Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגמים בצבע ש(י)תוקנו במסגרת אחריות יצרן - האם זכאי לפיצוי על ירידת ערך?

Gali1904
שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לי רכב הונדה hrv סוף שנת 2017

לפני כחודש התחיל להתקלף הצבע בדלת ועכשיו שמנו לב שגם בגג.

מציינת כי הרכב עובר רק שטיפה ידנית!

הלכנו למוסך שם נאמר לנו שיצבעו לנו את הגג והדלת.

האם מקובל לבקש פיצוי בנוסף? הרי ערך הרכב יורד.

מצ״ב תמונות.

8F445687-0DF9-44BC-A031-A1774EA09DC7.jpeg

747F6539-3249-4358-B3DF-D25035761EA7.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 27 דקות, Gali1904 כתב:

היי

יש לי רכב הונדה hrv סוף שנת 2017

לפני כחודש התחיל להתקלף הצבע בדלת ועכשיו שמנו לב שגם בגג.

מציינת כי הרכב עובר רק שטיפה ידנית!

הלכנו למוסך שם נאמר לנו שיצבעו לנו את הגג והדלת.

האם מקובל לבקש פיצוי בנוסף? הרי ערך הרכב יורד.

מצ״ב תמונות.

8F445687-0DF9-44BC-A031-A1774EA09DC7.jpeg

747F6539-3249-4358-B3DF-D25035761EA7.jpeg

מוזר מאוד! זה לא קילוף "נורמלי" של רכב מודרני שעמד בשמש מספר שנים ("בועות" בלכה ופגיעה בצבע) נראה כי הלכה לא קיימת. אין קשר לאיכות הגימור כיוון שגם האיכות הירודה ביותר היום כוללת שכבת לכה מסוימת. הרכב יד שניה/שלישית/רביעית? נראה כי האיזור הזה נצבע בעבר ברשלנות. בדקי היסטוריה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילוף כזה כשמדובר ברכב צעיר יחסית, מאפיין תיקון מאוחר לשלב הצביעה במפעל היצרן, שלרוב הוא ברמה גבוהה וקצת קשה להאמין שיפתח מין ליקויים כאלו. כדאי לבדוק אם הרכב עבר תאונה שחייבה צביעה מאוחרת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, david brown כתב:

מוזר מאוד! זה לא קילוף "נורמלי" של רכב מודרני שעמד בשמש מספר שנים ("בועות" בלכה ופגיעה בצבע) נראה כי הלכה לא קיימת. אין קשר לאיכות הגימור כיוון שגם האיכות הירודה ביותר היום כוללת שכבת לכה מסוימת. הרכב יד שניה/שלישית/רביעית? נראה כי האיזור הזה נצבע בעבר ברשלנות. בדקי היסטוריה..

איך מהתמונות אתה יכול לקבוע שהלכה לא קיימת? או שהאזור נצבע? 

פגמים בצביעה זה אולי נדיר יחסית, אבל קורה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רק אני או שברכבים של השנים האחרונות איכות הצבע הרבה יותר גרועה מצביעה של רכבים נניח מלפני 10 שנים?

מדבר על רכבים פשוטי העם לא BMW ודומה.

HONDA JAZZ 2016

2017 סיטרואן קקטוס אדומה-נמכרה

2020 308 גיטי 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - זו רק הנחה (שאולי נכונה).

היית יכול לאמת את הטענה שלך אם הצבעי היה דואג לחתום היכנשהו כמו על כל יצירה...

(אין כבר פגמים בייצור חו"ל ? הם חפים מפשע בנושא לחלוטין ?

ניתן אולי לבדוק עם מד עובי צבע ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר עם סיוויק באותו צבע סבל בדיוק מאותה בעייה בגג ובקורות הצד , הבעיה החמירה עד כדי קילוף לאחר גמר האחריות ולכן נאלץ לצבוע על חשבונו.

הפחח המומחה אליו שלחתי אותו אישר שזו צביעה מקורית והרכב לא עבר כלום ובאופן כללי מחלה מוכרת בסיביק  (או הונדה) , זה לא הראשון שהוא ראה.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה של גג יכולה לגרום לירדת ערך משמעותית כי קונה יכולה לחשוב שמדובר בתאונה. ככל שתצלם לפני התיקון, והתיקון יהיה מקצועי - ירדת הערך זניחה לחלוטין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, EMPTY כתב:

לא יודע אם זה רק אני או שברכבים של השנים האחרונות איכות הצבע הרבה יותר גרועה מצביעה של רכבים נניח מלפני 10 שנים?

מדבר על רכבים פשוטי העם לא BMW ודומה.

גם לי יש תחושה כזאת. המצב אצלי בפורד קטסטרופה, כל נגיעה קטנה ישר מקלפת את הצבע.

נראה כאילו שהתגברו על בעיות חלודה למיניהן (נדיר להיתקל ברכב חלוד) אבל מצד שני עובי שכבת הצבע קטן יותר מבעבר, באופן די גורף.

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, אייל כתב:

חבר עם סיוויק באותו צבע סבל בדיוק מאותה בעייה בגג ובקורות הצד , הבעיה החמירה עד כדי קילוף לאחר גמר האחריות ולכן נאלץ לצבוע על חשבונו.

הפחח המומחה אליו שלחתי אותו אישר שזו צביעה מקורית והרכב לא עבר כלום ובאופן כללי מחלה מוכרת בסיביק  (או הונדה) , זה לא הראשון שהוא ראה.

אם מדובר על אותו מפעל ואותו פס יצור - כנראה תקלה סדרתית באחד הרובוטים שצובעים, או בהכנת המתכת לפני.

הייתי מתייעץ עם שמאי בנושא ירידת ערך וכמו שצבי הציע מתעד היטב את התהליך, מדפיס תמונות גם מהתהליך ושומר עם הניירת של הרכב כדי להראות לקונה הבא.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה כשל בזמן צביעת הרכב קרי אשמת ייצרן הרכב מעניין למה לא נפתחו כאן כמה אשכולות עם כותרת "הונדה סיויק מתקלפת כמו בצל ייבש"-לא להתקרב לרכב".

מעניין שהחבר של אייל לא פתח כאן איזה אשכול באורך הגלות בנושא.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגמים בצבע אינם נדירים אך קורים בדרך אחרי שאחריות היצרן חלפה עברה לה, ורבים ממשיכים לנסוע עם זה - ככה. היתה לי אופטרה 2008 כזאת, ורבות מהאלמרות משנת 2002 סבלו מהתקלפות הצבע בגיל מתקדם.

כשזה מגיע אחרי 5-6-7 שנים אנישם נוטים להתייחס לזה בשוויון נפש ועוברים לסדר היום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר בוודאות, שגם אצלי בעבר בסיוויק 13 גיליתי קילופים במכסה מנוע (הרכב לא עבר צבע), בדיקה מעמיקה העלתה שיש מס' לא מבוטל של סיוויקים משנתונים 13-14 עם קילופי צבע בגג/ מכסה מנוע. 

התופעה הזאת הייתה קיימת גם בקורולות לבנות ממודלים 11-12 היבואן לקח אחריות בחלק מהמקרים והרכבים נצבעו במוסכים מורשים כחלק מ"רצון טוב".

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...