Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית זריזה עד 40 אלף ש״ח.

Shayvidas
שימו לב! השרשור הזה בן 1480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, פבל כתב:

🙋‍♂️ היי, שלום. הנה אחד שנהג ב-208 ו-308 ולא התחבר. באופן מצחיק בג'יפונים המצב הרבה יותר טוב (אולי כי אני מראש מתכונן לתנוחה יותר גבוהה עם הגה יותר נמוך).

והמשפט שלך היה בדיוק הכוונה שלי ב"פחות שלם" - זה לא הופך אותו לפחות טוב, אלא זה משהו שהוא מחוץ לנורמה וצריך להצדיק/להסביר אותו. בפוקוס זה לא קורה כי הוא "רגיל" יותר (אפשר גם להשתמש במילה הזו).

אגב, סתם בשביל האנקדוטה - בתנוחת ישיבה נכונה ההגה כן מסתיר את לוח המחוונים.

אישית, לדעתי, לא ברמה שצריכה להטות את הכף לטובת ה-308.

צודק, התכוונתי להגיד שהוא יותר קטן ממה שהוא היה יכול להיות כי חלק מהאורך "התבזבז" על בסיס הגלגלים. כמובן לא שהוא יותר קטן מתא המטען של ה-308 האצ'.

לגבי העלאת הספק - קודם תגיע למצב שאתה מנצל למקסימום את מה שיש לרכב לתת, רק אחרי זה תחשוב על שיפורים. 

לגבי הצפיפות - גם הפוקוס וגם ה-308 לא מכוניות מרווחות מאוד (להוציא 308 סטיישן). לא יצא לי לשבת בהן מיד אחת אחרי השניה, אבל עד כמה שאני זוכר הפערים ביניהן לא דרסטיים. שתיהן צפופות במושב האחורי.

לגבי תא המטען, ראה מה שעניתי ל-gkiller. 

תודה רבה על המענה !

ועל הנקודות למחשבה

משער שאחרי הפסח, ושההגבלו יתחילו להרגע, נראה יותר פוקוסים בחוץ ? 

הפוקוס 2016 לבנה טיטאניום היא אחת המכוניות היותר יפות שראיתי...

אגב, העובדה שמשלבים בפוקוס את המיזוג במולטימדיה, הופכת את זה בעצם בעייתי לשים מערכת אנדרואיד משלך ברכב ? 

על השיפורים כן יכול להיות שאתה צודק, כי בעצם שלב ראשון לא יוסיף טורק למנוע נכון ? רק יעלה לו את המהירות המקסימלית. אם אני מבין נכון ? וזה לא מה שאני מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי תעניין אותך פורד מונדאו טיטניום?

לרכב יש בעיות מסויימות שעלולות לצוץ(או לא..) אבל לדעתי הרכב נותן תמורה מעולה למחיר שבו הוא מתומחר בלוחות,כך שנשאר גם עודף.

עריכה אחרונה על ידי NissanGTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, NissanGTR כתב:

אולי תעניין אותך פורד מונדאו טיטניום?

לרכב יש בעיות מסויימות שעלולות לצוץ(או לא..) אבל לדעתי הרכב נותן תמורה מעולה למחיר שבו הוא מתומחר בלוחות,כך שנשאר גם עודף.

איזה שנתון ? איזה מנוע ? כמה קילומטרים ? כמה עולה בערך ? 

מה ההבדל העיקרי בינה לבין הפוקוס ? היא גם ספורט ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס והמונדיאו הן מכוניות משפחתיות עם מנוע חזק - הן לא מכוניות ספורטיביות בשום צורה.

אם אין לך כיס עמוק להוצאות אחזקה - הייתי מוותר על המונדיאו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...