Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם מיניבוס של דן - אשמח לייעוץ

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 15 שעות, tinoki כתב:

פות''ש, אין כאן מונה ואתה יכול לשאול כאוות נפשך, רק אל תשכח לעדכן בסוף מה הוכרע

העבירה הקלה הזו משנה משהו?

ואם הרכב היה חונה עדין הנזק היה מופחת?

אקצין זאת עוד יותר, על פי התמונות מדובר ברחוב דו סטרי, היונדאי חונה נגד כיוון התנועה (עבירה כאמור). באם אין סרטון וידאו של התאונה, מה מפריע לנהג המיניבוס לטעון שהוא נסע כחוק, בנתיב שלו, והיונדאי החלה לצאת מהחניה? 

• רעיון טוב! 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, motic כתב:

מעדכן שבינתיים לא הצלחנו להשיג את מחלקת התביעות של דן, בנוסף לסוכנת גם אני ואשתי ניסינו ללא הצלחה עשרות פעמים, פשוט לא עונים.

בינתיים עברו כבר יומיים והרכב עדיין למטה בחנייה וכלום לא זז, מה אם גם ביום ראשון לא יענו, אני אמור ללכת לשם בעצמי ?

כמו שאתם מבינים, אני לא ממש מבין מה לעשות, האם אני באמת חייב לדבר עם דן בשביל להתחיל להתקדם ?

בקיצור, נראה לי שאני שואל מה עלי לעשות במידה ואני לא מצליח לצור איתם קשר, למשל - להזמין שמאי מטעמי ? לגרור את הרכב למוסך ? או להמשיך לחכות ..

אני לא יודע אם זה בגלל סוכנת הביטוח הספציפית שלי, אבל כל הסיפור הזה הזוי, מישהו נכנס בך, ועכשיו אתה צריך לרדוף אחרי כל העולם...

אשמח אם תגידו לי מה אתם הייתם עושים, אבל לאט - כי נראה לי שעדיין לא הבנתי :)

שוב תודה מראש.

אתה יכול להתחיל לטפל בעצמך, שמאי, מוסך, דו"ח שמאות, ואפילו לשלוח להם דרישת תשלום עם צילום של הדו"ח שמאות וכל הוצאה אחר (רכב שכור, חניה עם פנגו כי הרכב שלך עם תו תושב וכל הוצאה אחרת שנגזרת מזה שאין לך כרגע רכב שמיש בגללם), ועם הודעה חד משמעית שאם לא ישלמו תפנה לערכאות משפטיות (שזה במילים פשוטות תביעה).

לפני 35 דקות, fatboy1340 כתב:

אקצין זאת עוד יותר, על פי התמונות מדובר ברחוב דו סטרי, היונדאי חונה נגד כיוון התנועה (עבירה כאמור). באם אין סרטון וידאו של התאונה, מה מפריע לנהג המיניבוס לטעון שהוא נסע כחוק, בנתיב שלו, והיונדאי החלה לצאת מהחניה? 

כל שקר שיכול לעזור להם כנראה ייטען על ידם מתישהו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה יכול להתחיל לטפל בעצמך, שמאי, מוסך, דו"ח שמאות, ואפילו לשלוח להם דרישת תשלום עם צילום של הדו"ח שמאות וכל הוצאה אחר (רכב שכור, חניה עם פנגו כי הרכב שלך עם תו תושב וכל הוצאה אחרת שנגזרת מזה שאין לך כרגע רכב שמיש בגללם), ועם הודעה חד משמעית שאם לא ישלמו תפנה לערכאות משפטיות (שזה במילים פשוטות תביעה).

אוקיי תודה, את הפניה אליהם אני צריך לעשות דרך סוכנת הביטוח שלי או שאני אצטרך לשכור עו"ד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב אף אחד מהם.

@ישה אפילו העלה פה כמה מכתבי דרישת תשלום גנריים כאלה לאורך השנים.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא חייב אף אחד מהם.

אוקיי, ופעם אחרונה - רק כדי לוודא שזה לא הכוון הנכון, לא יהיה לי הרבה יותר פשוט להפעיל את הביטוח שלי כדי שיעשו את כל זה בשבילי ?

העובדה שהאשמה במקרה הזה היא ברורה, לא תעזור לי בענייו החזרת סטטוס "העדר התביעות" ?

אני פשוט חושש לשלם על את הכל בעצמי (שמאי, גרר, מוסך, רכב שכור) ואז לגלות שדן מסרבים לשלם לי ולהגרר לתביעה ולבזבז על זה אנרגיה וזמן..

מתנצל על החפירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אופציה, קיצור דרך מבחינתך.

קח בחשבון את התרחיש הלא בדיוני הבא:

אחת לתקופה נציגי חברות הביטוח, ליסינג וכו' נפגשים ביניהם, מדברים על תביעות הדדיות לפני שזה מגיע לבית המשפט.

נניח שיש לחברת הביטוח שלך ודן 3 תיקים ביניהם, בחלקם האשמה ברורה בחלקם פחות.

חברת הביטוח שלך כבר שילמה לך, הכסף יצא מהכיס שלה, עכשיו המטרה של הנציג זה לצמצם את ההפסד. איך עושים את זה? טריק פשוט, נניח שבתביעה אחת ברור שדן אשמה, בתביעה שנייה ברור שהמבטחת שלך אשמה.

סוגרים ביניהם על חלוקת אשמה 90% מול 10%, שני הצדדים גובים מהמבוטחים השתתפות עצמית (אם בדן קיימת כזו, אצלך בטוח שכן), ומפסידים כמה שפחות. יד רוחצת יד, זה עוזר לו בתיק הזה וההוא עובר לו בתיק השני.

במקום שצד אחד רק ישלם השתתפות עצמית שניהם משלמים, המבטחות מצמצמות הפסדים.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע

לא בנוי עליך

הפעל ביטוח שלך

ועדיין שמאי שלך מוסך שלך גם מול חברת הביטוח שלך

והגש דרישה לתשלום כנגד דן עבור תשלום ההשתתפות העצמית שלך ועליית הפרמיה

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ישה כתב:

צ'מע

לא בנוי עליך

הפעל ביטוח שלך

נראה לי שאני מסכים אתך, אין לי זמן וסבלנות להתעסק עם כל הבלאגן הזה בעצמי.

שוחחתי הבוקר עם סוכנת הביטוח שלי, לדבריה:

1) אני יכול לבחור שמאי משל עצמי, אבל הוא צריך להיות מהרשימה של השמאים שעובדים עם הפניקס (הביטוח שלי), אני מניח שזה לא מה שהתכוונת ב"שמאי שלך"

2) גם לגבי מוסך, לטענתה הביטוח שלי ידרוש שאקח את הרכב למוסך הסדר מתוך רשימה שהם עובדים איתה. גם פה, אני לא יודע אם זה נחשב "מוסך שלך".

בקיצור, עדיין יש לי שאלות לגבי מה נכון לעשות ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח אותה למקום בו יצאה מהבטן של אמא שלה וכמו שכבר כתבתי לך בסיום הביטוח בחר מישהו אחר 

שמאי שלך - לא חייב להיות ברשימה של הפניקס , להיפך

אם אתה מאיזור המרכז חפש את השמאי אלי אמרן - מומלץ על ידי חברים רבים מכאן.

מוסך שלך - לא חייב להיות מוסך הסדר , לכן תשלם דמי השתתפות עצמית גבוהה יותר שאותם אתה דורש בלאוו הכי מדן

עריכה אחרונה על ידי ישה
  • אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ישה שלא לכולם מתאים הסיפור הזה של לנסות לתבוע את צד ג׳ ולרדוף אחרי הפוגע. אבל אני מציע לך קודם כל למצוא שמאי טוב (ממליץ מניסיון אישי על אלי אמרן שהוזכר למעלה) ולהתייעץ איתו. את ההחלטות (לתבוע את צד ג׳ או את המקיף שלך) - תעשה רק אחרי זה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא מתאים" כולל כמה דברים:

1. עניין אישי להקדיש לזה זמן ולהיות מסוגל להתווכח. לא כל אחד מסוגל לכך.

2. אורך נשימה כלכלי - האם אתה מסוגל לגשר ממקורותיך על עלות התיקון עד ש"דן" יואילו לשלם לך. התהליך יכול לקחת שבועות ארוכים, ואם מעורב בית המשפט אז חודשים זה לא הרבה.

3. אורך נשימה ללא רכב - אם אינך מסוגל לעמוד בעלויות התיקון הרי שסעיף 2 יוקצן מאד.

וכמובן - אם מדובר בטוטאל לוס כל המספרים משתנים ממחיר התיקון לשווי הרכב.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2020 בשעה 18:41, malcishua כתב:

מסכים עם ישה שלא לכולם מתאים הסיפור הזה של לנסות לתבוע את צד ג׳ ולרדוף אחרי הפוגע. אבל אני מציע לך קודם כל למצוא שמאי טוב (ממליץ מניסיון אישי על אלי אמרן שהוזכר למעלה) ולהתייעץ איתו. את ההחלטות (לתבוע את צד ג׳ או את המקיף שלך) - תעשה רק אחרי זה.

קיבלתי, קבעתי עם אלי להבוקר.

אגב, עדיין לא ניתן להשיג את דן בשום צורה, ומשיטוט באינטרנט נראה שאנחנו לא היחידים שחוו את זה מולם.

https://www.lawguide.co.il/forum32/341245/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, motic כתב:

אני לא יודע אם האוטו במצב טוטל לוס או שניתן לתקן, האמת אני גם לא יודע מה אני מעדיף.

אני רואה שיש שפשוף לאורך דלת ימין. זה גם מהתאונה או נזק שהיה קודם?

תהיה עם השמאי בזמן שהוא בודק את הרכב. אם אני במקומך, ובמידה ויש נזק למתלה שדורש החלפה/תיקון/ריתוך לוקח את הכסף במקום הרכב (בתלות כמובן ביכולת הכלכלית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...