסוף השנה הזו.

peugeo16.jpg

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

ביומיים שנסעתי איתו לעבודה הגעתי איתו לצריכת דלק של מעל 22 ק"מ לליטר לערך, אז אפשר להבין את סגנון הנהיגה.

אתה נוסע כל היום בירידות? לא מבין איך מפיקים כזה נתון מרכב עם 208 כ"ס. בקליאו שלי הגעתי למשהו ברמה הזאת רק בתנאים מאוד אידיאלים בנהיגת סבתא בכביש 6. בשאר הזמן גם בנסיעה רגועה מאוד היה קשה להגיע לנתון הזה כי מספיק כמה עצירות של רמזורים בדרך והממוצע התפקשש. 

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

ייצור ה-308 GTi הופסק ביוני 2019

אתה בטוח בזה מניר? כי כשנכנסתי לאתר של פיג'ו באנגליה הוא נתן לי לבנות 308GTI חדשה ככה שחשבתי שכן ניתן לרכוש אותה אחרת היו מעיפים את הדגם מהאתר שלהם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגם הזה (1.6 אוטומט) אין את הבעיה של הרצועה המתפוררת?

תמיד יש אותם ביד 2 עם קילומטראז' נמוך של 50/70 אלף, ושנתון 14/13, לעומת רכבים אחרים בקטגורייה, גורם לחשד.

עריכה אחרונה על ידי yosilogen

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Doron_Z כתב:

בקליאו שלי הגעתי למשהו ברמה הזאת רק בתנאים מאוד אידיאלים בנהיגת סבתא

זה. בדיוק זה. קרוז על 90 קמ"ש, או נהיגה כאילו יש ביצה לא מבושלת בין הנעל שלך לדוושת התאוצה. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Buki כתב:

ידני 1.6 זה רק GTI או דיזל.

בנזין "רגיל" 1.6 ידני לא היה בארץ. גם 1.2 טורבו ידני לא היה.

לפני שנתיים ראיתי 1.6 ידנית למכירה ביד 2, למיטב זכרוני הייתה תמונה מפנים הרכב עם גיר ידני (לא אימתתי איתו שמדובר ב1.6 אז אולי זה היה טעות).
עם זאת, בקובץ מאגר הרכבים על הכביש מעודכן לנוב 14' - מראה כי קיימת אחת כזו על כבישי ישראל, בנוסף ראיתי סיטרואן סי3 1.6 120 למכירה לא מזמן, אפילו עם הגג ZENITH, קיימות 2 כאלה בארץ.

image.thumb.png.a02331e00277fa8e2d55c1b88fd6aaf1.png

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, רכב אחד לא משנה את התמונה, אולי יובא על ידי היבואן להכרות...הרבה פעמים מייבאים יחידה או שתיים של גרסה מסויימת ואז מחליטים לא לשווק אותה. לרוב המכוניות האלו נשארות בשימוש פנימי אצל היבואן כמה שנים ואז נמכרות כמשומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה רכבים כפי שתיארת, "מיוחדים" בודדים אשר שימשו "את הבן של היבואן" ונמכרו לאחר מכן כבעלות חברה ביד הראשונה.

חבל שלא עלו יותר פרינס ידניות על הכביש, בעבר הייתה לי 207 ידנית עם המנוע הזה, אהבתי את השילוב מאוד.

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, discoTD5 כתב:

זה. בדיוק זה. קרוז על 90 קמ"ש, או נהיגה כאילו יש ביצה לא מבושלת בין הנעל שלך לדוושת התאוצה. 

איך אתה מצליח לנסוע ככה עם 208 GTI?!

עם רכב כזה כנראה שהייתי מקבל צריכת דלק של אולדסמוביל משנות ה70 עם מנוע בנפח של מקרר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, yosilogen כתב:

לדגם הזה (1.6 אוטומט) אין את הבעיה של הרצועה המתפוררת?

תמיד יש אותם ביד 2 עם קילומטראז' נמוך של 50/70 אלף, ושנתון 14/13, לעומת רכבים אחרים בקטגורייה, גורם לחשד.

במנוע הזה יש שרשרת ולא רצועה.

תקלות נפוצות: תרמוסטט נוזל, משאבת וואקום נוזלת, אכילת שמן, גיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אלי55 כתב:

לא מדויק, הוא הופסק רק ל 3 חודשים, היצור ממשיך גם בימים אלו ולא מזמן קיבלה סוג של מתיחת פנים קלילה

עם לוח שעונים דיגיטלי חדש בסגנון ה 3008, היצור יופסק סופית בסוף השנה הזו.

peugeo16.jpg

לפני 2 שעות, Doron_Z כתב:

אתה בטוח בזה מניר? כי כשנכנסתי לאתר של פיג'ו באנגליה הוא נתן לי לבנות 308GTI חדשה ככה שחשבתי שכן ניתן לרכוש אותה אחרת היו מעיפים את הדגם מהאתר שלהם. 

כן, טעות שלי, אלי55 צודק. הפעם האחרונה שבדקתי הייתה ב-2019, ואז היו ידיעות שמפסיקים לייצר את ה-GT וה-GTI. בדיעבד, ה-GT אכן הופסק ייצורה, אך ה-GTi נכנסה לעדכון נוסף של ניהול המנוע כדי לעמוד בתקן הזיהום המעודכן וגרר ירידה ל-260 כ"ס. 

בכל מקרה, לובינסקי הפסיקו להביא את ה-GTi בתחילת 2018, והאחרונות שעלו על הכביש היו בתחילת 2019.

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ramik33 כתב:

איך אתה מצליח לנסוע ככה עם 208 GTI?!

הזדקנתי. על אמת. 

אני נהנה ממה שיש לרכב להציע, אני נהנה לדעת שבהורדת ארבע הילוכים אני עף קדימה מהתנועה, ונוסע בסבבה שלי לעבודה או חזרה. עוד חמש דקות או פחות חמש דקות לא ממש משנות לי. 

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...